Skocz do zawartości

[matikoksu] stuff 2018/2019


matikoksu

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu przyszlo do mnie pierwsze zamowienie. Niestety zamiast jw80 przyszlo do mnie jw56 no i bylo male nieporozumienie ze sklepem no ale moglem sobie dobrac wyrzutnie i w przyszlym tygodniu je otrzymam. Dodaje zdjecia tego co mam do tej pory. Jest tez kilka pozostalosci z poprzedniego roku (hukowe, rzymskie ognie itp.). Na pewno nie jest to jeszcze wszystko ale tez nie wiem czy bedzie cos mega w tym roku. Na pewno bede robil pokaz bo uznalem ze pojedyncze odpalanie jest juz zbyt malo satysfakcjonujace ale nie wiem czy kupie sobie jakis system czy na samym loncie. To zalezy od tego czy bede mial tyle piro ze uznam ze juz dosyc i za reszte kasy kupie jakie system. A z tym moze byc roznie bo wiadomo ze piro zawsze wydaje sie za malo. 

20180929_064345.jpg

20180929_064425.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny stuff :) ale cię podziwiam za to że wybrałeś produkty Jorge każdy widzi jakie są w dzisiejszych czasach, z niecierpliwością czekam na więcej. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Kamil911 napisał:

Ładny stuff :) ale cię podziwiam za to że wybrałeś produkty Jorge każdy widzi jakie są w dzisiejszych czasach, z niecierpliwością czekam na więcej. ;) 

A to dlatego ze mam sentyment do jorge. 10-12 lat temu jak zaczynalem sie bawic piro byly to najlepsze produkty a wielu z nich jeszcze nie wyprobowalem. Ale na pewno caly stuff nie bedzie sie opieral tylko na jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie podobają mi się Twoje zakupy, bo wybrałeś dobre rzeczy, ale chyba najbardziej podoba mi JW403, bo już zapomniałem że istnieje taka wyrzutnia :D Ładnych parę lat nie widziałem jej w żadnym stuffie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa wyrzutnia ;) powiem tak są gusta i guściki więc nie będę krytykował za wybór a wręcz przeciwnie ! masz coś czego nie mają i nie będa mieli inni ważne aby tobie się podobała. :) ładnie to już wyglada a mamy dopiero październik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obawiam sie o jorge ? szczegolnie ze teraz juz bede bral bardziej triplex, piromax, panta no i moze klasek wiec watpie ze z jorge juz mi duzo dojdzie (max 3-4 kostki bo chcialem przetestowac jeszcze jw80 oraz jw2000)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na czym oko zawiesić.Zacne konkreciki.Niektore mialem i nie moge sie przyczepić.Np hot stars która pokazala prawdziwe piekno fajerwerków...Do dzis pamiętam jaki byłem podekscytowany tą kostką...Jw403 to rzadkość w stuffach,wręcz mega wyjątek jak ktoś ma.Ciekawe jak wypadnie.Dużo jeszcze planujesz zakupić?Jakieś pomysły są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, damian7878 napisał:

Jest na czym oko zawiesić.Zacne konkreciki.Niektore mialem i nie moge sie przyczepić.Np hot stars która pokazala prawdziwe piekno fajerwerków...Do dzis pamiętam jaki byłem podekscytowany tą kostką...Jw403 to rzadkość w stuffach,wręcz mega wyjątek jak ktoś ma.Ciekawe jak wypadnie.Dużo jeszcze planujesz zakupić?Jakieś pomysły są?

Właśnie jw403 jestem bardzo ciekawy. Głównie z tego względu że zazwyczaj takie wyrzutnie bez rozprysków z kometami itp. typowo pod pokazy na filmikach nie podobaja mi sie a na zywo robia na mnie ogromne wrazenie. Czy dużo planuję jeszcze zakupic nie odpowiem zbyt dokladnie czy wydam jeszcze np. 1000 czy 8000zl bo roznie moze byc. Na pewno to co mam narazie to nawet nie polowa tego co bedzie i tego jestem pewny. Chcialbym miec txb506 na final ale ponad 500zl za 8 sekund strzelania nie wiem czy jest oplacalne. Musze to przemyslec. Poza tym mam w planach kilka kostek 19 strzalowych z triplexa z tego wzgledu ze zawsze kilka wyrzutni to wieksza roznorodnosc niz 1 wielka. To tyle jak narazie z moich planow. Jak beda jakies ciekawe produkty w dobrych cenach to skladam kolejne zamowienie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale stuff...Ale kostki...Crater jest także i na moim oku?...Genialnie sie prezentuje na filmiku Bartosza...Bedziesz rządził w okolicy efektem w Sylwestra?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2018 o 21:19, damian7878 napisał:

Ale stuff...Ale kostki...Crater jest także i na moim oku?...Genialnie sie prezentuje na filmiku Bartosza...Bedziesz rządził w okolicy efektem w Sylwestra?

 

Crater oby fajnie wypadl w tym roku ;) juz rok temu go chcialem ale w koncu tak wyszlo ze go nie zakupilem. Akurat u mnie w okolicy nie trudno wszystkich przebic bo zazwyczaj ludzie na mojej dzielnicy kupuja max za 300-400zl w marketach a najwieksze show to w mniemaniu ludzi od wielu lat robi straz tylko ze w strazy robia pokaz z 1-2 kostek po max 150zl w marketach np. 3 lata temu exclusive z biedronki za 150zl lub rok temu mistral z lidla. Ale na szczescie od kilku lat przebijam straz i strzelam lepiej tylko tak to jest ze u siebie na dzielnicy strzelam najlepiej a tutaj na forum nie mam podjazdu bo wiekszosc tutaj to ludzie ktorzy nie jeden pokaz w zyciu strzelili i nie raz mieli stuff za tysiace plnow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...