Skocz do zawartości

[KaMMiL] Stuff 2018/2019


KaMMiL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć:D Jako, że już wrzesień postanowiłem się z wami podzielić planami na nadchodzącego sylwestra:P Standardowo, planuje totalnie amatorski pokaz, który wykonam za pomocą lontu, a jeśli czas pozwoli na zakup i oblukanie funkcji to może i jakiegoś prostego systemu:) Póki co jestem po pierwszym zamówieniu, którego dokonałem w tym tygodniu. Następne planuje już niebawem- czekam na sklepy, które (może mi się wydaje- zabiegany jestem ostatnio :X) nieco się ociągają z dodawanym towarem:) Chciałbym również zainwestować w lokalnego Krakowskiego importera- Śmieszka/Europyro- co z tego wyjdzie? Zobaczymy:) Oto produkty, które posiadam na dzień 12/09/2018 :

Wyrzutnie:
-TXC071 (OneRow- NWP)
-TXC070 (OneRowe-NWP)

12903588_DSC_1376.JPG

Na zdjęciu w samarkach są jeszcze pyroclocki, ale tego wypisywać mi się już nie chce ? Aktualizacja już niebawem! ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, k4n4li4 napisał:

Ja tam bez pokazu, większa frajda odpalać pojedyńczo

Miałem podobnie zdanie dopóki nie zacząłem się bawić lontem:) Teraz nie wyobrażam sobie strzelać pojedynczo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ładnie się zapowiada jak na wrzesień ;)  czekam na dalsze aktualizacje a, i ciekawi mnie ta kosteczka od PyroMoravii czy to kaliber 1.2 ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2018 o 16:40, Kamil911 napisał:

Ładnie się zapowiada jak na wrzesień ;)  czekam na dalsze aktualizacje a, i ciekawi mnie ta kosteczka od PyroMoravii czy to kaliber 1.2 ? :) 

Tak, jest to kaliber 1,2:)

Kolejna paczka stworzona z nudy :)
13103308_DSC_1381.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze tu przewage Pyro Moravi.Nie ma slabych kostek.Bedzie efekt.One row przez chwileczke ale pewnie zrobi niezwykle wrażenie które pozostanie na długo w pamięci u Ciebie?.Co planujesz jeszcze zakupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 3.10.2018 o 08:44, damian7878 napisał:

Widze tu przewage Pyro Moravi.Nie ma slabych kostek.Bedzie efekt.One row przez chwileczke ale pewnie zrobi niezwykle wrażenie które pozostanie na długo w pamięci u Ciebie?.Co planujesz jeszcze zakupić?

Tego co zakupię to jeszcze nie wiem :D

dzisiaj wjechała paka z bombashopu. Taka mała paczka, z użytym kodem rabatowym, a mimo to wpadł gratis :) Niby niewiele, a cieszy. Polecam sklep :P
13533309_DSC_1382.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, KaMMiL napisał:

Złoto na finał:) BZ49S-6012 

Dobry wybór, też zastanawialiśmy się nad nią z abukiem, ale ostatecznie wzieliśmy dwie od komety po 42sh.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mpiwowski napisał:

Dobry wybór, też zastanawialiśmy się nad nią z abukiem, ale ostatecznie wzieliśmy dwie od komety po 42sh.

P7595? Też zastanawiałem się nad wyrzutniami z komety, dlatego jest tylko jeden tropic :) Aczkolwiek, to już koniec złota u mnie na ten rok. Teraz czas na peonie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, KaMMiL napisał:

P7595? Też zastanawiałem się nad wyrzutniami z komety, dlatego jest tylko jeden tropic :) Aczkolwiek, to już koniec złota u mnie na ten rok. Teraz czas na peonie :P

Tak, podobno lepsza niż ta z Tropic PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo konkretne wyrzutnie.Katowki jak katowki,prawie wszystkie robia wielkie show na niebie.A te są niewatpliwie wsrod tych najbardziej widowiskowych...No to czekamy na cos kolorowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Woow.Jaka dostawa??.Doskonałe zakupy.Też mam Grafitii?.Ciekawe jak się spisze.Dojdzie coś jeszxze do tego i tak już okazałego zestawu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...