Skocz do zawartości

Sylwester w Tarnowie 2018/19


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba każdemu znudziło się strzelać samemu koło domu i być tym jedynym, który jara się piro. Do Łodzi nie chcę jechać, bo trochę daleko i ciężko będzie wziąć tyle stuffu, a potem wracać pociągiem 8 godzin. Wspólnie z Hustlerem organizujemy strzelanie w Tarnowie na Sylwka 2018/2019 dla okolicznych. Ma być nocleg, tylko nie wiemy na ile osób, dlatego puszczamy listę.

Dawajcie info:

- czy jesteście chętni na 100%, czy na razie wpisujecie się tylko wstępnie

- ile osób bierzecie

- czy noclegujecie, czy wracacie do siebie

- skąd będziecie jechać autem (w razie czego zabierzemy się razem)

- planowany budżet piro

 

LISTA OBECNOŚCI

1. mantis - Podkarpacie droga A4 od strony Rzeszowa
2. HastleR - Tarnów
3. jedna osoba od HastleRa
4. mateo1992 - Podkarpacie droga A4 od strony Rzeszowa
5. pyrofuntv - Kraków
6. żona pyrofuntv
7. djfocus18 - Katowice
8. Marcin - Bielsko-Biała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie przebywam w Anglii w polsce pojawie sie 5 grudnia .Wraz z mantisem poszukamy odpowiedniego lokalu wraz z tanim i dobrym noclegiem ?. Mam nadzieje ze rozwalimy okolice bo jewli chodzi o moje miasto to nawalaja dobrze . ??????❇❇❇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest dobry co do wspólnego sylwestra formuwiczów,aczkolwiek najlepszym miejscem spotkania było by centrum Polski. Druga sprawa to organizacja sali lub lokalu musi się znajdować na terenie duży parking lub pole. Przede wszystkim zaufana osoba,która to wszystko ogarnie. To wszystko z mojej strony  i jak narazie średnio to widzę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, KrychFire napisał:

Pomysł jest dobry co do wspólnego sylwestra formuwiczów,aczkolwiek najlepszym miejscem spotkania było by centrum Polski. Druga sprawa to organizacja sali lub lokalu musi się znajdować na terenie duży parking lub pole. Przede wszystkim zaufana osoba,która to wszystko ogarnie. To wszystko z mojej strony  i jak narazie średnio to widzę. 

Mamy pare lokalow na uwadze plus nocleg parking rzecz jasna . ? Pozdrawiam rowniez. Musze cie zasmucic mamy juz lokal parking nocleg plus wielkie powierzchnia. Pozdrawiam i ceny tanie . ?? Edit 4.09. 22.15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, KrychFire napisał:

No to w takim razie życze Powodzenia :)

Dziekujemy .Musi sie uddac i wszystko zrobimy zeby nas bylo jaknajwiecej. Plan idealny nie to co inne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.09.2018 o 22:54, KrychFire napisał:

Pomysł jest dobry co do wspólnego sylwestra formuwiczów,aczkolwiek najlepszym miejscem spotkania było by centrum Polski. Druga sprawa to organizacja sali lub lokalu musi się znajdować na terenie duży parking lub pole. Przede wszystkim zaufana osoba,która to wszystko ogarnie. To wszystko z mojej strony  i jak narazie średnio to widzę. 

Najlepiej jeśli takich forumowych spotkań będzie parę w Polsce, dzięki temu ludzie będą mieli bliżej podjechać autem obładowanym sprzętem. Również wcześniej do domu wrócą ci, którzy już we środę 2 stycznia muszą pojawić się w pracy.

Nie chcemy być konkurencją dla Łodzi. Raczej wolimy pozbierać tych co tak daleko nie pojadą, ale już na Tarnów mogą sobie pozwolić.

Spotkanie odbędzie się bez względu na liczbę osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak juz wspomniał mantis spotkanie na 100% sie odbedzie . Na ile osób licze 15 a ile przyjedzie to sam niewiem . Jesli to wypali postaramy zrobic najwieksze spotkanie Piro świrow w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce spotkania: Tarnów

Cena za lokal: 100 PLN od osoby (4 ciepłe posiłki + napoje)

Cena za nocleg: 30 PLN

Jak nie będzie śniegu to pojedziemy na strzelanie do ruin zamku znajdujących się na górce. Stąd jest widok na panoramę Tarnowa, widać wszystkie fajerwerki w okolicy.

pFL8vfS.jpg

FIxWGXp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, k4n4li4 napisał:

Widzę, że Mantis profesjonalnie podszedłeś do tematu.

No a jak chcemy zrobic najwieksze wydarzenie w Polsce ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, endriu123457 napisał:

Elegancki pomysł... :). Życzę powodzenia chłopaki.

Endriu dziekujemy za wsparcie mam nadzieje ze chociaz 15 osob bedzie ??? . Dziekujemy za miłe słoww wspieraja nas w działaniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jak najbardziej popieram, fajna inicjatywa. Życzę aby wszystko się udało. Czuję, że będzie moc. :P

Bardzo chętnie bym się zjawił lecz niestety biorąc pod uwagę dystans do przejechania (prawie 500km) no i zabranie się ze stuffem jest to po prostu nie realne.

Pozostaje Łódź, bo to moment i jestem w domu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mateo1992 napisał:

Jestem jak najbardziej chętny,czy to już na 100% potwierdzone że będzie takie wydarzenie?

Miejsce zarezerwowane?

Tak wszystko juz jest . Spotkanie odbedzie sie w 1000%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam aktualizacja tematu w którym odbędzie się Spotkanie Sylwester 2018/2019 . Macie tutaj więcej zdjęć . Miejsce jest przepiękne. Pozdrawiam 

Screenshot_20180907-103937.png

Screenshot_20180907-103951.png

Screenshot_20180907-103956.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, świetny pomysł lecz niestety nie będę mógł przyjechać, mieszkam dosłownie 25km od tego miejsca ale nie mogę, nowy rok spędzam za granicą u rodziny, coś sobie postrzelam ale to nie to samo :/ Gdyby taka sama akcja odbyła się za rok, to był bym w 100% pewien że będę, lecz sprawy potoczyły się inaczej. Życzę wam panowie udanej zabawy oraz mile spędzonego czasu! Będę wam kibicował oraz zapraszam wszystkich do dołączenia, na pewno będzie pięknie i wystrzałowo :) 

Powodzenia!!! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość martinator5608

Ooo super inicjatywa i pomysł :D ale muszę was zasmucić bo największe i najhuczniejsze wydarzenie będzie w GDAŃSKU ? Totalny rozpier*ol. Jednym słowem armagedon ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemka ludziska jestem Dawid z Katowic. Puki co będe na 50% z noclegiem (praca)... Dokładniej określe się na początku grudnia żeby nie robić z gęby d*py. A miejscówka wygląda nieźle. W razie czego mam kombika więc mogłbym kogoś zabrać żeby nie tłukł sie pociągiem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...