Skocz do zawartości

[JumboNT] Mój stuff na sylwka 18/19


JumboNT

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! ;D

Co myślicie o takim stuffie? (Jeszcze nie kupiłem dlatego pytam, będzie to mój pierwszy tak duży zestaw ;) ) jeżeli wszystko jest ok, to kupię wszystko co jest napisane niżej.

KOSTKI:
-JW59 - SHOW OF FIREWORKS 110
-PXB3614 VIRUS 130zl 
-PXB2123 ALFA 30zl 
-PXB2305- Q-MAX 60 90zl 
-JW02 - SATURN MISSILES 10zl
-PXB2007 - SELEN 10zl
-JW11 - BALLET (2 sztuki) 20zl
RAKIETY:
-JR8 - RAKIETKI DIABOLO 30zl
PETARDY:
-H1 - PETARDA LONTOWA HAMMER 10zl
-H4I - PETARDA HAMMER (2 paczki) 40zl
-JC05 - PETARDY 10zl
-EX1 - PETARDY EXPLOSIVE I (10 paczek) 20zl
RAZEM: 540

Pozdrooo! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj aż będą jakieś sensowne promocje jak ci się nie śpieszy. Na czarny piątek najlepiej a virusa to kupisz w carrefourze za ~60pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zamawiasz? :D Weź perfecty zamiast jr8 i ja bym wziął inne petardy, jakieś emitery ps5, dum bum, z tego bym na pewno zrezygnował :) Co do wyrzutni to indywidualna sprawa co komu się podoba :D

Edit: @k4n4li4

Potwierdzam słowa kolegi, teraz ceny są trochę przesadzone najlepiej poczekać na jakieś promocje, pieniądze odłożyć by się nie rozeszły a z czasem na pewno znajdziesz to w lepszej cenie dzięki czemu kupisz trochę więcej :)

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie na fajerwerkimarket. Niby 20% dokładają ale ceny z kosmosu.
W tamtym roku na czarny piątek bigfun i taniefajerwerki zmietli konkurencję, fireballa xxl szło kupić za jakieś 80zł gdzie normalnie kosztuje ~140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k4n4li4 napisał:

Poczekaj aż będą jakieś sensowne promocje jak ci się nie śpieszy. Na czarny piątek najlepiej a virusa to kupisz w carrefourze za ~60pln

Nie śpieszy mi się ,a do najbliższego Carrfoura mam 1,5h jazdy samochodem. Kiedy jest czarny piątek? (wypadło mi z głowy)

1 godzinę temu, Mouthes napisał:

Gdzie zamawiasz? :D Weź perfecty zamiast jr8 i ja bym wziął inne petardy, jakieś emitery ps5, dum bum, z tego bym na pewno zrezygnował :) Co do wyrzutni to indywidualna sprawa co komu się podoba :D

Edit: @k4n4li4

Potwierdzam słowa kolegi, teraz ceny są trochę przesadzone najlepiej poczekać na jakieś promocje, pieniądze odłożyć by się nie rozeszły a z czasem na pewno znajdziesz to w lepszej cenie dzięki czemu kupisz trochę więcej :)

 

Zamawiam na fajerwerki market. Petardy się jeszcze zobaczy jakie wezmę, na razie to tylko plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JumboNT Czarny Piątek jest 23 listopada, z swojej strony jeśli bardzo byś chciał zamówić teraz to odradzam ci fajerwerki market ponieważ mają ceny z kosmosu, już bym wolał zamówić na piropolska z powodu ps5 oraz perfectów :) + zawsze na piro polska masz kod -10% :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mouthes napisał:

@JumboNT Czarny Piątek jest 23 listopada, z swojej strony jeśli bardzo byś chciał zamówić teraz to odradzam ci fajerwerki market ponieważ mają ceny z kosmosu, już bym wolał zamówić na piropolska z powodu ps5 oraz perfectów :) + zawsze na piro polska masz kod -10% :D

Ale czy wszystkie te wyrzutnie będą na piropolska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, JumboNT napisał:

Ale czy wszystkie te wyrzutnie będą na piropolska?

Niestety nie, lecz ten sklep ma często dostawy, jeśli jeszcze się wstrzymasz z kupnem to na pewno znajdziesz coś dla siebie :) Z swojej strony polecam tanie wyrzutnie które mają przepiękny efekt jak za tą cenę (dostępne na piropolska): Cena to 30zł za sztukę, filmy dostępne na stronie sklepu :)

Independence Day

Fire Show

Bloody Valentine

Independence Night

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mouthes napisał:

Niestety nie, lecz ten sklep ma często dostawy, jeśli jeszcze się wstrzymasz z kupnem to na pewno znajdziesz coś dla siebie :) Z swojej strony polecam tanie wyrzutnie które mają przepiękny efekt jak za tą cenę (dostępne na piropolska): Cena to 30zł za sztukę, filmy dostępne na stronie sklepu :)

Independence Day

Fire Show

Bloody Valentine

Independence Night

Zrobię tak że wyrzutnie kupię w FajerwerkiMarket, a rakiety i petardy/emitery na PiroPolska. ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, JumboNT napisał:

Zrobię tak że wyrzutnie kupię w FajerwerkiMarket, a rakiety i petardy/emitery na PiroPolska. ;D

 

Teraz masz w planach to zamawiać? :D Jeśli tak to wyrzutnia -PXB2305- Q-MAX 60 na piropolska jest tańsza o 5zł, z swojej strony odradzał bym teraz zamawiać, chyba że zamierzasz to wcześniej odpalić :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2018 o 09:41, Mouthes napisał:

Teraz masz w planach to zamawiać? :D Jeśli tak to wyrzutnia -PXB2305- Q-MAX 60 na piropolska jest tańsza o 5zł, z swojej strony odradzał bym teraz zamawiać, chyba że zamierzasz to wcześniej odpalić :D

 

Nieeee. Kupię w czarny piątek, chcę odpalić w sylwestra. 

Dnia 31.07.2018 o 09:56, k4n4li4 napisał:

Jak ci się nie śpieszy to nie zamawiaj jeszcze bo fajerwerkimarket o tej porze to cyrk.

Wiem :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...