Skocz do zawartości

Najbradziej nietrafiony zakup.


FireMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fontanna z tropica wysokość efektu miała może 30 cm, a efekt taki jak te wewnętrzne ja na torty tyle że bez iskier. Jej cena to 5 zł uwierzycie :evil: :oops: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moj najgorszy zakup to petardy Turbo z komety :shock:
jak postawilem i odpaliłem to tylko siarka strzeliła i 12 zł poszłe w bloto :???: :???: :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to słuchajcie kupiłem kiedyś paczkę fp6 małe achtungi 6 szt za 12zł tylko sęk w tym że żaden nie wypalił. :evil:

Albo inna sytułacja, koleś na bazarze wciskał ludziom sfinxa za 60 zł i rakiety jumbo jet też za 60zł, zaczołem się śmiać i poszedłem od niego. :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co kupiłem z Hestii było jednym wielkim nieporozumieniem wszystko co miałem od tego producenta nie spełniało żadnych wymagań... wyrzutnia jakaś tam nie pamiętam, 10 strzałów za 12.99 odpalam iii wylatywał co 2 minuty jeden pocisk na jakieś 25 metrów i malutki cracking.. albo rakiety kupiłem takie wyje**** za 59.99 chyba 10 rakiet takich duzych. spodziewałem sie wielkich palm a jak to odpaliłem to jakaś malutki rozbłysk.. + tylko że wylatywały naprawde wysoko ale 0 efektu!! nie polecam nic z HESTI !!!!!!!!! :???: za to jorge nigdy mnie nie zawiódł :D jorge to jest potęga zawsze piękne efekty i niewygórowana cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu pewnie większość się ze mną nie zgodzi, ale moim najbardziej nietrafionym zakupem były rakiety Fireball XL5 (lidl, 36,90 za 5szt.). Miały lecieć wysoko i głośno wybuchać dużymi efektami. Tymczasem bardziej mi się podobały efekty rakiet o połowę tańszych z tesco (nie pamiętam nazwy).
W tym roku kupiłem przez przypadek wyrzutnię "Trole". Mam nadzieję, że nie jest to zeszłoroczna seria :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś kupiłem achtungi i Turbo - bo tak na nich pisało , yły po 1 zł i wieksze turbo po 2 zł to picollo z jorge głośniej waliło a gdy z rana wychodziłem do kolegi to tam gdzie je rzucałem to pełno trocin było-pewnie zamiast prochu dali wiecej trocin żeby ludzie myśleli ze tyle prochu w nich jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co kupiłem z Hestii było jednym wielkim nieporozumieniem wszystko co miałem od tego producenta nie spełniało żadnych wymagań... wyrzutnia jakaś tam nie pamiętam, 10 strzałów za 12.99 odpalam iii wylatywał co 2 minuty jeden pocisk na jakieś 25 metrów i malutki cracking.. albo rakiety kupiłem takie wyje**** za 59.99 chyba 10 rakiet takich duzych. spodziewałem sie wielkich palm a jak to odpaliłem to jakaś malutki rozbłysk.. + tylko że wylatywały naprawde wysoko ale 0 efektu!! nie polecam nic z HESTI !!!!!!!!! :???: za to jorge nigdy mnie nie zawiódł :D jorge to jest potęga zawsze piękne efekty i niewygórowana cena


Czy jush doszedłeś ??

Z kolei najbardziej nietrafionym produktem dla mnie to jw417 i jw4o6 za te oszukane co drugie wystrzały !!..!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim najbardziej nietrafionym zakupem sa rakiwty atomic assault. Rakietki z zielonym czubkiem w ogóle ni wybuchają tylko parę iskier i cichy malutki cracling. Rakiety z żółtym czubkiem sa już TROCHE lepsze. Nie wiem czy trafiłem na jakiś felerny produkt czy co... Dodam jeszcze że 7 sztuk(w tym 3 zielone) kosztowało mnie 14,99zł!
Myślałem(wg. waszych opisów myślałem że sądobre jak na ta cene)że sa dobre jak na cene ponad 2zl/sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie temu Poki warna za pisanie jak 7-letnia dziewczynka, co?

Jakby co, to moim najbardziej nietrafionym zakupem były petardy na jakimś ruskim rynku. Były tak głośne, że klaśnięciem można było je zagłuszyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie temu Poki warna za pisanie jak 7-letnia dziewczynka, co?


nawet 7 letnia dziewczynka wie,że pisze się Pokiemu i nie kupuje się fajerwerek na bazarze od Rosjan. Ale Ty musisz jeszcze podrosnąć.

Małe cyrkoblitzy z Tropica są tesh strasznie felerne (CIRCOBLITZ - TR-1M). Narazie tylko 2 na 5 poleciało do góry. Reszta pękła na ziemi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet 7 letnia dziewczynka wie,że pisze się Pokiemu i nie kupuje się fajerwerek na bazarze od Rosjan. Ale Ty musisz jeszcze podrosnąć.

HA! Czyli jednak jesteś 7-letnią dziewczynką!
Żeby nie było offtopu:
Mój najbardziej nietrafiony zakup to rakiety z Hestii za 29 złotych(kupione w zeszłym roku, 6 rakiet/opk) Efekt: kilka gwiazdek :evil: :evil: :evil:
Poza tym jeszcze były jakies pseudo-piccolo(bo słabsze nawet od pikolaków) kupowane po 5 złotych od ludzi ze Wschodniej Europy, żeby nie stosowac obraźliwych określeń...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jeszcze były jakies pseudo-piccolo(bo słabsze nawet od pikolaków) kupowane po 5 złotych od ludzi ze Wschodniej Europy, żeby nie stosowac obraźliwych określeń...


Ha !!..!! Czyli i Ty nie możesz poszczycić się większym rozumem od 7-latka.

Odradzam również kupno 1oo strzałowego rzymianina o poligrafi białej z niebieskimi,zielonym i czerwonymi kółkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zestaw z Kellera Mindnight night czy tam Mindnight power..
21 rakiet,widać było że będą wyśmienite a tu się okazało że rozprysk mniejszy od Thunderów,i to nawet 2 razy mniejszy...
I tak właśnie poszło 75zł,a mogłem za to kupić Festivala :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Wszystko co kupiłem z Hestii było jednym wielkim nieporozumieniem wszystko co miałem od tego producenta nie spełniało żadnych wymagań... wyrzutnia jakaś tam nie pamiętam, 10 strzałów za 12.99 odpalam iii wylatywał co 2 minuty jeden pocisk na jakieś 25 metrów i malutki cracking.. albo rakiety kupiłem takie wyje**** za 59.99 chyba 10 rakiet takich duzych. spodziewałem sie wielkich palm a jak to odpaliłem to jakaś malutki rozbłysk.. + tylko że wylatywały naprawde wysoko ale 0 efektu!! nie polecam nic z HESTI !!!!!!!!! :???: za to jorge nigdy mnie nie zawiódł :D jorge to jest potęga zawsze piękne efekty i niewygórowana cena


Nie polecasz hestii? To co powiesz na HE0008 I HE0208--- najlepsze achtungi . o niebo lepsze od tych z jorga...

Co do tematu to:
Piratki za 2,5zł
Achtung z Komety 2.5zł (huk niewiele większy od dużych piratek) >>> te 20 sztuk w paczce ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mama chciała mi sprawić przyjemność i kupiła mi największą rakietę jaka była na stoisku, była to rakieta Big Day.
I wszystko byłoby ok, gdyby nie to że zapłaciła za nią 55zł.
Na dodatek rakieta poleciała krzywo za dom i nie widzieliśmy efektu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszły Sylwester- Bazar
Typek mówi do mnie że ma bardzo oplacalne rakietki 2zł/sztuka
Rozprysk niesamowity itp.
No ty pomyślałem może coś alla perfecty ;D
to mówie poprosze 8.
To on do mnie mowi weź 10 to sprzedam za 20 zł
Ok ,poprosze.


Odpaliłem w ten sam dzień 1 do sprawdzenia..
Kur&&.. rozprysk był podobny do Rubinów 18 ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem raz tatę żeby mi kupił rakiety Diabolo JR4 za 35 zł :lol: Facet zachęcał żeby kupić bo mają piękne duże efekty (nie znałem się tak jeszcze dobrze na fajerwerkach). Na drugi dzień poszedłem jedną odpalić, a efekty był strasznie mały taki jak u JR08/6 ! W sylwestra prawie wszystkie nie wystrzeliły. To był najgorszy zakup :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

YYYYYYYYY trudno powiedzieć ale wydaje mi się że z tamtego roku kulki dymne z www.fajerwerki-net.pl niestety wzielem 6 paczek a wypaliło może z 10 kulek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Parę lat temu w moim stuffie znalazł się rzymski ogień za 12 złotych nieznanej firmy (na pewno to nie był Jorge, Kometa, Triplex ani Hestia). Był on całkiem pokaźnych rozmiarów, ale strzały nie wybuchały w powietrzu tylko raz na jakieś 5 sekund jedna kulka wylatywała na jakieś 3 metry i gasła. Beznadzieja. Patrzyć się takie coś przez 5 minut, podczas gdy inni odpalili wyrzutnie i rakiety <facepalm>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...