Skocz do zawartości

Najbradziej nietrafiony zakup.


FireMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ZłOTY WULKAN nie polecam spodziewałem sie więcej po nim chyba w katalogu jorge pisało że maksymalnie osiąga z 5 m a to może miało z 1 m :neutral: i kosztował z 4.50 moglem kupic sprawdzone silvery- te to polecam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakiś zestaw z kaflaka za 59,99* 6 dużych rakiet , 2 samolociki i pełno pierdół bączki itp. pierdoły wystrzelame przed 24 a na północ miałem te 6 rakiet dn0 przez zero na końcu lecialy lecialy i nic :razz: . Miałem na szczęście jescze wyrzutnie z Hestii nawet dobra i troche prodóktów z Jorga , ale główną inwestycja był ten żałosny zestaw ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big Day za 38 zł było to kiedyś kiedy nie miałem pojęcia ile są warte koleś mi wciskał że to najlepsza rakieta dostępna bez licencji i że jest piekna i się ją bardzo opłaca. Co do efektu to spoko ale jak zobaczyłem cene hurtową to sie wkurzyłem że też kiedyś byłem taki naiwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onion Stars za 14,99 z Kauflanda.Rakiety- gorszy niż The Festival Light.Motyle bardzo fajny leci wysoko do góry.Zimne ognie- przykleiłem do rakiety z kung fu fajnie leciała ;p.Moja ocena zestawu 2/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zestaw Space Explorer z Lidla- rakiety nie miały żadnego efektu, tylko leciały w góre i koniec :sad: , fontanna była niska, karabinek był też tam ale niewypał, rzymskie ognie może były fajne. Człowiek sie uczy na błędach, już go nigdy nie kupie :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorszy zakup fontanno-wyrzutnia trole nie bylo w ogole fontanny ani strzalow bo sie rozwalila i we mnie strzelila :/ nie polecam dziadostwo !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia Trole, nie mam pojecia co z nia bylo, chyba pomylili ladunki, bo zamiast odpalic sie fontanna wyrzutnia eksplodowala i strzelila prosto w ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój najgorszy zakup to moździerz P8601 z SP. 12 kul 2" za 55 zl. Efekty w sumie spoko, ale kule latają tak wysoko (na oko jakieś 60 - 70m), że efekt wydaje się mizerny w stosunku np. do wyrzutni 1,2" :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

paczka picollo za 5,00 zł ale to jeszcze nie koniec połowa tych picollo to niewypały :evil: (kupione na bazarku miałem w tedy 8 latek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zawiodlem sie już na wielu fajerwerkach ale nigdy nie tak jak rzymskich lion efekt przyzwoity ale te ladynki lataly na poł metra około :neutral: a jak wyżej to na samochody albo domy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończ z tymi bredniami. Nabijasz posty czy co :?: :!: :?: :!:

Jestem ciekaw gdzie strzelałeś, jak 3 metry od bloku to sie nie dziwie, a może nie ustawiłeś prosto rzymiaka. Tak się składa, że miałem już 30 sztuk tych rzymskich i u mnie wszystko było ok. Głupoty tylko wypisujesz i wprowadzasz ludzi w błąd :???: . Damian może też zapewne potwierdzić moją wersje bo miał te rzymskie i też było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończ z tymi bredniami. Nabijasz posty czy co :?: :!: :?: :!:

Jestem ciekaw gdzie strzelałeś, jak 3 metry od bloku to sie nie dziwie, a może nie ustawiłeś prosto rzymiaka. Tak się składa, że miałem już 30 sztuk tych rzymskich i u mnie wszystko było ok. Głupoty tylko wypisujesz i wprowadzasz ludzi w błąd :???: . Damian może też zapewne potwierdzić moją wersje bo miał te rzymskie i też było ok.


No i tak jest na tym forum jak sie napisze 3 posty to odrazu nabijam :neutral: ja mówie serio na filmach widzialem jak strzela prosto i wysoko a moj może był wilgotny czy coś nie wiem ale pisze serio :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie kłamie ja tez miałem Rz.Ogień Lion co latał na pół metra ,tylko jeden ładunek poleciał na jakies 8 m.mam jeszcze jedną sztuke i mam nadzieje ,że to normalnie bedzie strzelać.
Nawiązujac do tematu:
Paczka pszczółek 12szt. za 4.00zł :shock:
Paczka piccolo za 5.00zł :shock:


PS: Jest jeszcze coś ,ale tego niekupowałem :???: wyrzutnia IMAGINE za 120zł ,która normalnie kosztuje jakieś 60zł (sprawdzałem) (niepamietam jaki ma symbol ale wiem ,ze duzo tych liter)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mój najbardziej nietrafiony zakup to wyrzutnia Trolle :???: po odbezpieczeniu jej postawiłem ją i wybuchła jak zwykła petarda.... :???: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Moim najgorszym zakupem była wyrzutnia kupiona na straganie od Rumuna za 30zł.
Wyrzutnia była 25 strzałowa tylko że nie wiem jakiego importera bo nie było zapisane tylko był narysowany byk.Wyrzutnia strzeliła tylko 10 razy małymi zielonymi palmami<chyba>.
Oraz jak raz kupiłem z kumplem paczke pikolasów z hestii za 6zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim najgorszym zakupem były rakietki z śmieszka 12 rakiet za 6.99 myślałem że okazja i wogule ale okazało się że puszczają 1 gwiazdkę i tyle nigdy rakiet bez czubków nie kupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw 4 rakiet z hestii za około 20 pln rok temu jedna z dwóch większych to tylko mała biała palemka (jak w cudaku) a reszta porażka nie wiele większe efekty niż spadochronówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś kupiłem zestaw z Hesti za 25zł były tak 4 czy 5 rakiet duzych i inne baciewai male ;]

te rakiety to lipa jak nie wiem chyab hestia ma jedne z najgorszych rakeit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej nietrafionymi produktami jakie były w moich stuffach to:
-V-power-100 sztuk petard-Hestia- 3/4 petard były wadliwe, a to połamane, a to brak draski, itp.
-Saturn missiles -wyrzutnia 50 strzałowa-Jorge-nie odpaliła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...