Skocz do zawartości

[Mroczny] Takie tam...2018-2019 ( ͡° ͜ʖ ͡° )


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, k4n4li4 napisał:

To się pomyliłem, myślałem, że weźmiesz fireballa na promocji :P

Nieeee... ale za około 240zł udało się barracude złapać więc jestem zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie właśnie filmik tego na YT i po basie słychać, że uderzenie jest wojenne. Na upartego jest też saluta VIPER 75mm xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mroczny napisał:

Nieeee... ale za około 240zł udało się barracude złapać więc jestem zadowolony :D

Farciarz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość martinator5608

No całkiem całkiem mroczny ?, dużo fajnych prestżowych kostek i petard ? a co jeszcze szykujesz w tym roku? :D?‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, martinator5608 napisał:

No całkiem całkiem mroczny ?, dużo fajnych prestżowych kostek i petard ? a co jeszcze szykujesz w tym roku? :D?‍♂️

nic xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 11.09.2018 o 09:20, martinator5608 napisał:

No całkiem całkiem mroczny ?, dużo fajnych prestżowych kostek i petard ? a co jeszcze szykujesz w tym roku? :D?‍♂️

 

Dnia 11.09.2018 o 17:05, Mroczny napisał:

nic xd

Taa.... nic... A żuk zaparkowany czeka na załadowanie kartonów z piro pewnie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stuff na bogatości same perełki co mam napisać ? bo nie wiem :P masz tego tyle że cały dzień będziesz zajęty a i na nowy rok coś zostanie w co wątpie :) wierzę że coś jeszcze dojdzie tylko co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kamil911 napisał:

Stuff na bogatości same perełki co mam napisać ? bo nie wiem :P masz tego tyle że cały dzień będziesz zajęty a i na nowy rok coś zostanie w co wątpie :) wierzę że coś jeszcze dojdzie tylko co ?

Pewnie dojdzie ? W domu jeszcze czeka kilka paczek rakiet Mars rider i jokery big :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Kolejna mała aktualizacja :) Te szoki z Jorge i koleżanki od Gaoo przypomniały mi stare stuffy ehh :3 Trochę robotów [nie emiterów] i stare matabrujasy

Kostka to 49s 30mm Salute Triplex

Sorki za jakość foty xd

 

 

46161221_305103113431873_8222786541131399168_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże święty co ja widzę szoki ! ? masz petardy mojego dzieciństwa nie strzelaj z nich one powinny trafić do muzeum. ! :P fajna kostka titanium ciekawe jak wypadnie na żywo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

Tak patrzę na twój stuff morczy i jak dla mnie top 1 jak na dzień dzisiejszy :) same konkrety bez zbędnego pierd***nią ?? a to zapewne jeszcze nie koniec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, martinator5608 napisał:

Tak patrzę na twój stuff morczy i jak dla mnie top 1 jak na dzień dzisiejszy :) same konkrety bez zbędnego pierd***nią ?? a to zapewne jeszcze nie koniec ?

Top 1 z tych co wrzucili do internetu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mpiwowski napisał:

Top 1 z tych co wrzucili do internetu :P

Topy nie topy mi się podoba to co kupiłem i jest fajnie [ten stuff jest lepszy niż te co miałem w poprzednich latach] ? Czekam na twój bo podobno będzie mega miazga ?

2 godziny temu, martinator5608 napisał:

Tak patrzę na twój stuff morczy i jak dla mnie top 1 jak na dzień dzisiejszy :) same konkrety bez zbędnego pierd***nią ?? a to zapewne jeszcze nie koniec ?

Poczekam, aż ty dodasz fotki całości xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mroczny napisał:

Topy nie topy mi się podoba to co kupiłem i jest fajnie [ten stuff jest lepszy niż te co miałem w poprzednich latach] ? Czekam na twój bo podobno będzie mega miazga ?

Poczekam, aż ty dodasz fotki całości xd

No dokładnie, to nie są jakieś wyścigi jak co niektórzy uważają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608
1 godzinę temu, mpiwowski napisał:

No dokładnie, to nie są jakieś wyścigi jak co niektórzy uważają.

PANIE MPI to jest maraton nie wyścig, jak bym chciał to bym i za 50 000zl kupił stuff. Tylko po co. W tym roku realizuje że tak powiem swoje marzenia i tyle. Raz się żyje i jak coś robić to z przytupem i tyle. A nie jestem skromną osobą i dlatego śmie twierdzić że Pyro Gang będzie top 1 w tym roku. Przykre ale prawdziwe. ?

Pozdra dla wszystkich Piro świrów i bezpiecznego odpalania. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, martinator5608 napisał:

PANIE MPI to jest maraton nie wyścig, jak bym chciał to bym i za 50 000zl kupił stuff. Tylko po co. W tym roku realizuje że tak powiem swoje marzenia i tyle. Raz się żyje i jak coś robić to z przytupem i tyle. A nie jestem skromną osobą i dlatego śmie twierdzić że Pyro Gang będzie top 1 w tym roku. Przykre ale prawdziwe. ?

Pozdra dla wszystkich Piro świrów i bezpiecznego odpalania. ?

Jak wy kupujecie w kilka osób to tak, jakbym miał tak liczyć jak ty to jak przebijecie 18000zł to tak :P Znając twoje ego teraz zrobisz wszystko by tak było hahah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608
2 minuty temu, mpiwowski napisał:

Jak wy kupujecie w kilka osób to tak, jakbym miał tak liczyć jak ty to jak przebijecie 18000zł to tak :P

Mordo bo w grupie siła :) chyba sam najlepiej wiesz że lepiej się strzela z dobrą ekipą niż tylko samemu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, martinator5608 napisał:

Mordo bo w grupie siła :) chyba sam najlepiej wiesz że lepiej się strzela z dobrą ekipą niż tylko samemu ?

 

Ja wolę liczyć pojedynczo, wtedy wychodzi ile naprawdę wydałeś, a nie mówisz wydałem tyle i tyle a potem się okazuje, że 10 osób zrzutkę robiło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608
1 minutę temu, mpiwowski napisał:

Ja wolę liczyć pojedynczo, wtedy wychodzi ile naprawdę wydałeś, a nie mówisz wydałem tyle i tyle a potem się okazuje, że 10 osób zrzutkę robiło. :)

10 nie o połowę mnie conajmniej :) ale nie spamujmy już tutaj mrocznemu, jak będzie mi się chciało to dodam stuff kiedys w grudniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...