Skocz do zawartości

[Mroczny] Takie tam...2018-2019 ( ͡° ͜ʖ ͡° )


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku chciałbym mieć zestaw bardziej efektowny niż w poprzednich latach, co z tego wyjdzie zobaczymy :D

 

Generalnie będzie trochę Funke... i tak pewnie w tych pieniądzach można było coś lepszego powybierać, jakieś mniejsze kostki... ale mi tam się podoba i to jest najważniejsze heuhue :P

To tak zacznijmy od tego [Trochę petard i Supernaut 1 dorwany na promocji wraz z kodem rabatowym :D 25% taniej]

2.thumb.jpg.47c2d6c5371b02f0e8a83d8e0d2f97f4.jpg1.thumb.jpg.26052863aedefcb8c43be96255ae7779.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, boooon napisał:

Gdzie kupiłeś supernaut ?

Na Bombashopie :) Oni chyba jako jedyni w PL [chodzi o sklepy online] mają tą wyrzutnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mała aczkolwiek ciekawa aktualizacja stuffu :DD

Dwie kostki -Triplex [U17021] 19sh 30mm Salute w/ Tiger Tail

 

36666073_405390273287644_7413461793139326976_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.07.2018 o 22:41, k4n4li4 napisał:

Przestań już ku[pować wariacie :D

NIEEEEEEEEEEEEEEE :DDD

 

36965797_410705916089413_1614833494851059712_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, pięknie, pięknie :) Napisz jak przetestujesz te ps5, bo słyszałem różne opinie :) Ja chyba nigdy nie będę mieć takiego stuffu jak ty masz, a to dopiero lipiec, boję się co się będzie dziać na przełomie listopada/grudnia a szczególnie w black friday :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k4n4li4 napisał:

Czytasz w moich myślach. Też nakupię takich małych i będę nakurwiał sąsiadom codziennie.

Te od pyromoravii 16sh 25mm są bardzo fajne :DD Efekty każda ma ładne i do tego ładna cena :>

15 godzin temu, Mouthes napisał:

Uuu, pięknie, pięknie :) Napisz jak przetestujesz te ps5, bo słyszałem różne opinie :) Ja chyba nigdy nie będę mieć takiego stuffu jak ty masz, a to dopiero lipiec, boję się co się będzie dziać na przełomie listopada/grudnia a szczególnie w black friday :)

Pozdrawiam :)

Jak tylko będę miał trochę wolnego to przetestuje :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiera się na zachwyt kiedy przeglądam twoją zawartość.Uciekłeś od standardowych kostek i najbardziej znanych przez lata importerów.Dużo nowości,wielostrzalowych kostek...Te 16stki hmmm...Ponoć każda z nich daje mega koncert?.Do Sylwestra jeszcze szmat czasu a ty już możesz się pochwalić taką ilością wielkiego piro.Jak bedziesz szedł jeszcze przez kolejne miesiące łapiąc się takich zakupów to pomyśle,że to jakaś iluzja czy cuś?.Tak na serio to naprawde gratuluje już tak dobrego stuffu☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...