Skocz do zawartości
  • 0

Pytanie nowicjusza


marikus

Pytanie

Witajcie, Jeśli to zły dział to prosze o wyrozumialość.

Możecie mi powiedzieć czy w warunkach domowych mozna osiągnąć poniższy efekt. Jeśli tak to co trzeba kupić:

mjvf55xt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
3 godziny temu, marikus napisał:

Witajcie, Jeśli to zły dział to prosze o wyrozumialość.

Możecie mi powiedzieć czy w warunkach domowych mozna osiągnąć poniższy efekt. Jeśli tak to co trzeba kupić:

mjvf55xt.jpg

Co masz na myśli pisząc "domowych"? Jeśli chcesz robić homemade to tutaj nikt Ci w tym nie pomoże no i nie radzę się za to zabierać xD

Wracając do tematu, na obrazku masz efekty profesjonalne czyli [szelki, kostki 2" i wyzej] produkty komercyjne raczej nie mają takich efektów, jeśli chcesz coś co podobnie z wyglądu będzie strzelało i nie wymaga pozwolenia to zainteresuj się kostkami 2" pyromoravia, klasek, kometa, sp, piromax, jest spory wybór na 100% znajdziesz coś odpowiedniego ;) ewentualnie bazooka od piromaxa ale czy warto... to już sam musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie. [No i zawsze możesz kupić na zagranicznych stronach internetowych ale to już  zostawiam bez komentarza] To chyba tyle co miałem do napisania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na zakup takich szelek potrzebujesz koncesję a na odpalenie zgodę wójta/burmistrza.

Można też zdobyć taką pirotechnikę inną drogą ale jaką nie będę pisał bo to nielegalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...