Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mielcarmielcar

Sprzedam Korpusy do petard

Polecane posty

Witam,

Oferuje na sprzedaż korpusy do własnoręcznego stworzenia petard,

Posiadam drukarke 3D i jestem w stanie wydrukować okrągły korpus z zakrętką gwintowaną do petardy w rozmiarze do 20cm średnicy i 23cm wysokości, grubość ściany, spodu i góry do ustalenia ;

Dla przykładu:

korpus o wymiarach 4x4,5cm ze ścianami, spodem o grubości 0.5cm z gwintem na długości 0.5cm oraz zakrętką o wymiarach 4x1cm ze ścianami i górą o grubości 0.5cm z gwintem na długości 0.5cm kosztuje 2,70 zł

cena wynika z ilości zużytego filamentu który liczę po 1,25 zł za każde 10g wagi

Poniżej zdjęcie opisanego korpusu, kolor może być inny oraz mogę dodać dowolny napis na zakręcę lub na owalu,

Do wyżej opisanego korpusu zmieściło mi się 30 gram prochu :D

20180226_220952.jpg

Ja bym powiedział że plastik to nie najlepszy materiał na korpus, tym bardziej na 30g... Powodów sporo ale nie ma co się rozwodzić. 

15 godzin temu, piropiotr223 napisał:

Ja bym powiedział że plastik to nie najlepszy materiał na korpus, tym bardziej na 30g... Powodów sporo ale nie ma co się rozwodzić. To nie forum o samoróbkach... 

HALO ALO ADMINISTRACJA

To może wiesz gdzie lepiej taką ofertę wystawić?

Bądź pomocny a nie mi tu od razu Adminów na głowę nasyłasz :)

W przypadku fajerwerków, jeżeli znajdują się w nich plastikowe części są to jedynie zatyczki, przy czym reszta korpusu jest papierowa. Owszem to nie odpowiednia strona do sprzedawania tego typu rzeczy, natomiast myśle że gdybyś dogadał się z osobami które robią systemy do odpalania fajerwerków wydaje mnie się że znalazłbym klientów na obudowy. Ja rozumiem że Włosi robią bomby cylindryczne i kuliste z plastikowych korpusów, ale nie petardy do użytku cywilnego. W Zinku również pojawia się plastik. 

@piropiotr223 Przedmiotem handlu są same korpusy, nie petardy samoróbki, to tak jakby ktoś sprzedawał rury do bomb 125mm. Rury, a nie bomby. Tutaj nie ma na to zakazu.  Ja jednak osobiście nie chciałbym wiedzieć co może się stać po odpaleniu takiej petardy w bliskiej odległości od mienia i ludzi oraz jednocześnie wypełnieniem jej fotobłyskiem bo chyba do tego to jest. 

W takim razie gdzie to sprzedawać? U nas na forum nie, polecić mogę jednak nie powinienem - forumpirotechniczne.pl 

Z tego co wiem to jedyne obecnie forum gdzie są wzmianki o samoróbkach, bo reszta forum została usunięta, a jak pamietam z pięć lat temu było ich całkiem sporo. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować