Skocz do zawartości

[Crazy monster 100] Mój stuff na sylwka 2018/2019r.


Crazy monster 100

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano w tym poście chcę wam pokazać moją 1 część stuffu.Będzie kilka części.Na razie przedstawiam wam pozostałości z sylwka 2017/2018r i wygraną z pyroshop24.

Jeszcze chciałbym przedstawić wam moje plany na ten rok:

W tym roku nie kupuję artykuły różne.Co do petard to może zakupie Scream 5s.Zakupię w tym roku dużo fontann,wyrzutni(około 8/7) i dużo rakiet.Do zobaczenia.

20180224_174840.jpg

20180224_174136.jpg

20180124_151920.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam konkrety i konkrety.. nie zawsze muszą być ;) grunt aby była zabawa i aby coś sobie Pyknąć. :D  mi się podoba czekam na więcej. :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2018 o 21:46, Crazy monster 100 napisał:

W tym roku nie kupuję artykuły różne.Co do petard to może zakupie Scream 5s.Zakupię w tym roku dużo fontann,wyrzutni(około 8/7) i dużo rakiet.Do zobaczenia.

Scream'y 5s miałem i wyjątkowo polecam. Do tego Signalos 2.0 urządzenia błyskowe. Ostatnio wyszły nawet Scream 10s, tylko 17.50 PLN za jedną petardę to lekka przeginka. Na YouTube jest video jak gość odpala 10s. Nie wyglądało to jednak na 10 sekund gwizdu.

Typhoon Salute to pewnie jakiś hukowy single shot. Zawsze zbierało mnie na to,  żeby zrobić sobie Sylwek tematyczny z samymi single shotami.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Typhon Salute to jest single shot hukowy.Akurat ja mam taki efekt:pocisk wylatuje z tuby z złotym wirem ,następnie następuje efekt titanium salute.

A co do sylwka z samymi single shotami jest to bardzo fajny pomysł.

Teraz mam dylemat co wybrać:Czy petardy scream 5s czy paczkę rakiet thunder rocket od jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screamy 5s także bardzo polecam, ale jak masz do wyboru rakiety Thunder JR101 lub Screamy 5s to chyba brałbym rakiety... więcej zabawy :) Chociaż Screamy 5s też potrafią latać XDDDD ale z tym to lepiej ostrożnie

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemano!  We  wtorek przyjechała  do mnie paczka od Piropolska.pl.Za paczkę zapłaciłem 118,50 zł.W gratisie  dostałem petardy Middle dynamit od sp.Dorzucam wam zdjęcia.

 

20180324_102004.jpg

20180324_101954.jpg

20180324_101942.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję plusika za rakietę na podstawce. Machony kiedyś coś podobnego zrecenzował.

Co to za jakieś czarodzieje: circoblitze, czy fontanny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2018 o 22:50, k4n4li4 napisał:
Dnia 25.03.2018 o 04:40, mantis napisał:

Daję plusika za rakietę na podstawce. Machony kiedyś coś podobnego zrecenzował.

Co to za jakieś czarodzieje: circoblitze, czy fontanny?

Te czarodzieje to są fontanny.:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
21 godzin temu, Crazy monster 100 napisał:

Do mojego stuffu dojdzie jeszcze kilka produktów z marketów.Będę polował na  takie sklepy jak : Lidl,Dino i Biedronka.

W takim razie uważaj, żeby ci janusze nie wykupili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.  Już mam plany co kupię w Lidlu:

-wyrzutnia Magic za 19.99 zł, 

-wyrzutnia Apollo 14 za 29,99 zł, 

-rzymski ogień 9,99 zł.  +brat dokupi  jeszcze rakiety Diabollo za 29,99zł.      Myślę ,że te plany wykorzystam w 99,99 procentach.Myślę ,że już mnie nikt na żadną fajerwerkę nie na mówi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak tylko zjadłem śniadanie to pojechałem szukać pirotechniki na mojej wsi.Pierwszy odwiedziłem sklep 

ogrodniczy ,,Bastek" tam mój młodszy brat zakupił zestaw Helios z jorge za 10 zł.Później z rodziną pojechaliśmy do sklepu ,,Dino" tam kupiłem zestaw Fire Crump z piromaxa za 54,99 zł. Zakupy uważam za bardzo udane.Poniżej przesyłam zdjęcie z pirotechniką:Może coś drobnego jeszcze kupię,ale nie wiem.

20181222_112954-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem zakupy u handlarza ulicznego za 10zł.Kupiłem tam rzymski ogień Marcus od komety.Ceny nawet miał niskie.Cały stragan miał wypełniony pirotechniką od Komety.Koszt mojego stuffu na chwilę obecną wynosi 183,49 zł.Chyba już nic nie dojdzie.Poniżej przesyłam zdjęcie z dzisiejszych zakupów:

20181229_174554.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [Crazy monster 100] Mój stuff na sylwka 2018/2019r.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...