Skocz do zawartości

[Jarek] Stuff 2018/2019


Jarek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chcę przedstawić Wam mój Stuff 2018/2019:

1. Jorge JW4081 X-RAY

2. Triplex TXB214 Taurus

3. Piromax PXB2212 Prime

4. Piromax PXB3503 PRO FIRE ORANGE

5. Piromax PXB3905 Kewlar

6. Piromax PX-PRO 12 Assorted 91.

Jest to mój pierwszy większy Stuff, jak go oceniacie? To jest kolejność, w jakiej chciałbym odpalać wyrzutnie. Chętnie rozważę inne propozycje :)

Nigdzie nie ma opinii o PX-PRO 12. Odpalił ktoś tą wyrzutnię? Co o niej myślicie? Mnie bardzo spodobał się układ 3 efektów, w tym moje ulubione gwiżdżące komety i crackling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć zdjęcie stuffu. Mile widziane też gdzie kupowałeś i za ile.
Nie mam pojęcia o pro 12 ale pewnie jak większość wyrobów piromaxa na filmie prezentuje się dobrze a w rzeczywistości no cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w dwóch sklepach internetowych. Po uwzględnieniu rabatów, zapłaciłem za wszystko 420 zł, w tym Piromax PXB2212 Prime  jako gratis :)

Muszą być zdjęcia? Mam wszystko ładnie zapakowane w piwnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, tutaj panuje zasada, że jak nie ma zdjęcia to nie ma stuffu.  Nie chce ci się wyjmować z kartonów to nie wyjmuj, zrób zdjęcie poglądowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć!

Chcę zaprezentować Wam zdjęcie stuffu, o którym napisałem poprzednio.

Jak go oceniacie? :)

Stuff 2018_2019.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pierwszy większy Stuff- w poprzednich latach wydawałem do 100 zł :)

Myślę jeszcze o jednej wyrzutni typowo finałowej. Moglibyście polecić jakąś do 100 zł oprócz final cake Triplexa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małymi kroczkami do przodu.
Poczekaj na promocje, teraz będzie na zestawydso to może coś ci się wybierze a jak nie to w czarny piątek dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-Ray? Tego nie widziałem. Jorge rzadko wypuszcza nowości z małych kostek. Około 17 PLN to niedużo nawet jak za wyrzutnię komet.

Fajnie, że eksperymentujesz decydując się na PX-PRO 12, chociaż nikt jej tutaj wcześniej nie miał. Ktoś musi przecierać nowe szlaki.

Patrząc po ostatnich zakupach forumowiczów. Rok 2018 rokiem Piromaxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Cześć wszystkim ponownie, poniżej wrzucam zdjęcie ostatecznego stuffu- doszły dwie wyrzutnie, rakiety i petardy:

Jak oceniacie całość?

 

 

20181229_142056.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie poszedłeś w konkretne wyrzutnie i rakiety bez zbędnych pierdołów (gruzu).Moja ocena 8+/10

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja!!!.Genialne wyrzutnie.Wszystkie 3 konkrety najwyżej jakości...Kewlar jedna z lepszych wyrzutni na polskim rynku.Ta 12tka rowniez super...Kątowka też chwalona? .Małe kosteczki też pokaza fajny efekt...Rakiety bomba jednym slowem.Podoba mi sie ten stuff?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy rakietki bez kijka czyli Scream Rocket 4- jedna ma 50g NEC. Na filmiku prezentuje się bardzo dobrze, z długim ogonem, głośnym piskiem i hukiem :)

Rakiety i ACAB pójdą przed północą, reszta wyrzutni o północy, na końcu Kewlar :)

Udanego strzelania wszystkim!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...