Skocz do zawartości

[damian7878] kolejny stuff w życiu 2018/2019


damian7878

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,nie wiem po raz który już.W tym roku z racji wyjątkowo szybko pojawienia się tematu na najbliższy Sylwester jest możliwość założyć temat o miesiące prędzej.Na Sylwester 2018/2019 zaplanowałem jak zwykle dużo konkretów.Z racji nie tak młodego już wieku raczej nie będzie już tak dużo zabawowych rzeczy jak chociażby w tamtym roku,nie planuje też kupować rakiet,bo strasznie się na nich ostatnio zawiodłem.Według mnie nie są wart tego ile kosztują.Petardy jak już coś te ze 3 opakowania bardzo głośnych.fontanny?Na pewno,bo bardzo je lubię.Małe kostki?Może coś na wieczór albo na 1 stycznia.Ile planuje wydać kasy?Nie wiem na razie od wszystkiego dużo zależy,ale raczej ponad 1000zł na pewno.Pewność to to,że w stuffie znajdzie się wyrzutnia Crater od Piromaxa a co do reszty nie wiem.

Oto pierwsze zakupy robione w sklepie Ins fireworks:

-Pro Fire PXB3805

-Dragon Heads PMB49E

-Big fans Colletion Ce130002

-Independence NS116010

-2xMagma Txb604

-2xBakyard Fun Txb602

 

678b2c79867aee8d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie damianie rozpoczęty stuff z przytupem :D i to w styczniu  :P  to do grudnia to pewnie cały pokój zapełniony piro będzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam chłopaki za pochlebne komentarze.One tylko motywują do kolejnych zakupów:DTak Kamilu do grudnia to dużo będzie tego:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No to jedziemy dalej z kompletowaniem stuffu?                                                           66a39ceb97411bcdmed.jpg                                                                                                                                      Co do dalszych zakupów hmmmm....Napewno dojdzie Crater od Piromaxa,36stki 1,2 jak Duszanbe,Grafitii,Moskwa czy Final Cake 2.Napewno jeszcze kilka 19stek których nie testowałem...Ja nie kupuje czegoś po raz drugi,jestem zwolennikiem kupowania pirotechniki ktorej nie strzelałem nigdy...Ubolewam,że nie będę miał moździerza,cóż takie czasy nastały...Na rakietach sie ostatnio zawiodlem wiec tez raczej brak...Będą petardy słabsze i mocne,rzymiaki i dużo fontann.Zapraszam do dyskusji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, damian7878 napisał:

No to jedziemy dalej z kompletowaniem stuffu?                                                           66a39ceb97411bcdmed.jpg                                                                                                                                      Co do dalszych zakupów hmmmm....Napewno dojdzie Crater od Piromaxa,36stki 1,2 jak Duszanbe,Grafitii,Moskwa czy Final Cake 2.Napewno jeszcze kilka 19stek których nie testowałem...Ja nie kupuje czegoś po raz drugi,jestem zwolennikiem kupowania pirotechniki ktorej nie strzelałem nigdy...Ubolewam,że nie będę miał moździerza,cóż takie czasy nastały...Na rakietach sie ostatnio zawiodlem wiec tez raczej brak...Będą petardy słabsze i mocne,rzymiaki i dużo fontann.Zapraszam do dyskusji?

 

Już teraz jest tego sporo a jak dodać do tego jeszcze to co jest w planach to już kompletnie pozamiatane :) Blinking Flowers bardzo ładna kostka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle. Pewnie kupowałeś na superfajerwerki? Ja akurat byłem bez grosza jak dawali 30% gratisów a teraz przy 10% i mniej to mi się nie chce wiedząc, że wcześniej dawali 30 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, k4n4li4 napisał:

No nieźle. Pewnie kupowałeś na superfajerwerki? Ja akurat byłem bez grosza jak dawali 30% gratisów a teraz przy 10% i mniej to mi się nie chce wiedząc, że wcześniej dawali 30 :D

Nie nie,niestety...Też się nie załapałem na 30%...Jak ja zamawialem to juz ponizej 10% dawali, 7% wychodzilo jak przeliczałem.Jednak produkty w super cenach,obniżka około 30%...Więc i tak kapitalna okazja?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

 

6 minut temu, k4n4li4 napisał:

Same konkrety kolego ?

Najbardziej szkoda,że nie można nabyć już setek 1,2?...Przyzwyczaiłem się do nich?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 13.10.2018 o 16:39, damian7878 napisał:

 

Najbardziej szkoda,że nie można nabyć już setek 1,2?...Przyzwyczaiłem się do nich?.

Kometa wprowadziła w swojej ofercie wyrzutnie kalibru 1,2" po 100 strzałów w dość przystępnych cenach. Byłem osobiście sprawdzić i jak na razie kilka sztuk na stanie ale po sezonie znicz i swięta przyjdzie czas na sylwester a w tedy będzie w czym wybierać. Ja niestety na ten rok finanse na piro już wydałem, teraz czekam na przesyłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się twój stuff prezentuje damianie ładne duże kostki i kaliber 1.2 to lubię. ;) a i kilka małych do postrzelania przed północą, naprawdę dobrze jest. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki.Nie wiedzialem nic o nowo wprowadzonych kostkach 1,2 z komety,spawdze...Tylko jak to sie mieści w 1000g to musi być to bardzo słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku Damianie nie zawodzisz. Bardzo dobry wybór z Blikingiem szczególnie,że to starsza wersja. Co to dużo mówić jeden z konkretniejszych stuffów na forum. Czekam  na więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Już trzy Dragony nieźle :D 16-stki od pm też dobrze dają, super fan w postaci Big fansa [pro fire nie znam xd] no i ciekawe triplexy :D czekam na tą ostatnią paczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mroczny napisał:

Już trzy Dragony nieźle :D 16-stki od pm też dobrze dają, super fan w postaci Big fansa [pro fire nie znam xd] no i ciekawe triplexy :D czekam na tą ostatnią paczkę

Jeszcze kilka miesięcy temu nie myślałem,że w wiekszości w moim stuffie będą wyrzutnie od Pyro moravi?...Zawsze tylko jorge,triplex,piromax...Trzeba było rewolucji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...