Skocz do zawartości

JW57 New Age


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JW57
Nazwa: New Age
Opis: wyrzutnia kątowa 35 strzałów
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/images/user/katalog/1611.jpg
Film: http://pl.youtube.com/watch?v=j1KhJf9We4w
Cena hurtowa: ok 80zł
wyrzutnia zrobiła na mnei duże wrażenie, najpierw multi kolor, bardzo łądnie się zmieniał, następnie duze białe rozpryski, efekt jest zabójczy... a na koniec... piękna seria z craclingiem... jak na sam film to efekt wgniótł mnie w fotel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się ta wyrzutnia bardzo podoba dlatego ją kupiłem. No i co bardzo fajne to 35 strzałów za taką cenę. Polecam ją każdemu z takim średnim funduszem.

Dla niewtajemniczonych Hot Stars ma takie same efekty co New Age, mówię wam to bo możecie tą albo tą kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiałem się jaki jest efekt tej Hot Stars.
Bardzo ładny układ jak i efekty wyrzutni. Dość długi czas działania. Dużo strzałów. Same pozytywy :grin:
Cena mogłaby być troszkę niższa, ale i tak nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przęcietna wyrzutnia , słabym efekcie.
Ładuje pojedyńczymi strzałami w układzie fan , co wpływa na jej jakość.
80zł lepiej przeznaczyć na czarnego kota i sfinxa.
6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo ładny efekt :wink: Duże zróżnicowanie, ładne kolorowe gwiazdki, palmy no i crackling. Szczególnie spodobał mi się niesamowity finał, w którym jest wystrzelonych kilka ładunków na raz.

W sumie to zastanawiam się nad jej kupnem w tym roku, ale nie wróżę tego pomyślnie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
  • 5 lat później...

Zaletą tej wyrzutni jest różnorodność.Ma ładne efekty.Fajnie zaakcentowany finał.Bliźniaczo podobna do hot stars.W sumie to tylko jednego efektu zabrakło w porównaniu do tej wspomnianej...Mianowicie zielonych trzeszczącycg wierzb...Może ciut slabsza jest od hot stars.Niemniej jednak podobała mi się.Spore efekty a final na eleganckim poziomie☺.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...