Skocz do zawartości

[Kamil™] Stuff 2018/2019


Kamil™

Rekomendowane odpowiedzi

Wymarzony początek.Ekskluzywne wyrzutnie.Dla polowy forumowiczów taki stuff na Sylwestra byłby marzeniem.Zdaje się,że Crater to nowo poznany fenomen.U Bartosza na filmiku pokazane jest jaki robi pogrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak się bawić to na całego :D  co do piromaxa nie napawałbym optymizem, ale kto wie. ;)  ale za 3x Samum to szanuje bardzo. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Dnia 4.02.2018 o 19:20, Kamil911 napisał:

Jak się bawić to na całego :D  co do piromaxa nie napawałbym optymizem, ale kto wie. ;)  ale za 3x Samum to szanuje bardzo. :P

Mam nadzieję, że craterek w połączeniu z tytanem zrobi robote!

Co do samumów to wielokrotnie widziałem ścianę tych kostek z dalszej odległości  przy różnych okazjach ale chciałbym poczuć z bliska chociaż te 3 na raz bo to z pewnością nie to samo ?

 

Dnia 11.01.2018 o 20:25, damian7878 napisał:

Wymarzony początek.Ekskluzywne wyrzutnie.Dla polowy forumowiczów taki stuff na Sylwestra byłby marzeniem.Zdaje się,że Crater to nowo poznany fenomen.U Bartosza na filmiku pokazane jest jaki robi pogrom.

Po obejrzeniu grzechem było nie wziąć po takiej wporzo cenie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mega zestaw !  ?❤️

Wyrzutnia Samum - bardzo konkretna wyrzutnia, w tamtym roku byłem bardzo z zadowolony. Niestety w tym roku nie mam tej wyrzutni, ale krypton też ma dużo craklingu :D

No i Crater ! też planowałem zakupić, ale się nie udało. Może na następny rok.

 

P.S

 

Z jakiej strony zamówienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...