Skocz do zawartości

HE0600 Victory


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: HE0600
Nazwa: Victory
Opis: zestaw fajerwerków rodzinnych, zawierający 4 rakietki, bączki fantasy colour, motylek, zimne ognie :D
Zdjęcie: http://www.pirotechnika.pl/images/stories/...rowe/HE0600.jpg
Film: - brak -
Cena hurtowa: znam tylko detaliczną - ok 10zł

hm... zawsze co roku go widze w kerfurze, bączki są super doskonałę na zabawe w wigilję np. nie robią hałasu a efekty są super, takie mini słoneczka... motylek leci wysoko i zmienia kolory, miałęm go 3 lata temu za współe z Jaworzem i z tego co pamiętam to nie było na końcu eksplozji... a rakietki mają super efekt ale za wysoko lecą, bardziej się opłąciło mi wsadzić 3 w ziemię, niż 4 leciały do góry...
doskonałe do zabawy przed sylwkiem, np. dzień przed albo pod wieczór, jak dobrze pójdzie kupie go w tym roku...
zdecydowanie polecam... są oczywiście lepsze i tańsze, np. kung-fu z biedry... ale ja się lubie bawić i jestem fanem szczerym hestii dlatego go cenię... już bym wolał kupić jeden kugfu i ten zestaw, niż 2 kungfu, zawsze to jakieś urozmaicenie...
Firek Poleca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy kilkaa lat temu , kiedy 80zł , to była szalona cena , jaką wydałem na fajerwerki , miałem ten zestaw.
Zimne ognie, to zimne ognie , te kółeczka miały efekt cód miód , zabawy z nimi było wiele.
Motylek (miałem wtedy również [nie pamiętam jak nazywa sie ten duży motyl z hesti] tornado) leciał bardzo wysoko , ale miał dosyć mały efekt , za to jego większy brat - tornado leciał niżej , ale miał lepszy efekt.
Co do rakiet , nie pamiętam efektu , ale bardzo mi się podobały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moj braciak aktualnie posiada ten zestaw,ja mialem go 2 lata temu wiec tak:
:arrow: Zimne to zimne :!:
:arrow: Baczki - moga byc(efekt:wiruja na ziemi chyba na czerwono) :lol:
:arrow: Motyl-(efekt:lecac w gore zmienia sie na zielono chyba :roll: )
:arrow: No i rakiety-wielkoscia nie zaskakuja;wyprobowalem jedna i...tak jak Fear napisal leca za wysoko no i efekt przez to jest pomniejszony :sad: :roll:
Juz nie pamietam jak wygladal dokladnie rozprysk ale pamietam ze jedna z rakiet miala go zielono-czerwony :!: :razz: No to tyle;odswieze sobie pamiec w tym roku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zestaw.

Miałem go na sylwka.
Rakietki efekty miały nawet ładny(zwłaszcza jeden typ).Niestety jedna rakietki wyleciała w powietrze ale nie wybuchła :( . Motylek wzlatuje w górę i świeci się na zielono.A bączki :D
Świetne do zabawi,takie słoneczka ;)

POLECAM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

W tamtym roku miałem ten zestaw...i powiem że nie jestem zaskoczony (może dlatego że w delikatesach kosztuje 21zł).
Motylek jak motylek leci w góre i zmienia kolory , nie wybucha
Zimne to zimne
A rakiety- jest ich tylko 4,lecą w górę wysoko i niewielki mają efekt

JA odradzam ten zestaw (no chyba że za 9 zł to sie można pobawić :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kosztuje 8,85zł w sklepie. Kupiłem narazie jeden zestaw , jeżeli fundusze pozwolą napewno sie skusze na jeszcze jeden.
Wydaje mi sie że bardzo fajny jak za taką cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie zaskakują, nie kupiłbym ich nigdy gdyby nie cena, chociaż i tak jest tego mało i nie są super zaskakujące efekty więc, nie widze potrzeby kupowania ich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten zestaw rok temu ale praktycznie to tylko rakiety co prawda miały ładny efekt ale za mało tych rakiet jak na taką cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra kupiła mi ten zestawik pod choinke i przed chwilą wystrzeliłem jedną rakiete ,która wybuchła na ziemi ze względu na zły stojak,z którego miała wylecieć.Efekt był naprawde ładny,choć nie duży.Za cene 10zł(choć wątpie żeby moja siostra go za tyle kupiła) to się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Bardzo ciekawy zestaw dla osób które zaczynają swoją zabawe z fajerwerkami. W latach 2007-2011 kupowałem go co roku i chciałem żeby to była taka moja tradycja, natomiast nic z tego nie wyszło bo jego cena w ostatnich latach podskoczyła z 9,50zł do nawet 15zł co robi ten zestaw troche nie opłacalnym. Skojarzenia mam z nim jednak bardzo dobre. Mogę polecić przy cenie do 11-12zł :)/>

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeden z pierwszych moich zestawów. Jest bardzo opłacalny a motyl rzeczywiście bardzo wysoko poleciał bączki super rakiety też całkiem całkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...