Skocz do zawartości

[k4n4li4] jak zawsze skromnie 2018/2019


k4n4li4

Rekomendowane odpowiedzi

Odpalałem wczoraj z Abukiem i KamilemTM Brocade Crown i Blue peony. Niestety blue straszna padaka, a co do brokatu może być jak na 2" pózniej wrzuce film ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mega bogaty stuff bardzo różnorodny.. tylko jak widzę te kostki od Jorge to mnie szlak trafia efekt będzie ale ogólnie jest ok ;) czekam na więcej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Małe zamówienie z fajerwerkimarket, dzięki za gratis.
124pln

 

Sorry za jakość zdjęcia ale telefon mi się rozwalił a nowy przyjdzie po świętach

c2GrWXG.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tyle zrabacić. Napisz w temacie "Rekordowo drogie fajerwerki" dlaczego jedni mają pod górkę, drudzy nie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mantis napisał:

Tyle zrabacić. Napisz w temacie "Rekordowo drogie fajerwerki" dlaczego jedni mają pod górkę, drudzy nie xD

"Młody mistrz januszowania opowiada jak taniej kupić fajerwerki" już w krótce na TVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sevento napisał:

Podaj zdjęcie wszystkiego, a nie tak ciupciesz po kawałku :D

Zachomikowane wszystko, w grudniu rozpakuję :) Może jeszcze coś dojdzie :)

8 minut temu, endriu123457 napisał:

No proszę... explodery fajne kostki + ta paczka wcześniejsza z astralem.. zaczyna to wyglądać zajebiaszczo ! 

Dzięki, trzeba trochę podgonić peleton forumowy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyles taki rabat Panie kolego??Po kilku latach przerwy tropic znowu wraca na salony...W duzej liczbie stuffow jest?.Wartosc stuffu powiekszona.Co planujesz jeszcze kupic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak patrzę.. i widzę same rarytaski :D jesteś kolejnym który ma bardzo ciekawe kostki z serii Exploder mam nadzieje że będzie hit ;) a co do paczki z FS to całkiem zacna mocne petardy Gorille to już zabytek jak je..ie to ino roz. :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dla somsiada by nie narzekał na moje strzelanie :P Te fontanny to drugi hit sezonu po rakietach alcor. Wszystkie cztery dobrze dają ale najlepsza jest tItanium sunflowers, robi siekierę na 8 metrów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem mieć takie fontanny tubowe tyle, że "Fountain + Mine" od Klaska. Są na piropolska.pl.

Właśnie obejrzałem video na YouTube i dodaję Titanium Sunflowers do planów na następny rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...