Skocz do zawartości

[k4n4li4] jak zawsze skromnie 2018/2019


k4n4li4

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej wszystko na sylwka, jedynie jednego sorbeta odpalę symbolicznie na 30 urodziny. Pierwszy raz kupuję z początku roku i pierwszy raz będzie tak duży stuff, zawsze czekałem do listopada. Wciąga strasznie takie kupowanie, gdybym mógł to bym wykupił wszystko ze sklepów ale niestety nie jestem milionerem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Kolejny piękny konkret.Miło jest widzieć gaoo.Oni naprawde mają świetne kostki.Jak przypomne sobie yuor Control którą miałem na przedostatniego Sylwestra to mam naprawde dobre zdanie o nich.W grudniu to przekroczysz bariery zakupami?.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ciekawe jak z efektem tych 2" czy to będzie coś na poziomie tych od SP[co nie powalały efektem] czy jednak miłe zaskoczenie i będzie lepiej... oby :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty szelek to peonie w różnych kolorach ze srebrnymi ogonami więc raczej rewelacji nie będzie ale może aż takie złe nie będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem szelki Lidlu xD

Pamiętam, że jedne szelki z SP wyróżniały się na video pod kątem rozłożystości efektu. Tylko nie pamiętam, czy silver peony, czy jeszcze jakieś inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mantis napisał:

Przeczytałem szelki Lidlu xD

Pamiętam, że jedne szelki z SP wyróżniały się na video pod kątem rozłożystości efektu. Tylko nie pamiętam, czy silver peony, czy jeszcze jakieś inne.

Red wave była całkiem ładna :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.09.2018 o 14:49, k4n4li4 napisał:

Efekty szelek to peonie w różnych kolorach ze srebrnymi ogonami więc raczej rewelacji nie będzie ale może aż takie złe nie będą

Jaką gramaturę mają szeleczki? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, k4n4li4 napisał:

To jest ta szelka tylko nie chce mi ten film działać na telefonie

http://www.lidufireworks.com/Search.aspx?id=0&search=LC20001&message_6=true&hl=Ch

Komuś działa??

Hmmm jakby skomentować ten efekt.... wiem             "XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...