Skocz do zawartości

uszczuplenie forum


Rekomendowane odpowiedzi

idzie wiosna... czas na porządki.

mam zamiar usunąć kilka działów i ich zawartość przenieść do Archiwum:
Bomby i cylindry
Singel shoty i miny
Nasze Wirtualne Pokazy

 

Jeśli macie jakieś opinie na ten temat to proszę podzielcie się.

 

Jeśli macie inne propozycje do zmian w działach to też śmiało piszcie!! Bo zależy mi na Waszej opini!

 

Czy kto ktokolwiek czyta Newsy ze Świata??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał jakiś FAQ dla typowego kowalskiego, który wpisuje w internety jakie fajerwerki kupić i ma czysto na białym opisane jak co mniej więcej będzie strzelać, jakich produktów unikać itp. Fajnie gdyby wyszczególnione i napisane dużymi literami były zasady odpalania itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymienionych z wyżej również nigdy nie zaglądałem. Z propozycją ponczo jak najbardziej się zgadzam.

Od siebie dodam, że w dziale fajerwerki, w każdym ich rodzaju możnaby dodać niektóre firmy tj. z bardziej znanych Gaoo, Klasek, Pyromoravia, Panta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Dobrze by było w każdej kategorii asortymentowej umieścić podczepiony film jak bezpiecznie odpalać dany rodzaj produktów. :) Wymienione przez Piotra działy są martwe więc bez skrupułów można je usunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie widać, ale ja czasem przejrzę newsy ze świata :) Za to działy z pierwszego posta już faktycznie raczej nikogo nie zainteresują. Z tego co pamiętam kiedyś były próby robienia FAQ dla każdego działu, niemniej im aktualniejsze info tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za usunięciem owych tematów oraz za dodaniem FAQ dla osób nie siedzących w fajerwerkach przez dłuższy czas, tak jak napisał Ponczo dla typowego Kowalskiego ;D Moim skromnym zdaniem myślę że warto by otworzyć temat "Najlepsze z" i tam były by prezentowane przez forumowiczów najlepsze emitery/petardy/wyrzutnie w danym zakresie cenowym pomogło by to wielu ludziom podjąć właściwą decyzję i nie zrazić się do pirotechniki :) Przydało by się to do wytypowania najlepszych produktów w danym zakresie cenowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienione w pierwszym poście można usunąć, albo tak jak napisałeś przenieść do Archiwum. "Urodzinowe Spotkanie 2014" nie musi mieć swojego działu, tematy z tego forum można przenieść do "Spotkania forumowe".

Podpis działu Filmy i zdjęcia zmieniłbym na bardziej sugerujący na zawartość:

Kanały YouTube, video z amatorskich pokazów, zdjęcia fajerwerków i sprzętu do odpalania. Zdjęcia i filmy mogą być umieszczane tylko na serwerach zewnętrznych!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działy usunięte:

Bomby i cylindry
Singel shoty i miny
Nasze Wirtualne Pokazy

 

Treść przeniesiona do archiwum.

 

Paweł więc chyba jesteś w mniejszości czytającej newsy ze świata... - ja szczerze najchętniej bym usunął,ale jeszcze pomyśle co z tym zrobić.

 

Wstawienie do każdego działu bezpiecznego odpalania danego fajerwerku to spoko pomysł! bravo Kuba ;)

 

jak by takie FAQ - miało wyglądać???!!??

 

Czy aby Ci "nowi" importerzy mają tyle produktów że w jakimś stopniu da się wypełnić te działy...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również proponuję dodać wiele nowych importerów do poddziałów jak:

 

Klasek.

Gaoo

Viva

Fankie itp

Może jeszcze svea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nowe kategorie dodam do wyrzutni i petard(czy gdzieś jeszcze??!!) - moderatorów proszę o przeniesienie tematów do dobrych działów

 

Moździerze - dział już nie będzie rozwijany - ze względów CE - zastanawiam się co z nim zrobić - usowany nie będzie! niech potomni wiedzą czym było można sie kiedyś bawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

svea = viva

 

co do funke... hmmm - ile bedzie petard w dziale 7? - i ciekawe kiedy zmienią sie przepisy i będą mieli totalną wymiane asortymentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zrobić porządek z działem Stuff? Z roku na rok coraz mniej z nas wstawia tam zdjęcia, wszyscy robią to w dziale Nasze zakupy. Tam też komentujemy i często piszemy o zakupowych planach. Co prawda przyznam, że tematy zbiorcze z poszczególnych lat były wygodne w przeglądaniu, bo jeśli ktoś chciał obejrzeć stuffy użytkowników, to robił to w jednym konkretnym wątku, a nie tak jak teraz każdy ma swój oddzielny temat i trzeba skakać pomiędzy nimi. Niemniej jednak, skoro w ostatnich latach 5-6 osób wstawiło zdjęcia stuffu, to czy jest sens dalej ciągnąć ten dział? Oczywiście nie usuwać go zupełnie, tylko może jakoś zmodyfikować albo połączyć z Naszymi zakupami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gaoo/Kasak na pewno rakiety, fontann też trochę mają

Pyromoravia - duża ilość wyrzutni

Klasek-wyrzutnie, art. różne, rzymskie

pyromoravia dodam.

a czy reszta jest potrzebna? czy tak dużo jest na PL rynku i czy tak dużo go kupujecie?

 

co do działów Stuff i nasze zakupy - napewno będą zmiany! musze tylko przemyśleć jeszcze jak to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz przywołał do tablicy bardzo ważny temat! Wg mnie to jest idiotyzm że trzeba przelecieć kilkadziesiąt tematów aby zobaczyć stuff-y poszczególnych użytkowników i te głupie "zapraszam do mnie do oceny"....Fajnie byłoby zachęcić do dodawania w jednym temacie jednego zdjęcia całego stuff-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dział stuff jest całkowicie zbędny.To jest zaśmiecanie forum.Od tego jest dział "Nasze zakupy".Według mnie do tematów wyrzutni,rakiet,petard,art.różnych itp. wprowadzić wszystkich producentów,bo te INNE to brzmi tak jak by dana w nim pirotechnika nie miała producenta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.forumfajerwerki.pl
O stronie www.forumfajerwerki.pl
Kategoria gdzie piszemy o wszystkim co jest związane ze stroną www.forumfajerwerki.pl

Spotkania forumowe

Spotkajmy się na wspólnym strzelaniu!

Konkursy

Ogłoszenia konkursowe, turnieje, wyniki.

Newsy
Informacje z Polski i ze Świata dotyczące pirotechniki + bot informacyjny EPICfireworks.

 

Fajerwerki amatorskie - do każdego subforum importer (bez moździerzy): Jorge, Triplex, Kometa, Piromax, Tropic, Euro Pyro, Super Power, KLASEK, Gaoo/KASAK, Inne firmy)
Petardy
Rakiety
Wyrzutnie
Fontanny
Rzymskie ognie
Moździerze
Artykuły różne
Zestawy

 

Fajerwerki dyskusja
Fajerwerki ogólnie
Ogólna dyskusja na wszelkie tematy związane z pirotechniką.
Filmy i zdjęcia
Kanały YouTube, video z amatorskich pokazów, zdjęcia fajerwerków i sprzętu do odpalania. Zdjęcia i filmy mogą być umieszczane tylko na serwerach zewnętrznych!!!
Odpalanie
Zasady bezpiecznego odpalania, sposoby łączenia fajerwerków, amatorskie systemy do odpalania, pistolety do rac, stelaże, zapalniczki, spłonki, lonty.
Importerzy
Opinie o firmach sprowadzających fajerwerki i o ich producentach.

Sylwester

Wszystko na temat tego co robicie w Sylwestra. Plany na przyszłość, wrażenia ze strzelania, wspomnienia.
Prawo

Przepisy dotyczące prowadzenia działalności, handlu fajerwerkami, organizacji pokazów, uzyskiwania zezwoleń, strzelania w ciągu roku. .

Pomoc

Nie wiesz co kupić? Masz dylemat? Jakiś problem? Szukasz czegoś? Pomożemy Ci w każdej sprawie!

 

 

Zakupy
Nasze zakupy
Tutaj wstawiamy zdjęcia naszych zakupów i tego co odpalamy na Sylwestra. Jeden rok = jeden temat.
Sklepy internetowe

Sklepy online polskie i zagraniczne.
Sklepy i hurtownie

(+ subfora dla województw)

Markety

Oferty marketów, gazetki, dyskusja.
Promocje
Wspólne kupowanie, akcje promocyjne, wyprzedaże, oferty.
Bazar
Kupie, sprzedam, oddam, zamienię!

 

 

Fajerwerki profesjonalne
Bomby
Wyrzutnie
Inne
Profesjonalne systemy do odpalania

 

Profesjonalne pokazy pirotechniczne
Zapowiedzi
Relacje
Wykonawcy

 

 

Wolna dyskusja
Offtopic

Wolne rozmowy i wszystko co nie mieści się w innych kategoriach!
Śmietnik

Tutaj naprawdę nie warto zaglądać... To co zostanie usunięte gdyż jest bez sensu i nie na temat!
Archiwum

Archiwalne posty - które szkoda usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę robił główny dział forum i działy widowisk pirotechnicznych, a także inne mniejsze poprawki.


Podoba mi się ten pomysł z tej listy:

Zakupy
Nasze zakupy
Tutaj wstawiamy zdjęcia naszych zakupów i tego co odpalamy na Sylwestra. Jeden rok = jeden temat.
Sklepy internetowe
Sklepy online polskie i zagraniczne.
Sklepy i hurtownie
(+ subfora dla województw)
Markety
Oferty marketów, gazetki, dyskusja.
Promocje
Wspólne kupowanie, akcje promocyjne, wyprzedaże, oferty.
Bazar
Kupie, sprzedam, oddam, zamienię!

Trzeba będzie to skonsultować. :)



Fajerwerki profesjonalne

 

odpada raczej, było i przecież wczoraj zostało usunięte. Bardziej bym to wplótł w głowny dział Fajerwerki, gdzie są Fajerwerki Amatorskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajerwerki profesjonalne

 

odpada raczej, było i przecież wczoraj zostało usunięte. Bardziej bym to wplótł w głowny dział Fajerwerki, gdzie są Fajerwerki Amatorskie

 

Zgodzę się, da się bez tego żyć ;) . O systemach profi do odpalania pisałoby się w "Odpalanie" wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Systemy do odpalania raczej będą tak jak teraz tylko połączone w 1 dział Systemy do odpalania a poddziałami będą te Amatorskie, Profi i ten forumowy.

 

A do samej kategorii dla profesjonalistów, dojdą moze nowe działy. zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markety
Oferty marketów, gazetki, dyskusja.

 

W pod temacie oferty marketów toczy się dyskusja i wrzucane są gazetki więc pozostałe dwa są zbyteczne. Tylko nie usuwać mi gazetek z przed lat! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...