Skocz do zawartości

Spotkanie Sylwestrowe 2018/19


Kudlaty

Rekomendowane odpowiedzi

Co powiecie na Sylwestra 2018/2019 razem? Dogodna lokalizacja, najlepiej właśnie wojęwodztwo łódzkie, tak by każdy mia +/- równy dojazd. Organizacja będzie podobna jak do tego spotkania w sierpniu.

Jakaś sala, najlepiej dom weselny, tak by była możliwość ewentualnego noclegu. Catering. Każdy z osobą towarzyszacą (w razie braku, można wziąć jakiegoś kumpla czy przyjaciela). Wspólne spożywanie alkoholu, jeden wielki pokaz (może zrzutka dla mpiwoskiego, w koncu chyba każdy chce zobaczyć pokaz w jego wykonaniu! :D W dodatku oczywiście, każda osoba jakieś własne materiały pirotechniczne tak by można było się trochę pobawić.

Pomysł wydaje mi się ambitny. Wystarczy odpowiednia organizacja.. Termin chyba znany xD Co wy na to? Tworzyć osobny temat? :)

w Kwestii sali, wiele moteli czy hoteli itd Robi tak, że jedną dużą sale dzieli na kilka mniejszych, tak więc ceny nie powinny być jakieś mocno wyolbrzymione.

To tak jakbyście poszli na zabawe w swojej okolicy, tyle, że tu trzeba doliczyć nocleg ;)

edit: No i dojazd :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu ja jestem jak najbardziej za świetny pomysł ! :) tylko jest jeden problem odnośnie dojazdu do łodzi ze stuffem :( chyba że jakiś użytkownik ktoś kto mieszka na pomorzu z którym mógłbym się zabrać razem a najlepiej ktoś z okolic Gdyni który by dysponował własnym środkiem transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem temat :)

 

 

 

Ja oczywiście bardzo chętnie przyjadę z stuffem jak i złoże się na forumowy pokaz...

Okej dzięki :D

Temat na pewno do obgadania, priorytet na teraz to rzecz jasna spotkanie w okresie wakacyjnym. Ale chciałem wiedzieć, czy temat przypadnie wam do gustu, dlatego prosze o wypowiedź ;)

W kwestiach organizacyjnych, z racji iż to mój pomysł, mogę się zająć tym zadaniem w większej części. Tzn poszukać miejsca, ogarnać cateringi w okolicy i mniej więcej zrobić jakiś amatorski kosztorys na osobę.

Na dniach rozpocznę poszukiwania, bo wiem, że jak już będzie podana kwota do zapłacenia, to wtedy większa część osób się określi ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki :D

Temat na pewno do obgadania, priorytet na teraz to rzecz jasna spotkanie w okresie wakacyjnym. Ale chciałem wiedzieć, czy temat przypadnie wam do gustu, dlatego prosze o wypowiedź ;)

W kwestiach organizacyjnych, z racji iż to mój pomysł, mogę się zająć tym zadaniem w większej części. Tzn poszukać miejsca, ogarnać cateringi w okolicy i mniej więcej zrobić jakiś amatorski kosztorys na osobę.

Na dniach rozpocznę poszukiwania, bo wiem, że jak już będzie podana kwota do zapłacenia, to wtedy większa część osób się określi ;d

+ - 500zł trzeba mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Fajna sprawa taki wspólny sylwek kuzwa ja to się pisze :P

może tak jakaś akcja na sylwka $$ tipanddonation w sumie to wszystko do omówienia, narazie to 1 % zeby to wszystko wypaliło , ale pomysł kozak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mpiwowski odpiął/ęła ten temat
  • mantis zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...