Skocz do zawartości
  • 0

Odpowiednik fajerwerków z Biedronki zakup w sieci


mlodinho10

Pytanie

Dzień Dobry.

 

Zwracam się z prośbą o pomoc w odnalezieniu wyrzutni o podobnych (takich samych efektach) jak te, które były dostępne w Biedronce na minionego Sylwestra. Niestety w Biedronkach prawdopodobnie poszły już zwroty magazynowe, a w przystępnej cenie można było dostać baterie, które odpowiadały moim preferencjom. Chciałbym złożyć zestaw pokazowy dla swojej partnerki w przystępnej cenie, bez rakiet (bezpieczeństwo).

 

Z gazetki Biedronki podobały mi się:

- Bateria M35 Fox za 19,99 zł

- Bateria M40 Alchemik za 49,99 zł
- Bateria M66 Kung Fu oraz M38 Aikido za 59,90 zł
- Bateria M52 Meduza za 79 zł

 

Na zdjęciach widzę logo firmy Jorge, ale nie mogę odnaleźć takich baterii w sieci - zostały przygotowane na zlecenie Biedronki ?

 

Wyżej wymieniony zestaw to kwota 200-260 zł i chciałbym coś takiego o w/w efektach w podobnej chociaż cenie.

 

Pozdrawiam,

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

- Bateria M35 Fox za 19,99 zł -----------------------> JW06 Kasjopeja

- Bateria M40 Alchemik za 49,99 zł JW4066 -----------------------> Exclusive Collection 5
- Bateria M66 Kung Fu oraz M38 Aikido za 59,90 zł ----------------------->JW38 New Generation 8, JW66 Show of Fireworks
- Bateria M52 Meduza za 79 zł -----------------------> JW5022 Pyro Show

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oczywiście że się da, ale są to plany na sylwester 18/19? Jeśli tak nie liczył bym że sklep rzuci to sam albo po innej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Są to plany na... walentynki. Nie obchodzę, ale dziewcze z łezką w oku na mnie spojrzało i rozpuściło serce, bo się okazało, że nigdy nie miała. Nie chcę klasycznej kolacji czy nudnego filmu w kinie, więc padło na fajerwerki, które uwielbia.

 

Bardzo spodobały mi się te http://sklepbigfun.pl/2682/w-cenie-od-10001-do-200-zl/sklep-fajerwerki-px-pro-10.htmlgłównie ze względu na efekt wyrzucania pod kątem i opóźnienia przed wybuchem, ale budżet nie ten, a efekt krótki, więc sobie przypomniałem, że w Biedronce były, ale już pozamiatane i szukam albo alternatyw, które mi już podano - dziękuję jeszcze raz - albo czegoś fajnego za łączną kwotę 200-250 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat do zamknięcia, na sklepie big fun były przeceny to sobie powybierałem parę wyrzutni w niższych cenach :)

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...