Jump to content
Sign in to follow this  
Bartekeuro

Spotkanie Urodzinowe 2

Recommended Posts

endriu zacznijmy od tego, ze obecnie to glosow 16 a jak przyszło co do czego to są 3 osoby...

Tam jest taka odległość od domków, że myślę to za zbędne. Co do straży - spoko, ale u mne nie ma OSP tylko państwowa.

Szacunek dla takich osób jak Ty i Damian :)

Resztę proszę o napisanie chociaż: nie dam rady, albo zastanawiam sie albo co kolwiek...

Ja też będę na pewno. Raz, że do Piotrkowa mam rzut beretem a dwa to nawet jak będą trzy osoby myślę że fajnie będzie poznać Was osobiście i wspólnie coś strzelić ;)

No to mamy 3 pewniaków :)

Jedyny minus to taki, że będzie piro mało przy 3 osobach. Tzn mniej niz przy np 5 ;p

W sumie ile było 4 lata temu osób?? Był ktoś ??

Niestety nie dam rady, wyjeżdżam na całe wakacje by sobie dorobić także nie będzie mnie w kraju. Życzę wam powodzenia i mile spędzonego czasu macie moje pozdrowienia :)

Do osób które będą:

Stworzę na FB rozmowę grupową aby mieć kontakt na FB :)

Piszcie mi na PW swoje linki do kont.

Będzie konkretny termin wtedy będą konkretne deklaracje. Cały czas jestem na tak. Warto rozważyć czy jakaś firma nie chciałaby przy okazji dokonać prezentacji produktów.

piotr - wystarczy przejrzeć temat. Termin został już podany dawno

14-15 LIPIEC

Miejsce: Piotrków Trybunalski.

Miejscówka oczywiście może być inna, ale najlepiej woj łódzkie - jest w centrum.Ew Warszawa - mazowieckie

Czyli mamy 2 konkrety datę i miejsce - nie ma co zmieniać ponieważ jeśli komuś zależy dostosuje się.Teraz tylko uzgodnić czy będzie można w tym miejscu zrealizować pokaz i rozesłać propozycje do firm,sklepów z propozycją reklamy i zaprezentowania produktu.

Minął kolejny miesiąc - Panowie jestem po rozmowach z paroma sklepami i są chętni na współpracę . Więc czekam na zobowiązujące deklaracje :)

Muszę też ogarnąć wam nocleg etc więc proszę o powazne potraktowanie tematu. Do Majówki muszę mieć dopięte wszystko jeśli spotkanie ma się odbyć.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...