Skocz do zawartości

Stuff


Piter221

Rekomendowane odpowiedzi

Stuff, miałem nic nie kupować w tym roku a jednak, ostatni raz dwa lata temu strzelałem, w tym roku lekko przypomnę sobie stare czasy :xmas_happy:

 

Meduza i Aikido z promocji -50% - łączna cena wszystkiego 250zł.

Taka ciekawostka, są tam na tyle 3 rzymskie ognie KOMODUS - filmów nigdzie z nimi nie widziałem a dostałem je w gratisie od fajerwerkimarket wiec sobie wczoraj jednego odpaliłem i powiem wam, że dobry efekt. Coś jak rzymian z lidla za 10zł tyle, że tutaj mamy 4 za 30zł.

wteihormrnad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżo po strzelaniu

Crazy robots 11/10, właśnie tego szukałem żeby coś dorównało fp3 new te z 2011 czy który to był rok.. :xmas_tongue: uszy dosłownie bolą.
Perfecty - Perfect 10/10
Blast jak na 12 rakiet za 15zł to 9,5/10
Rzymiany Komodus 10/10, moim zdaniem 4 za 30zł to dobra cena, duże ładne efekty i 8 strzałów.
Rzymiany XBlack 6/10, dwa rzymiany za prawie 20zł, sztuka tylko 5 strzałow i lekko gorsze efekty od KOMODUSÓW.

Najlepsza wyrzutnia którą miałem to moim zdaniem meduza, dużo hałasu i ogólnie bardzo fajny efekt tym bardziej gdy dałem za nią tylko 40zł :D

Reszta też okej, na niczym się nie rozczarowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, kiedy waliłem FP3 z 2011 to miałem 14 lat, może dlatego wydawały mi się tak głośne, ale na prawdę na tamte czasy dla mnie to był hit, też było to uczucie w środku od basu. Jak crazy robots dałem na wysokość 1,5 metra między domami to mnie aż uszy bolały z 10 minut, kosa.

Chyba trzy lata temu też polecano mi dum bumy, kupiłem i chodź były głośne to na pewno nie tak jak fp3 z 2011 i tam się już lekko zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...