Skocz do zawartości

TXB396 Mistral


Pioter

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol : TXB396
Nazwa : Mistral
Efekt :
Złote komety rozjaśniają niebo dużymi srebrnymi, trzaskającymi palmami, które w finale nakładają się na siebie
Ilość strzałów : 25sh
Czas trwania efektu : ok. 40 sekund
Cena : 75-100zł
Importer : Triplex
Film :

 

Miałem ją rok temu. Trzaska bardzo głośno, rzadko spotykany i sporej rozpiętości efekt. Warta zakupu wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ciężko mi to przyznać ale nie spełniła moich oczekiwań wręcz powiedziałbym że się zawiodłem, komety ładne lecz pociski wzbijają się zbyt wysoko ! zupełnie nie proporcjonalnie do eksplozji ! były to małe eksplozje fakt długo utrzymujące się ale to nie jak podaje importer czyli Duże trzaskające palmy jedynie co uratowało tą kostkę to finał nakładających się na siebie palm, wydaje mi się że gdyby obniżyć lot ładunków kosteczka byłaby piękna a tak.. to taki średniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja miałem tą kostkę ostatniego Sylwestra i bardzo mi się spodobały efekty tych palm i nie tylko mi. I obecnie na nią poluję żeby mieć ją w zestawie na Sylwestra 2022/2023. PiroArt ma na stanie niby 9 sztuk dostępnych i mam tą wyrzutnię w koszyku już od dwóch tygodni. Niby mieli po inwentaryzacji uruchomić sprzedaż internetową od 15 stycznia czyli od soboty ale widać nadal inwentaryzują towar. A już minutę po północy zalogowałem się na konto w sklepie by złożyć zamówienie, a tu guzik aż do obecnej chwili ?

Tak ciężko chcę nabyć te palmy, a u nikogo poza PiroArt ich nie widzę by były dostępne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...