Skocz do zawartości

Stuff na sylwka 2017/2018- OnlyFireworkd<333 :) :)


OnlyFireworks<333

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, w tym roku późno, ale wstawiam ! :D Jak w poprzednich latach, stawiam na zabawę i to tym kierowałem się układając mój zestaw.

Jednak na północ musi u mnie coś być! :D Postawiłem na parę mniejszych kostek oraz Viseriona :D

Jak zwykle, za dużo tego nie ma, ale nie wybaczyłbym sobie, gdybym nie miał piro na sylwka !!!! :D

Koszt całkowity to ok. 550zł

Dojdzie jeszcze Styx od Jorge :)

Mam nadzieję,że się spodoba ! :)

Zapraszam do oceniania.

IMG_20171223_125039515da.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff ewidentne postawiony pod petardy.Masz ich naprawdę mnóstwo,do tego rakiety i fajne wyrzutnie z jednym konkretem na czele.Cóż,ja osobiście te pieniądze inaczej bym zainwestował ;) .Troszkę więcej wyrzutni,mniej petard.Ogólnie zestaw dobry,ale mnie nie powala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, różnie ten hajs można zainwestować :D I choć nie raz myślałem, czy nie dokupić z jednej wyrzutni zamiast paru paczek petard,to i tak wolę zabawę pierdołami i hukowymi :D Ale dojdzie jeszcze Styx ! :D Nic wielkiego, ale rok temu ta kostka mnie oczarowała, muszę ją mieć i w tym roku :D

 

Podsyłam trochę lepsze foto na pierdóły i petardy :)

IMG_20171223_125132ba77e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny stuFF, styx również fajna kostka miałem nie raz jak na swój kaliber i mimo dwóch efektów duże te efekty..,propos krachmenów one są aż takie głośne ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny stuFF, styx również fajna kostka miałem nie raz jak na swój kaliber i mimo dwóch efektów duże te efekty..,propos krachmenów one są aż takie głośne ?.

Są bardzo mocne, rzucałem parę sztuk już i basowy konkretny huk :) Niedługo porównam je jeszcze z Fp3 nwp,Hammerami h3 i hammerami h2 :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...