Skocz do zawartości

[Peter829] STUFF 2017/18


Peter829

Rekomendowane odpowiedzi

Stuff był głównie brany z FajerwerkiMarket.pl Wyrzutnia Viserion i zapalniczka z PiroArt.pl Możdzierz Artillery Shell i W526B Motylek z ins-fireworks.pl

Wyrzutnie:

- JW06 Kasjopeja
- PXB2108 - X-TYPE
- TXB074 Viserion
- JW4053 ORINOKO
- FX10-01 - ELEGIA
- TXB271 - JOY WITH FIRE

Możdzierze:
- Festiwal Balls TM-3 12kul ( Gratis z FajerwerkiMarket.pl )
- R09012 Artillery Shell 12kul 1.5

Wulkany:
- FC1303 Colour
- TF3 Twin Peaks ( Gratis PiroArt.pl )

Rzymskie ognie:
- T6244 - RZYMSKIE OGNIE 55

Zabawka:
W526B Motylek

Zapalniczka:
Palnik gazowy MINI 1300C JET


Za wszystko wyszło ponad 350 zł

Fotka:
QQ3aMm4.png
FP3 i JC05 z zeszłego roku
Na zdjęciu nie ma zamówienia z INS bo było nie planowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi temat stworzyłeś,bo zdaje się,że już to widziałem?

 

Nowy bo w tamtym syfu się zrobiło trochę :D teraz wszystko ładnie w 1 poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nowy bo w tamtym syfu się zrobiło trochę :D teraz wszystko ładnie w 1 poście

Spoko.Co do stuffu to efektowny,Uwielbiam takie stuffy,gdzie przeważają wyrzutnie,bo tylko one potrafią zrobić mega show dla siebie,rodziny,znajomych,sąsiadów,okolicy.Z głową dobrane wyrzutnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.Co do stuffu to efektowny,Uwielbiam takie stuffy,gdzie przeważają wyrzutnie,bo tylko one potrafią zrobić mega show dla siebie,rodziny,znajomych,sąsiadów,okolicy.Z głową dobrane wyrzutnie!

 

I tak chyba zostanie już co roku :D większość wyrzutnie i tyle bo ma być efekt a nie huk z ziemi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8/10

+ za brak zbednego paździeżu

- same male kosti

- ani jednej 19sh 30mm serio....

 

Chciałem mieć dużo kostek z ładnymi efektami i w miarę tanio dlatego tak wygląda dobór no i aby tych strzałów troszkę było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnie:
- JW06 Kasjopeja - Nadal ładna jak w zeszłym sylwestrze :D Prawdopodobnie za rok też wezmę
- FX10-01 - ELEGIA - Dosyć ładna i efekty jeśli chodzi o rozbryzg podobne do kasjopeji no i fontanna niczego sobie :D
- JW4053 ORINOKO - Nie jest zła chociaż mogła by szybciej strzelać
- PXB2108 - X-TYPE - Dosyć ładnie strzelała
- TXB271 - JOY WITH FIRE - Też fajnie strzelała ale mi ją chyba rozerwało i strzelała z 2 stron
- TXB074 Viserion - Ta kostka zakonczyła u mnie strzelanie kostek i fajnie wypadła ale coś kilka strzałów tak w bok było zamiast w górę nie wiem czemu Prawdopodobnie za rok też wezmę
Wulkan:
FC1303 Colour - Szczerze mogę polecić :D efekt wysoki i ładny prawdopodobnie i za rok się pojawi w moim stuffie
- TF3 Twin Peaks ( Gratis PiroArt.pl ) - Nie jest zły efekt dosyć ładny ale niski go w sumie mogę polecić jak ktoś szuka coś bardziej do zabawy

 

Rzymskie ognie:
T6244 - RZYMSKIE OGNIE 55 - Tu w sumie nie ma za bardzo co ocenić typowe kolorowe kulki ale też spoko
Możdzierze:
- Festiwal Balls TM-3 12kul ( Gratis z FajerwerkiMarket.pl ) - Mimo że bałem się czy aby na pewno dobrze strzela ( 1 użytkownik miał z nim problemy ) to u mnie było wszystko dobrze no może poza niektórymi nieco za niskimi strzałami a efekty też nie były złe.
- R09012 Artillery Shell 12kul 1.5 - Miałem go na sylwestrze poprzednim i tak samo jak wtedy spisał się dobrze :D

 

Zabawka:
W526B Motylek - Wszystkie wypaliły i szczerze polecam jak ktoś szuka zabawki za grosze ( zdecydowanie bardziej się opłaca kupić to za 3 zł niż mały kamikadze jorge za jakieś 12 zł bo i tak efekt ten sam )
Petardy FP3 i JC05 wszystkie wystrzeliły bez problemu i tak zakończyła się u mnie przygoda z NWP bo tylko je z zeszłego roku miałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie moździerz Festiwal Balls TM-3 12kul walił dość nisko, niektóre efekty sięgały ziemi i tam się dopalały.

 

U mnie niektóre też w sumie ale o dziwo nie wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...