Skocz do zawartości

XP1011 Crazy Robots (CE)


Farasz

Rekomendowane odpowiedzi

Dane Techniczne

 

Efekt: potężny huk
Długość całkowita bez lontu: 70 mm
Średnica: 23 mm
Zawartość ładunku prochowego: NEC 5 gram / 1 sztukę
Certyfikat: CE1008 P1
Producent: Triplex Polska

 

 

Xp1011 Crazy Robots to petarda mocniejsza od starszych wersji Crazy Robots. Xp1011 ma grubszy i twardszy korpus od Super Crackera. Petarda 2 razy potężniejsza od Txp859 Super Crackera. Najlepsza z emiterów. Polecam.

 

Są 2 wersje emiterów xp1011. Wersja z krótkim lontem to wersja okrojona czyli krótki lont i zatyczka z piasku która się kruszy przy zduszeniu od strony lontu a także bibułke trzeba zrywać bo nie podpalisz lontu, a wersja z długim lontem to fenomenalna petarda która ma obie zatyczki z gipsu i można ją zduszać i nic się jej nie stanie. Ja gdy zamówiłem 15 paczek to przyszło 5 paczek z krótkim lontem a 10 paczek z długim lontem- dlatego należy każdą paczkę sprawdzić jaką ma się wersję. Powiem ci jak sprawdzić aby nie porozrywać pudełek, weź nożyk i wykrój z pudełka z brzegu petarde i delikatnie ją wyjmij- gdy zobaczysz długi lont włóż ją z powrotem i naklej na to miejsce kawałek taśmy bezbarwnej i folia trzymająca petardy w pudełku się dalej nie rozerwie. Gdy znajdziesz petarde z krotkim lontem to albo to odsprzedaj komuś albo wyjmij z pudełka wszystkie petardy i pozdejmuj bibułke przed sylwestrem bo ciezko ci bedzie odpalac na sylwestra. Na szczęście huk obu wersji jest taki sam.

 

Poniżej zdjęcie obu wersji xp1011 krótki lont i długi lont- zatyczka z piasku i zatyczka z gipsu- częściowo flara zasłania zatyczki.

 

b12ddd0a0ce5cb6f.jpg

 

 

b19c1d54c5f216b9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Rewelacyjne, głośniejsze (moim zdaniem) od konkurencyjnych Matabrujasów petardy. Oprócz ogłuszającego huku, wyróżnia się również piękna, jasna flara. Gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam nadzieję że w tym roku pojawią się nowe emitery Crazy Robots tym razem o kategorii P2  jestem ciekawy czy będą takie same jak w kategorii P1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na XP1011 Crazy Robots (CE)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...