Jump to content

{ Bartekeuro } Stuff 2017/2018 - Let's get it started

Recommended Posts

Poprzedni tematu usunąłem bo nie miał sensu bo zmieniło się przez 3 tyg wszystko :) Po 2 godzinach spędzonych na wypakowaniu wszystkiego ( i tak nie ma wszystkiego na zdjęciach ) przeraziłem się ilością tego wszystkiego. Jak pewnie wiece petard nie lubie, ale w tym roku zrobiłem chyba zapas na dobrych 5 lat. Są moje ulubione rakiety i to całkiem dużo i bardzo różnorodnie. Wyrzutnie to klasyka, no i pirobajery aa no i są moździerze :)

Zdjęć wrzucam kilka :) Zdjęcie całości nie oddało by tego co poszczególne.

Jak ktoś chce to zapraszam do mnie bo chyba 3 dni będę strzelać :P

Wiele nowych kostek których nigdy nie miałem :) Postawiłem na mix sprawdzonych + trochę nowości.

5ASgWB6.jpg

Wulkany + Moździerze

PKMo8mT.jpg

Rakiety + Rzymskie Ognie

QIkSGWO.jpg

RE1yK31.jpg

Petardy + Resztki

sLPM32k.jpg

iZihWU4.jpg

Stoff jeden z większych, różnorodny, w miarę konkretny. "W miarę", ponieważ mi osobiście małe Jorgowskie wyrzutnie nie przypadają do gustu, zwłaszcza Pluton. Blee, ohydztwo

Jednym słowem woow.Kapitalny zestaw,potężne wyrzutnie w dużych ilościach,o rożnych efektach,od rożnych producentów.Stuff niesamowicie zróżnicowany.Znajdziemy tu wszystkie rodzaje fajerwerków,wyrzutnie wielkiej klasy,po mocne rakiety ,moździerze najwyższej rangi i piękne wulkany.Co roku prezentujesz się wyśmienicie.Chyba nie ma osoby na forum która nie znała by Bartkaeuro i jego możliwości jeśli chodzi o stuffy :) .Gratuluje kompletnego stuffu który bardzo się wyróżnia i życzę udanej zabawy w Sylwka :).A i jeszcze jedne pytanie:Będziesz nagrywał?

No chciałbym ponagrywać ale to już jest uzależnione od osób trzecich :) Dzięki damian :P No myślałem, że to mój koniec bo rok temu nawet nie wrzucałem fotek ale jednak w tym się udało :)

Stuff prze ogromny i bardzo różnorodny z nastawieniem na efekt i to mi się podoba. Masz wyrzutnie w tym parę perełek i trochę z nowości, do tego wymarłe moździerze, mega wulkany, trochę fajnych rakiet i coś co zrobi porządny huk :D Jest wszystko co trzeba i to w dobrym wydaniu. Pozdro i udanego strzelania :)

Farasz --> no bo nie przepadam, ale jak miałem okazje nabyć takie perełki jak FP3 sprzed 2 lat albo DUM BUM 5 gram to ciężko było nie zrobić zapasu na dobrych 5 lat :P

Niby nie lubisz petard a masz ich cały dywan. Za całość wydałeś na pewno ze 2000zł.

Ty nie przepadasz za wyrzutniami a jednak też kupiłeś :)

Co do stuffu to niezły arsenał :)

Bardzo ładny zestaw choć za rakiety się przepłaca wiadomo. Ale mają one w sobie "to coś". Fajnie się je odpala i patrzy jak się wzbijają w powietrze. :) Tyle piro miałbym obecnie na 5-7 lat. Pozdrawiam :D

Konkretny stuff. Masz wszystko czego potrzeba. Wyrzutnie od najmniejszych do największych a do tego dużo innych rzeczy do zabawy ale też z fajnym efektem.

Bartekeuro - chcąc nie chcąc - dołączasz do grupy pościgowej o największy stuff na forum.

Widzę, że jest dużo Jorge'a. Sam w tym roku wiele z niego nie mam, to dlatego, że nadrabiam zaległości w nowych petardach. Jednak rok temu strzelałem z Crazy Whistling Comets, była to zawsze jakaś nowość i odmiana dla standardowych kostek. Z Crazy Whistling Comets będziesz zadowolony, to taki jorgowy sztandarowy produkt.

Ahh co ta miłość z ludzi robi..tak to jedną pensje poświęcał na piro a teraz zaręczyny to juz inne priorytety..Nie no jak zwykle u Ciebie biedy nie ma pod względem ilości piro;))miodzio

No kolejne zakupy widzę...tym razem makiety i hurtownia. Po raz kolejny zrobiłeś dobre zakupy, ta lava i funky soul na filmach prywatnych wypada bardzo ciekawie. A viserion również jest przepiękna. Miłego i udanego sylwestra :)

• 2 weeks later...