Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pierwszy raz będę kupował przez internet petardy, zawsze to kupowałem w sklepie z pirotechniką PiroMax w moim mieście,

ale gdy zobaczyłem że fp3 opakowanie w internecie kosztuje 10 zł za 20 szt a w tym sklepie PiroMax zawsze za 54zł kupowałem to od razu przejdę na zakupy przez internet.

 

I o to moje pytania:

 

1. Jakiś sklep internetowy z pirotechniką 1.uczciwy 2.tanio 3.szeroki i głęboki asortyment petard hukowych

 

2.Jaka jest aktualnie najmocniejsza petarda dostępna na Polskim rynku ? Nie patrząc na cenę ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego "FP3 za 54zł o kur..a xDD" Jeśli chodzi o sklepy internetowe to masz tak:

Fajerwerki-shop---> Spory asortyment ceny nawet git

PiroPolska---> Asortyment duży i ceny przystępne spory wybór petard tak jak chciałeś :>

PiroArt---> Bardzo fajny sklep co prawda ceny niektórych rzeczy są zbyt duże ale rekompensuje to w tym sklepie duży wybór

Bombashop---> Często pojawiają się rzeczy których nie ma w innych sklepach no i wysyłka za 10zł najtaniej ze wszystkich

TOP10---> nie zamawiam tam bo mnie "CE" starszy na każdym kroku ale chyba okej

BigFun---> Po black friday już tam nic nie zostało xdd

Fajerwerki-Lider---> Asortyment duży sporo produktów których nie znajdziesz w innych sklepach ale ceny...

TanieFajerwerki---> Jest okej ceny spoko i wybór też niczego sobie :>

Fireworld---> Ma tez ciekawy asortyment i ceny okazyjne niektórych rzeczy warto :)

Aha i fajerwerki-tanio czy jakoś tak masz spory wybór i zestawy promocyjne xd Ultrasshop i racedlakibicow to typowe sklepy ultras czyli flary petardy itd

Tak btw to trochę się nie w porę obudziłeś na zakupy bo w sklepach internetowych już dawno po promocjach [raczej chyba, że coś na święta ogarną] no i towaru mało do wyboru zostało wszytko ludzie wykupili :D Wszystkie sklepy jakie tu podałem mogę polecić zaufane :)

 

Najmocniejsza petarda dostępna w miarę od ręki to Danger p16 tylko cena całkowicie nie pokrywa się z mocą to samo w przypadku BlackDeath, Jeśli masz więcej kasy zainteresuj się każdym rodzajem FP5 z Funke [sM/S/SV/TB/G/SG] itd a jeśli chcesz wydać mniej to emitery z Triplexa celuj w Crazy robot nie wiem co tu można więcej napisać xddd nie chce mi się już :xmas_tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej. Np petardy Dum bum5g nowe są po 22 złote w sklepie Bombashop a to chyba najtaniej na rynku i u nich jest dostawa za dyche. Od dziś mają nowości w sklepie a z tym kodem bombakrypu10 jeśli wpiszesz podczas zamawiania to uzyskacie 10% rabatu. Pozdrawiam pirotechnicznie bombastycznie ☺??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Osobiście najbardziej polecam PiroPolska. Zawsze możesz napisać na fanpage'u. Jest duża szansa że przy większym zamówieniu dorzuci coś od siebie (zazwyczaj za 10% wydanych pieniędzy możesz wybrać sobie jakiś konkretny przedmiot). Razem zamówiłem już tam za ponad 700 zł, i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...