Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pirofajerwerki

KONKURSY

Polecane posty

Witam chciałem zachęcić wszystkich importerów i sklepy znajdujące się na forum do organizowania ciekawych konkursów jeszcze w tym roku. Tylu tutaj was jest reklamujecie się więc warto by może tez pomyśleć o konkursach, ponieważ ostatnio coś mało ich jest na forum.

Jeśli wejdziesz na Fanpage każdego ze sklepów to zobaczysz, że jest tych konkursów bardzo dużo..

Chodzi o to aby robić konkursy tu na forum coś takiego jak było ostatnio z piromaxem i forumfajerwerki.pl takie naprawdę fajne a nie losowania jakieś gdzie nikt niczego nie ogarnia. Więc importerzy i sklepy które są na forum zachęcam do wpisywania się pod postem i zorganizowania czegoś przecież wy na konkursach tylko zyskujecie.

Kto jest za tym by sklepy które reklamują się na forum fajerwerki.pl organizowały konkursy z pirotechniką na forum.

Każdy sklep robiący konkurs ma na celu coś przekazać... np jak bezpiecznie odpalać fajerwerki. Nie może być tak że co chwila każdy sklep będzie robił konkurs pod nazwą Bezpieczne strzelanie i główną zasadą konkursu będzie to aby namalować rysunek bądź krótki filmik.

A co do losowania na portalu facebook, to to jest tak że na forum nie dotrze ta wiadomość do miliona ludzi jak na portalu społecznościowym o nazwie "fejsbuk" tylko do ludzi którzy mają większe lub mniejsze pojęcie o petardach, fajerwerkach, i co najważniejsze gdzie kupić najtaniej. To z reguły chodzi o promowanie nazwy sklepu aby przyciągał uwagę a kto wygra to mało ważne.

Moim zdaniem temat w ogóle nie ma sensu, niech się inni wypowiedzą na ten temat.

Temat początkowo mnie zaciekawił - chciałem zobaczyć jak się rozwinie....

Ale widzę że bez szału...

Wszyscy i wszystko wiedzą o tym. - na dniach lub godzinach zamknę!

Mnie się bardzo podobał konkurs forumfajerwerki i piromaxa, można było się wykazać kunsztem artystycznym pokroju van Gogha ale dopiero co się skończył a wy już chcecie następny :)

Co do konkursów na fb to są normalną rzeczą, ty udostępnisz post, twoi znajomi nie znający się na fajerwerkach zobaczą, że mozna coś wygrać i też udostępnią i tak się to kręci, firma zyskuje rozgłos.

Mnie się także bardzo podobał konkurs ForumFajerwerki.pl i Piromaxa - był to konkurs faktyczne żeby się czymś wykazać. Fajnie by było jeszcze w tym roku zorganizować jakiś podobny konkurs tu na forum ale to muszą sklepy i importerzy się w to zaangażować a na razie żaden importer się nie wypowiedział tutaj w tym temacie.

dla Ciebie konkursy się skończyły.

temat zamknięty!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować