Skocz do zawartości

[ŁukaszCupiał]Stuff 2017/2018


ŁukaszCupiał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem od niedawna na forum ale chciałem podzielić się z Wami info o tym co kupiłem na sylwestrową noc. Zakupy pochodzą z fajerwerkilider, Europyro oraz INS.

A oto zdjęcia

cdeb3c6621a5405fmed.jpg

 

78158aff4341d128med.jpg

 

To narazie wszystko ale myślę że jeszcze cos przybędzie gdy pojawią sie fajerwerki w marketach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kompletny zestaw.Super rakiety,fajne wyrzutnie no i do tego moździerz,która już powoli staje się legendą.Miłej zabawy z piro :xmas_smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0

Bardzo kompletny zestaw.Super rakiety,fajne wyrzutnie no i do tego moździerz,która już powoli staje się legendą.Miłej zabawy z piro :xmas_smile: .

Dzięki:). Te małe rakietki są dla mojego synka:). Ma 3 latka. W zeszłym roku asystował mi i podawał z mamą zapalniczke. W tym roku obiecalem ze będzie miał swoj stuff:). Oczywiście ja będe odpalać ale wie ze to pudelko jest jego i jest mega zadowolony:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety konkretne i dadzą świetny pokaz. Shell rakiety z europyro to jakieś pozostałości z dawnych lat czy gdzieś udało Ci się teraz je dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co rakiety z europyro kupiłem dzisiaj w sklepie hurtowni europyro w Krakowie. Wracałem z pracy i postanowiłem wstąpić do nich. Mają jeszcze ich troche na magazynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety konkretne i dadzą świetny pokaz. Shell rakiety z europyro to jakieś pozostałości z dawnych lat czy gdzieś udało Ci się teraz je dostać?

Na ich stronie są dostępne ale przy realizacji zamówienia wyskakuje tylko odbiór osobisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz to pewnie dlatego że są długie i w normalnej cenie wysyłki się nie mieszczą. Ja chciałem początkowo zrobić zakupy na tanie fajerwerki ale jakcdodałem rakiety nolimit to wyskoczył tylko odbiór osobisty. A z fajerwerki lider nie było żadnego problemu z wysyłką. Pewnie trzeba by dopłacićdo wysyłki dużego gabarytu a nie chcą się z tym bawić no i łatwo mogą się rakiety uszkodzić w transporcie.

 

 

A jaką wyrzutnie 50mm polecilibyście na finał? Sprawdzoną z fajnym efektem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz to pewnie dlatego że są długie i w normalnej cenie wysyłki się nie mieszczą. Ja chciałem początkowo zrobić zakupy na tanie fajerwerki ale jakcdodałem rakiety nolimit to wyskoczył tylko odbiór osobisty. A z fajerwerki lider nie było żadnego problemu z wysyłką. Pewnie trzeba by dopłacićdo wysyłki dużego gabarytu a nie chcą się z tym bawić no i łatwo mogą się rakiety uszkodzić w transporcie.

 

 

A jaką wyrzutnie 50mm polecilibyście na finał? Sprawdzoną z fajnym efektem?

Z jakiego sklepu?

ne Spiro dobra cena na Fireball XXL 109 zł i blitz 119

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem Fireball XXL jest chwalona tutaj i cena 109 zł to okazja.

 

Kasne pewnie ze sie z tym zgadzam. I jak tylko od zony dostane zielone swiatlo ze moge cos kupic jeszcze to na 95% bedzie to fireball xxl.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny stuff są kostki oraz bardzo dobre rakiety widać że lubisz porządne rakiety :) i za to już masz odemnie plusa ;) Jedynie co bym jeszcze dodł jako wisienke na torcie jedną porządną kostkę kalibru 30mm :) ale mimo to stuff prezentuje się świetnie. ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z 30 byś polecił? :)

Oj sporo tego jest.. na pewno bym ci radził szukać produktów z Triplexa to z pewnością ;) oczywiście polecam całą gamę nowości 37 strzałówek a najbardziej polecam ci wyrzutnie Sorbet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne rakiety, zazdroszczę rakiety z europyro, mi pewnie nie uda się ich dorwać. Kostki też zrobią robotę.

Fajnie, że pojawił się dobry wulkan. I tak jak piszą przedmówcy, jakaś kostka 30mm 37sh i stuff kompletny :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie dobrany zestaw, trochę kostek, trochę rakiet kilka konkretnych rzymiaków i moździerze, będzie co oglądać i co najważniejsze będzie dobra zabawa :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za te słowa. To poerwszy rok kiedy wrzucam tu swoj stuff. Stawiam na zabawe bo będzie rodzinny sylwester w domu. 4 pokolenia będą obserwować.

A że mieszkam na gorce to widze wszystko w okolicy bardzo dobrze. Jeśli dojdzie mi kamerka to nagram filmik:).

 

Za radami Kolegów wpadnie albo fireball xxl albo sorbet. A może obie wyrzutnie:). Urabiam właśnie leprzą połówke:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...