Skocz do zawartości

Shark PS5 NEW [2017] Funke/Dextrin


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa Produktu: Shark

Importer: Funke/Dextrin

Kod: PS5

Opakowanie: 10 szt

Efekt: Niebieska flara + Huk

Nec: 7g [5g flash + 2g flame]

Cena: 12zł +/-

Opinia: Petardki a w zasadzie emitery prezentują się całkiem fajnie plastikowe zatyczki tak jak to miało miejsce w petardach kl.3 [shark PS5 od Supremo] 10 sztuk w opakowaniu do tego niebieska flara.

Filmik postaram się dodać po weekendzie jak tylko dostanę je w ręce :)

RsXaT1K.jpg

9Ha3ilV.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bd strzelały tak jak zwykle PS5 to wydaje mi się że w cenie ponad 30 złoty za 20 sztuk można już dostać lepsze petardy :)

Stare PS5 zazwyczaj nie przekraczały 25zł a mocą podganiają FP5G :> I do tego niebieska flara która jest przynajmniej dla mnie lepsza niż jakaś zielona na którą już patrzeć nie mogę xdddd Patrząc na gramatury nowych i po tym jak funke poprawiło FP5 to flara w nowych PS5 powinna być bardzo przyjemna i jeśli huk będzie taki sam albo lepszy myślę, że w cenie 12[+/-]zł będą to jedne z lepszych petard... Ale to przekonamy się jak tylko je dostanę w łapy czyli jakoś niedługo :>

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare PS5 zazwyczaj nie przekraczały 25zł a mocą podganiają FP5G :> I do tego niebieska flara która jest przynajmniej dla mnie lepsza niż jakaś zielona na którą już patrzeć nie mogę xdddd Patrząc na gramatury nowych i po tym jak funke poprawiło FP5 to flara w nowych PS5 powinna być bardzo przyjemna i jeśli huk będzie taki sam albo lepszy myślę, że w cenie 12[+/-]zł będą to jedne z lepszych petard... Ale to przekonamy się jak tylko je dostanę w łapy czyli jakoś niedługo :>

Ja widzę je za 16 złoty co daje ponad 30 zł za 20 sztuk więc dlatego mówię że jeśli bd tak strzelały jak tamte to mało opłacalne ale za 10-12 to myślę że jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę je za 16 złoty co daje ponad 30 zł za 20 sztuk więc dlatego mówię że jeśli bd tak strzelały jak tamte to mało opłacalne ale za 10-12 to myślę że jak najbardziej :)

Ja kupiłem po 12zł :) Czy ja wiem czy mało opłacalne... stare PS5 były warte swojej ceny to samo z TB5 a jeśli te będą miały lepsze flary to cena około 30zł za 20 sztuk jest dobrą ceną jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem po 12zł :) Czy ja wiem czy mało opłacalne... stare PS5 były warte swojej ceny to samo z TB5 a jeśli te będą miały lepsze flary to cena około 30zł za 20 sztuk jest dobrą ceną jak dla mnie

Za 12zł?gdzie,kiedy? :) podobnie jak Fire napisał też znalazłem tylko za 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 12zł?gdzie,kiedy? :) podobnie jak Fire napisał też znalazłem tylko za 16

Za 12zł były pierwszego dnia kiedy dodali je na UT :) Polecam śledzić Dextrina na FB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że flara zaskoczy pozytywnie. Dextrin napisał na swojej stronie, że jest prasowana więc spodziewam się super niebieskiego :)

Jutro dostanę je w łapy i zdam relacje. Nie mogę się doczekać porównania ich z tymi starymi od Supremo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że flara zaskoczy pozytywnie. Dextrin napisał na swojej stronie, że jest prasowana więc spodziewam się super niebieskiego :)

Jutro dostanę je w łapy i zdam relacje. Nie mogę się doczekać porównania ich z tymi starymi od Supremo. :D

Rozbierałem już nową i od starej na pierwszy rzut oka różni się tym, że pod plastikową zatyczką posiada przegrodę z gipsu, FB-ka wydaję się być na oko tyle samo, co mogę powiedzieć o flarze hmmm może ciut lepsza niż w starych czyli mega efektu wow nie ma [to nie poziom nowych FP5-SG] Ale nie jest źle, piękny niebieski kolor choć moim zdaniem powinna trwać trochę dłużej. Co do huku przekonamy się jutro dla porównania wezmę nowe FP5-SG i stare PS5[supremo] zobaczymy jak na ich tle wypada nowe PS5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik nocny pokazujący flarę która jest praktycznie taka sama jak w starych :) Ale za to huk jest lepszy, na dniach nagram też test w dzień, żeby lepiej było widać moc petardy :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że cenę konkret daliście :( Czemu aż tak wysoka?

 

Taka jest cena minimalna ustalona przez producenta, nie wspomnę już o fakcie takim, że jest po prostu droga w zakupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do czego te ps5 szarki są porównywalne w huku ?? do FP3 od jorge ?? jeśli ktoś ma tą petarde to niech zmierzy grubość całej petardy i grubość korpusu ? lub pokaże na zdjęciu jak ta petarda jest wykonana- bo to wiele znaczy.

pFRBkwF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do czego te ps5 szarki są porównywalne w huku ?? do FP3 od jorge ?? jeśli ktoś ma tą petarde to niech zmierzy grubość całej petardy i grubość korpusu ? lub pokaże na zdjęciu jak ta petarda jest wykonana- bo to wiele znaczy.

 

Jak można takie petardy porównywać do tandetnych FP3?

 

Edit: sory fp3 były fajne kiedyś jak nie miały sobie równych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...