Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bartekeuro

Wybór 1 z 5

Polecane posty

Bardzo prosty temat.

Mam na oku jeszcze 5 kostek których nie miałem. Jeśli ktoś je miał lub może na żywo widział proszę o opinie

1.

2.

3,

4.

5.

1. Wyrzutnia Klaska, która jest bardzo długa to na duży plus, na minus kaliber 25 mm jednak nie wiem jak na żywo czy faktycznie aż tak widać, że to 25 mm

2. Argon również 25 mm, na rózmych filmach widać różnie, na duży minus cena bo prawie tyle samo co Klaska

3. Tutaj cena na minus znowu, Efekt wydaje się całkiem spoko jednak mam już TXB 024 . Na plus różnorodność efektów, kątowe i proste.

4. Smok - miałem dwa, są dobre , cena dobra jak za 135 zł - Jest i Cracling który uwielbiam.

5. Panta która na filmach wydaje się po prostu słaba moim skromnym zdaniem, na żywo podobno prezentuje się bardzo dobrze.

Bądź tu człowieku mądry :)

Ja kupiłem Argona i na Twoim miejscu też bym się na niego zdecydował. Jest inną wyrzutnią niż wszystkie inne, różnorodna i efektowna

Jeśli miałbym kupić Argona za 170 zł to juz bym wolał dać 220 i mieć 100% więcej strzałów przy tym samym kalibrze.

Kewlar moim skromnym zdaniem najlepiej się prezentuje.Połączenie układu prostego i fan naprawdę nie jest często spotykane.Efekty wyglądają na duże.Argon jest fajny ale to kaliber 25mm,niby "tylko" 5mm mniej,ale jednak na żywo musi być różnica widoczna ;) .Ewentualnie w grę wchodzi jeszcze smok,bo i cena jest przede wszystkim kusząca i efekt tez bardzo zachęcający do kupna.Wybrał bym jednak kewlara :)

Damian zawsze porządnie potrafi i rzeczowo napisać :) Najbliżej mi do Kewlara i do Presidenta.

Damian zawsze porządnie potrafi i rzeczowo napisać :) Najbliżej mi do Kewlara i do Presidenta.

Dzięki za pochwałę :) Wolałbym mimo wszystko kewlara od presidenta :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować