Skocz do zawartości

fajerwerkionline.pl / MARBLE


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dzięki za informacje już to przesłaliśmy do specjalistów ...

 

Prosze się zalogować wpisać login i hasło ale nie zatwierdzać "ENTEREM" tylko wcisnąć poniżej "LOGOWANIE" - wtedy powinno się udać. Prace nad ENTEREM trwają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca miesiąca tzn. (31.01.2018) na pewno obowiązuje promocja na darmową wysyłkę za zakupy od 100zł (płatność z góry) oraz wszystkie promocje w STREFIE OKAZJI!

Do każdego zakupu dodajemy Gratisy!

Pamiętajcie również że każdy zalogowany Klient na naszym sklepie www.fajerwerkionline.pl i robiąc zakupy zbiera z tego tytułu profity... http://www.fajerwerkionline.pl/dodatkowe-rabaty

Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dotarła do mnie pierwsza paczka z tego sklepu. Pakowanie bardzo solidne, nie można się przyczepić, karton dokładnie zabezpieczony przed wilgocią. Zawartość również dobrze zapakowana, rakiety dokładnie owinięte przezroczystym streczem. W paczce znalazły się gratisy, 10% wartości zamówienia.

Poza tym, kontakt ze sklepem jest bardzo dobry, sami po rozmowie na fejsie poprosili o numer telefonu w celu ustalenia szczegółów.

Ogólnie polecam, a sam na pewno jeszcze tam wrócę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że póki co same pozytywy bo dzisiaj skusiłem się na dwa FireballXXL w tym sklepie w naprawdę dobrej cenie :) Zobaczymy co z finalizacją transakcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie odpycha od zamówienia w sklepie a mianowicie kurier który nie należy do dobrych mam na myśli PatronService radzę wpisać nazwę w google i poczytać opinie. Sam mam złe wspomnienia z tą firmą gdyż bez przyjazdu wystawili mi awizio, przyjeżdża bez powiadomienia oraz gubi paczki bez konsekwencji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny problem z wystawieniem awizo miałem z kurierem InPost. Nie była to paczka z piro ale też były problemy. Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od kierowcy. Ja zamawiam dużo na internecie, szczególnie karmy dla zwierzaków. Karme zawsze przywozi GLS i paczka jest ok ale wejdę na fora o karmach i czytam o GLS-ie to aż się głowa jeży.
Mam też znajomego który jeździ w schenkerze i wiem jak się obchodzi z paczkami. Kiedyś kupiłem telewizor i on mi przywoził to jak tylko usłyszałem jego głos w telefonie to się przeraziłem. Koleś zajechał i otworzył pakę a tam wszystko na kupę nawalone i zaczął tam grzebać. Po 10 minutach szamotania się "walnął" pudło z telewizorem na chodnik i mówi "jakby coś się stłukło to dzwoń" Naszczęście telewizor był cały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszym sklepie trafiają kolejne produkty w promocyjnej cenie. Tym razem PXB3903 Carbon 165zł (wysyłka gratis do końca miesiąca - płatność z góry). http://www.fajerwerkionline.pl/pxb3903-bateria-carbon

PXB2414 Spectrum 64 i PXB3613 Fireball XXL informujemy że zostały ostatnie sztuki w promocyjnej cenie. 

Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem swoje zamówienie. Paczka dobrze zabezpieczona z wyrzutniami wszystko w porządku, szybka wysyłka. Co ciekawe, przesyłka została wysłana kurierem PATRON a dostarczył ją kurier InPost :) no ale najważniejsze że wszytko w porządku. I plus za gratisy do zamówienia :) Polecam.

IMG_20180125_115543.jpg

IMG_20180125_115948.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ciekawa promocja w doskonałej cenie, która pojawiła się na naszym sklepie internetowym. W dwupaku taniej...

http://www.fajerwerkionline.pl/pxb2310-crux-i-pxb2417-rock---dwupak 

9 godzin temu, boooon napisał:

Dzisiaj otrzymałem swoje zamówienie. Paczka dobrze zabezpieczona z wyrzutniami wszystko w porządku, szybka wysyłka. Co ciekawe, przesyłka została wysłana kurierem PATRON a dostarczył ją kurier InPost :) no ale najważniejsze że wszytko w porządku. I plus za gratisy do zamówienia :) Polecam.

IMG_20180125_115543.jpg

IMG_20180125_115948.jpg

Dokładamy wszelkich starań aby każda przesyłka była starannie zapakowana i dotarła do Klienta w stanie nienaruszonym :).

Jeżeli chodzi o kuriera Patron Service to my jako firma korzystamy z ich usług, natomiast sam przewoźnik ma swoich podwykonawców - paczka wysłana za pośrednictwem Patron Service może dotrzeć jeszcze za pośrednictwem In Post lub firmą Fedex. My jako nadawca nie mamy na to wpływu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Otrzymałem niedawno paczkę z Marble, wszystko dobrze zapakowane. Dostałem też kilka ciekawych gratisów.

Świetny kontakt ze sklepem. Polecam!:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 

W naszym sklepie www.fajerwerkionline.pl, znów pojawił się produkt PXB2414 Spectrum w super promocyjnej cenie!!  Dodatkowo w bardzo dobrej cenie znalazły się dwa produkty: PXB2403 oraz PXB3702

Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...