Skocz do zawartości

H2 HAMMER GAOO / CE


Fakt

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie nie kupujcie tego gó.na !
Pomny zeszłorocznych bardzo dobrych Hammerów H1. Zakupiłem 2 paczki H2 i się nieźle nadziałem !
To coś jest tak słabe że nawet nie potrafi rozerwać własnego korpusu !
Na 20 odpalonych 11 właśnie tak "wybuchło"
efekt jakby flara w FP3. Korpus cały.A te pozostałe którym udało się narobić trochę hałasu były na poziomie RC1. Myśląc że może są wilgotne drugą pakę suszyłem tydzień na kaloryferze niestety nic to nie dało.
12,5 złotych za śmiecia którego mocą przebijaja kilkukrotnie trójkąciki np: K0021S WOLF CE za niecałe 6 złotych, to jskiś smiech na sali !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć o jakości tych petard, dzięki za przestrogę...

Jednak temat na temat tych petard był tworzony ostatnio i szkoda, że tam nie dodałeś swojego posta tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ludzie nie kupujcie tego gó.na !

Pomny zeszłorocznych bardzo dobrych Hammerów H1. Zakupiłem 2 paczki H2 i się nieźle nadziałem !

To coś jest tak słabe że nawet nie potrafi rozerwać własnego korpusu !

Na 20 odpalonych 11 właśnie tak "wybuchło"

efekt jakby flara w FP3. Korpus cały.A te pozostałe którym udało się narobić trochę hałasu były na poziomie RC1. Myśląc że może są wilgotne drugą pakę suszyłem tydzień na kaloryferze niestety nic to nie dało.

12,5 złotych za śmiecia którego mocą przebijaja kilkukrotnie trójkąciki np: K0021S WOLF CE za niecałe 6 złotych, to jskiś smiech na sali !

Słabo trafiłeś. Strzelałem dziś z tych petard i są mocniejsze od nowych fp3. Nec na 5 sztuk :12g, wiec wychodzi 2.4g. Lont troche krótki mniejsza flara od fp3. :D 15zł za paczke 20sztuk dałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sylwestrowym strzelaniu widziałem u innych H2. Faktycznie waliły o wiele mocniej niż moje. Widocznie załapałem się na felerną partie.

Ale i tak te petardy nijak mają się do Hammerów z firmy Super Power.

W Polo Markecie było 20 sztuk za 6,99 a waliły jak super crackery. Korpusy mają jak ze stali a w tych od Gaoo szło jednak je wgnieść jak mocniej się wcisło. Sprawdzane na "dobrej" partii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam w Polo Market były hammery i strzelały tak samo mocno jak np tiger boom. Mimo że mają mniej prochu to mają zdecydowanie lepszy korpus , więcej cementu na zatyczki i jak widać da się zrobić dobrze strzelająca petardę z mniejszą ilością mieszanki. Tutaj zdjęcia hammer z 2014 i z 2017 jak widać inny nec a te nowsze strzelały tak samo jak tiger boom co miały 3.5g nec ...

 

https://zapodaj.net/e0e504731e831.jpg.html

 

https://zapodaj.net/94a9af32456b2.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie dorwałem H2(chciałem przetestować) ale mam H3 i taką samą ilość NEC czyli 48 na opakowanie 12 na 5szt. nie ogarniam... może czegoś nie wiem ale chyba powinienem tego mieć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli brać stosunek ceny do jakości to petardy Hammer od Super Power są jakimś fenomenem.Jak dla mnie tylko nieco gorsze od Crazy robotów które mają 5 gram mieszanki. Walą naprawdę konkretnym basem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...