Skocz do zawartości

Stuff by roza1460


roza1460

Rekomendowane odpowiedzi

Stuff z pięknymi efektami i konkretnym walnięciem, nawet 50mm się znalazło a reszta kostek same sprawdzone dobrości :D I do zabawy emiterków nie zabrakło także ;) Chucznego sylwestra bo taki napewno będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostki z piromaxa hmm nie wiem ja jakoś nie mogę się przekonać do tego importera... chociaż fireball XXL to jedna z fajniejszych 50mm na rynku, widzę też fajne roboty i matabrujasy będzie świetny sylwester nie zabraknie zabawy i pewnie dobrego efektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opaski zaciskowe i jedziesz z tematem :) Robisz sobie lont zapasowy, czyli puszczasz jeden lont przez wszystkie wyrzutnie, ale gdyby on nie odpalił lontu jakiejś wyrzutni, odpali drugi puszczony. Tempo pokazu sam sobie ustalasz - jeśli chcesz mieć szybki, kup lont 10 cm/s a jak wolny to 1 cm/s. Polecam ściskać wyrzutnie do siebie i puścić lont 1 cm/s, wtedy dwie-trzy wyrzutnie strzelają jednocześnie

 

A stuff konkretny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebne obawy,to jest prostsze niż Ci się wydaje ,spisujesz czas +/- strzelania kostek a później już tylko laczenie tego lontem 1cm/s

 

Stuff konkretny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że piromax rządzi u ciebie w tym roku.Nie mam specjalnych zarzutów do tego importera.Miałem sporo konkretów od niego,na żadnym się nie zawiodłem.Stuff bardzo mi się podoba,ponieważ jest konkretny i to robi zawsze na mnie duże wrażenie czyli dużo wyrzutni i sporo wielkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Stuff bardzo fajny, są mocne emitery, masz parę fajnych wyrzutni i do tego jedną 50mm. Widzę że masz sentyment do Piromaxa, ja jakoś nie przepadam za nim... Ale masz też viseriona na którym na pewno się nie zawiedziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra stuffik. Fireball xxxl w jakimś markecie dostałeś może? Bo próbuje go znaleźć

poszukaj sklepu z pirotechniką w twojej okolicy na mapach google i tam kup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden fajny sklep niedaleko mnie, mega dużo fajerwerków ale fireballa ostatnio nie mieli a No limits 25 strzałów 2" za drogi. Jak coś to priv nie zaśmiecajmy koledze tematu tym bardziej że ma zacny zestaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...