Skocz do zawartości

[Rekab] Stuff 2017/2018


Rekab

Rekomendowane odpowiedzi

Fajerwerki zamawiane podczas promocji na FM.pl

 

Cóż... z gratisów zamiast jednej droższej wyrzutni dostałem zamienniki w postaci B5, SS19-02D i jakieś tam hukowe z czego nie do końca jestem zadowolony. Zamówiona została jeszcze King2 dodam zdj jak już dojdzie. Wydałem około 560zł nie wliczając gratisów i YHW902. Planuje jeszcze dokupić coś w biedronce.

 

Wyrzutnie:

 

- SM2125 Marco Cosmos II 2x

-SM9882 Red Meteor

-P7215 Malawi

-TXB070 PLUS+

-SS13-04 Fluffy Willow

-SS19-02D Choose

-JW6021 Tajfun

-JW5000 Revolution

 

Fontanny:

-F6 Extreme

-JC19 S.O.S

-B5 Extreme

 

Hukowe:

-P6A11 Dum Bum

-K0201 Piccolo

-JC100 Karabinek 100 strzałów 5x

-TXP068

-P1217 Czarny Pirat

 

Art.różne:

-JRC5678 Rzymskie Ognie

-R20072 Perfect

-LONT

9fda7c99e9f8e203gen.png

Film na yt:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff ułożony z głową,jeden z najlepiej dobranych.Kapitalne konkrety które na pewno dadzą dużo satysfakcji.Bardzo chciałem mieć w tym roku yhw902.Dzień przed planowanym zamówieniem wykradli mi ją ze sklepu i musiałem wziąść jw7436 :D .Yhw902 jest na pewno nieziemska.Filmiki mówią same za siebie.Tajfun tez powinien zachwycić.Jego różnorodność i dynamika powinny wywołać duże wrażenie.Masz po za tym dużo mniejszych,ale dobrych wyrzutni,które zawsze warto zakupić.Nie czytając twojego wykazu z rozpiskiem kostek myślałem,że tam między wyrzutniami czai się fontanna extreme b5 :D,ale to jednak nie ona szkoda,bo to według mnie w tej chwili najlepsza fontanna na rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian ciesze się że sie podoba, co do fontanny B5 extreme między wyrzutniami dobrze wpatrzyłeś to ona, po za tym w rozpisce też jest uwzględniona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian ciesze się że sie podoba, co do fontanny B5 extreme między wyrzutniami dobrze wpatrzyłeś to ona, po za tym w rozpisce też jest uwzględniona

Sorry,faktycznie jest uwzględniona na dodatek stoi jak wół.Jak mogłem ją pomylić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super petarda jest z CE czy z NWP?

Niestety CE

 

No rekabie zajebiaszczo jeszcze coś dojdzie ?

Nie mam nic na oku, tak jak wspomniałem coś tak z biedronki jeszcze dojdzie. Chyba że masz jakieś ciekawe propozycje nie do odrzucenia takie na ostatnią chwile których za rok już nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stuff bardzo fajny, masz dwie porządne kostki w tym klasyka jakim jest Tajfun. Do tego parę małych fajnych kostek, są rakiety ,petardy i inne pierdółki. Bardzo fajne zakupy zrobiłeś jest różnorodnie, z głowa i z nastawieniem na efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aktualizacja

 

YHW902C, podzielona na 4 części. Zakupiona od KrychFire

IMG201712_qxsexpw.jpg
Oraz małe zakupy w biedronce
IMG201712_qxsexpa.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...