Skocz do zawartości

[blubencjusz] Stuff 2017/18


blubencjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam



W tym roku trochę mniej niż w ostatnich latach ale nie jest źle:D


Jest wszystkiego po trochu z przewagą huku, zakupy robione na 3 razy.


Wartość ok 300 zł.


Na 100% coś z marketów wpadnie jeszcze może jakaś kostka do ok 100 zł.



vgruJOh.jpg


kmEHZTI.jpg


64jziGP.jpg


aqFA3Ge.jpg


m4FPdFG.jpg


4InvkK2.jpg


ZcLzSUQ.jpg


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tego typu forach dziwna jest tendencja, że im więcej tym lepiej.

 

Ja powiem coś innego.

Każdy strzela jak chce i ile chce. Żeby to jeszcze na żywo się spotkac ale 80% to dzieci które tylko żyją strzelaniem.

 

Stuff fajny bo i sobie postrzelasz i zobaczysz efekt oraz będziesz mial czas na coś innego niż strzelanie.

Ja wolałem kupić 3 konkrety zamiast się rozdrabniać ale co kto woli. Ważne, że się jemu podoba i faraszowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff całkiem fajny tylko jak dla mnie za dużo petard a za mało kostek z kolorowymi efektami :) ale to moje osobiste zdanie każdy woli co innego, masz moździerz i rakiety coś tam efektu będzie na niebie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że huk to podstawa a efekty niekoniecznie muszą być. Bo gdyby nie było huku to i efektów by nie było.

 

Spoko :) to twoje zdanie ja uważam inaczej kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff w którym jest właściwie wszystko oprócz efektownego pierdzielnięcia.Stuff troszkę nie w moim stylu,ale gdy miałem te 17-18 lat to takie stuffy mi imponowały ;).Jedna efektowna wyrzutnia dla mnie to trochę za mało :) .Rakiety też nie za mocne,petard trochę za dużo,ale cóż każdy przecież inaczej na wszystko patrzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panie ja tu widzę prawie sam huk... Ja bym trochę kostek dokupił i by było ok, bo jak dla mnie to trochę mało masz efektu. Ale każdy lubi co innego, ważne wasz to co lubisz. Miłego strzelania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę, że Virus/Hydra + Aplauzy to niezbędnik u wielu forumowiczów (w tym rónież u mnie) :D

Cały stuff dobrze skompletowany - nie zabraknie huku jak i efektów na niebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...