Skocz do zawartości

[Cybertronek] Stuff 2017/2018


Cybertronek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

W tym roku udało się dość wcześnie zamówić pierwsze artykuły, mam również nadzieję, że uda mi się skompletować mój stuff o wyrzutnie ze sprzedaży internetowej - co rok temu się nie udało, toteż byłem zmuszony skorzystać na ostatnią chwilę z oferty marketowej.

Całość, widoczna na zdjęciu, zamówiona była w dwóch sklepach: PiroArt na kwotę 126 złotych oraz TF - 146 złotych (obie w zeszły piątek, czyli Black Friday). Od PiroArt dostałem w gratisie 5x SuperCracker od Jorge, 2x małe wulkany od Tropica oraz Poleczki za co dziękuję, zaś na TF wybrałem gratis 5 paczek CrazyRobots oraz paczkę Żuków. Planuję wydać conajmniej taką samą łączną kwotę na kostki z internetu i przeznaczyć jeszcze koło stówki - może czymś ciekawym uraczą nas markety (plany umiejscowione w okolice połowy grudnia). Przesyłam zdjęcie i życzę miłej rozrywki wszystkim Piro-Świrom =D

fHqeN8M.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam po przerwie!

Udało się w tym roku zakupić kostki przez internet, a mianowicie na fajerwerkilider. Sklep polecam, duży wybór w przystępnych cenach, możliwość płatności przez PayPal na duży plus (gratisu niestety nie dostałem :P). Do poprzedniej części dołączył Spektrum, którego chciałem mieć już ubiegłego Sylwestra, a także Viserion, X-Type i Inferno od Piromaxa. Znalazło się też miejsce na pare zabawek. Planuję dokupić jeszcze kątówkę Armageddona - na tym zamknę raczej budżet (chyba, że pojawi się jakaś wspaniała promocja). Zdjęcie zamieszczam poniżej (kwota 316 PLN) 8qK6lug.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cybertronek czy porównywałeś już swoje petardy które są mocne ?

[...] a o petardach hammer to się nie wypowiem bo ich nigdy nie miałem- a jak ty ich moc oceniasz tych hammerów ??

1. Jeszcze nie miałem okazji robić jakichkolwiek testów, petardy leżą sobie spokojnie, spakowane.

2. Petardy Hammer kupiłem sentymentalnie - w tamtym roku były moją najlepszą pozycją (zjadały zdecydowanie Dum-Bum, o crackerach już nie wspominając), dlatego jak najbardziej polecam wypróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cybertronek czy porównywałeś już swoje petardy które są mocne ?

Dzisiaj byliśmy z kolegami na polu i porównywaliśmy - Crazy Robots były raczej najlepsze, lekko za nimi lub na równi były Hammery H4 (radzę uważać na latające częsci korpusu, z czego znane są te petardy - kolega dostał w plecy xD). Niewiele słabsze, ale również bardzo potężne okazały się Matabrujas. Czwarte miejsce zajął bardzo opłacalny Super Cracker, na którego dużą ilość postawiłem kolejny raz. O reszcie nie będę już wspominał, bo nie mają szans z wielkimi petardami, ale pod względem huku dalej umieściłbym raczej Hammer H1, a za nim Hammer H2. Pod garnkiem nic nie sprawdzałem, bo nikt nie wziął garnka :/

 

P. S. Do całości stuffu doszła Hydra, której postanowiłem dać jeszcze jedną szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc wyrzutnie dały radę - stworzyły razem piękny pokaz na niebie przed moim domem. Najmniejsze kostki od Piromaxa zapomniałem obstawić cegłami, ale i tak pewnie stały podczas strzelania, co było jak najbardziej na plus.

PXB2117 Inferno- dość różnorodne, ale małe efekty, na końcu finał. Ocena 5/10

PXB2108 X-Type- niepozorna kostka, która zrobiła niezłe wrażenie, efekt cracklingowej miny wraz z brokatowymi wierzbami, które w finale przesłoniły całe niebo. Jak najbardziej polecam wypróbować.8-/10

TXB074 Viserion- dobra pozycja od Triplexa, jednak czułem jakiś niedosyt, chyba skończyła szybciej od X-Type. 7/10

PXB3504 Hydra- skusiłem się jeszcze raz na tę kostkę, co prawda była lepsza niż w tamtym roku, ale nie wywarła na mnie wrażenia, do połowy strzelała nudno, finał OK. 6/10

TXB022 Spektrum - zwieńczenie mojego strzelania nie zawiodło, kompletne efekty i wspaniały finał pełny cracklingu. Pociski wzbijały się nawet za wysoko, gdyby leciały niżej byłaby to moja najlepsza dotąd kostka. 9/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...