Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku również jeden z 2-3 najlepszych stuffów.Co do stuffu to istna poezja.Tyle przeogromnych i przepięknych wyrzutni.Efektem zachwycisz całą Warszawę :D .Ile dałeś,gdzie głównie kupowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 5k dałeś to przepłaciłeś chyba o 2k :D

 

Stuff dla mnie średni, zero polotu. Poszedł na wielkość kostek bo nie chce mu się wysilać by skompletować coś bardziej różnorodniejszego. Same te kostki (przejrzałem filmy) też nie są jakieś niesamowite. Uważam, że za tą cenę można dużo lepszy stuff ułożyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha doje*łes akurat twoje zdanie mnie mało interesuje ;) ty za to ze swoim stufem sie wysilłes : D zazdro a moze niechec do mnie? wy*j**ane mam ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha doje*łes akurat twoje zdanie mnie mało interesuje ;) ty za to ze swoim stufem sie wysilłes : D zazdro a moze niechec do mnie? wy*j**ane mam ;) pozdro

Tak, typowe myślenie typów z forum orzecha. Gorsza opinia = zazdro. Uważam, że moja opinia jest 100% prawdziwa, a jak cie nie interesują opinie innych to chyba nie powinieneś się w ogóle udzielać na tym forum najlepiej. :)

 

A co do zazdrości, póki co mnie nie przebiłeś i prędko tego nie zrobisz więc nie mam czego zazdrościć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem ze chodzi ze z innego forum jestem to raz a dwa patrzac na twoje zdjecie wazysz z 50kg raczki jak patyczki wiec by cie połamała na pół tak wyrzutnia jak bys miał ja podniesc ;) heheheh :xmas_w00t: mozesz juz nie komentowac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem ze chodzi ze z innego forum jestem to raz a dwa patrzac na twoje zdjecie wazysz z 50kg raczki jak patyczki wiec by cie połamała na pół tak wyrzutnia jak bys miał ja podniesc ;) heheheh :xmas_w00t: mozesz juz nie komentowac ...

Śmiejesz się z mojej choroby? :) Widać poziom...

 

PS: http://www.forumfajerwerki.pl/topic/16492-bartosz-pirozakupy-2017/?do=findComment&comment=140348Tu masz gościa, który umie robić stuffy za odpowiednią ilość pieniędzy. Nie to co ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpiwowski kulturalnie wyraża swoją opinię (z którą nawiasem mówiąc się zgadzam), a Ty agresywnie atakujesz go i wyśmiewasz. Coś z Tobą nie tak...

Odnośnie samego stuffu, to sprawia wrażenie jakby był wybierany na chybił-trafił. Kupiłeś dużo olbrzymich wyrzutni, które za większe pieniądze pokażą mniej niż umiejętnie połączone wyrzutnie 36-49sh. Kupowanie po dwie wyrzutnie, które w swojej półce cenowej nie prezentują najwyższego poziomu również nie świadczy dobrze o budowie stuffu. Wbrew temu co niektórzy mówią, żyjemy w wolnym kraju, gdzie każdy może wyrazić swoje zdanie, czego Wariatos chyba do końca nie rozumie.

PS. Mpiwowski nie "wysila" się na stuff za 5000 zł, bo ma inne, bardziej ambitne pasje, które do tanich nie należą, a mimo to zanim wrzuci coś do koszyka, zawsze to dobrze rozważy. Może to dzięki temu jego pokazy zawsze reprezentowały najwyższy poziom od pierwszego strzału do finału? ;)

Jeszcze jedno. Jak śmiejesz się z wyglądu innych, to może pochwal się swoim zdjęciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma waga mpiego do wyrażanej opinii? Skoro nie interesuje Cie opinia użytkownika forum to po co zakładasz temat... już nie wspominając o wyrazach z automatu zamienionych na *...

 

Jeśli faktycznie wydałeś 5k to przepłaciłeś sporo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co oznacza dla niektórych, że WaRiaToS przepłacił. Sprawdziłem ceny i mniej więcej cena 5k wychodzi. Ceny są jakie są i tyle. Jeśli mieliście co innego na myśli to trzeba to wyraźniej opisywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co oznacza dla niektórych, że WaRiaToS przepłacił. Sprawdziłem ceny i mniej więcej cena 5k wychodzi. Ceny są jakie są i tyle.

Przelicz to na liczbę strzałów i ich kaliber to ci wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ten tok myślenia to się zgodzę :), ale jeśli policzymy same ceny produktów to suma 5k wyjdzie :P

Może i wyjdzie, dlatego właśnie jest przepłacone. Bo o wiele lepsze efekty i zdecydowanie niższą cenę można było uzyskać składając to inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem jeszcze wyrazić swoją opinię co do zainstnialej sytuacji ale zaraz zacznie się dalej nie potrzebna dyskusja więc myślę że lepiej nie ;)

 

A Odnośnie stuffu to ilość i myślę że efekt też się spodoba właścicielowi jak i widowni.Kazdy ma swój styl i gust i wybiera to co uważa i to co mu się podoba ;) Myślę że się nie zawiedziesz i zabawa będzie przednia.Bedzie jakiś filmik z odpalania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mpi sorry za moje uszczypliwosci , co do wyrzutni mogłem kupic 10 wyrzutni tych samych 36 strzałowych i je połaczyc ale podobały mi sie te które wybrałem uwierz mi ze godzinami ogladałem wszystkie wyrzutnie dostepne w Polsce i nie tylko , widocznie mamy różne gusta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff fajny, aczkolwiek nie w moim typie. Masz same wyrzutnie wagi ciężkiej :) w tym 2" I i V. Do tego nowe kompakty od tripla, których bardzo jestem ciekaw jak wypadną., do tego jakieś nowości od komety i karabinek 100.000 Strzałów... Ja bym taka kwotę zupełnie inaczej rozplanował (mniejsze kostki i więcej), ale każdy ma inne gusta. Stuff może nie taki super ale bardzo oryginalny i mega obszerny, tego mu nie można zaprzeczyć :D Dojdzie coś jeszcze, czy to już koniec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...