Skocz do zawartości

"NO NAME" by ForumFajerwerki.pl - autorska wyrzutnia


wapster

wyrzutnia ForumFajerwerki.pl  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kupił byś autorską wyrzutnie ForumFajerwerki.pl

    • Tak, kupił bym.
    • Nie.
    • Nie wiem, zależy od ceny.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 tygodni później...

Moja sugestia to posługiwać się filmami wybranych przez siebie efektów, nie nazwą efektu, ponieważ fabryki inaczej odczytują efekty na papierze, a jak mają na filmie to już nie ma mowy o złej interpretacji. Stąd w dalszym etapie projektu przesyłajcie linki do filmu z yt ze wskazanych momentem w którym ten efekt się pojawia.

 

Generalnie aby to ruszyło wydaje mi się że osoby chętne powinny przygotować projekt baterii od zera nad którym będziemy później głosować by móc wybrać ten najlepszy według większości. Chodzi tu o układy efekty ilość strzałów etc. Pamiętajcie że cudów nie ma bateria musi być w F3 więc ogranicza nas ilość strzałów:

- baterie 30mm - około 50-56 strzałów to 1kg NEC

- baterie 25mm - max 100 strzałów to 1kg NEC

- baterie 50mm - max 25 strzałów to 1kg NEC

Miksując kalibry oczywiście proporcjonalnie musicie zliczać orientacyjny NEC żeby nie szaleć. Saluty generalnie są problematyczne także też bym tu nie szalał z ich ilością i kalibrem w baterii

Ja będę się przyglądał i ewentualnie naprowadzał Was na właściwą drogę tak by projekt miał szczęśliwe zakończenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ogranicza bo zawsze można zrobić kostkę łączoną.

Compoundy są z założenia bateriami droższymi, bez sensu płacić za certyfikację (co oczywiście przekłada się na cenę półkową) Jeśli pułap cenowy ma być w przedziale 250PLN to musicie tak cyrklować żeby jej nie dzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość osób wypowiedziała się w kwestii ceny że chcą baterie w okolicy 250PLN, więc ja bym założył że tak trzeba cyrklować z projektem, nie ma co ciągnąc każdy w swoją stronę bo będzie fiasko całej operacji. Osób wydających na sylwestra 1000+ jest kilka - kilkanaście, wydających 200-300PLN jest max, a trzeba założyć że gośc kupujący za 300PLN nie kupi jednej baterii bo zakupy forumowiczów dobrze wiemy jak wyglądają.

Za 300PLN była by wyrzutnia forumowa + jakieś petardy, zestaw rakiet etc. stąd cena wyrzutni powinna cyrklować jak dla mnie 200-250PLN max. Pamiętajcie że jak źle wyliczona zostanie cena docelowa to sprzedaż w sklepach będzie szła jak krew z nosa, więc przyszłość kolejnych takich projektów będzie słaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to będzieTriplex,Piromax,czy Jorge to według mnie nie ma różnicy.Ja rozpatruje ten pomysł w kategorii promowania forum.Oczywiście wyrzutnia nie może być byle jaka.Tak jak wcześniej pisałem,jeśli chodzi o strzelanie to najlepiej żeby miała 3 układy.Różne efekty najlepiej brokat tylko z niebieskimi gwiazdkami,cracling,trzeszczące palmy,trzeszczące wierzby,czerwone palmy,dał bym jeszcze niebieskie piwonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinna to być wyrzutnia 49strzałów układ prosty strzelająca seriami 7 pocisków 7serii kazda seria inny zestaw efektu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
15 godzin temu, wapster napisał:

Nie upadło... ale to nie jest 5min. 

Zapewne, ale jedynie pytam, bo teraz 2020 i perspektywa roku do rozplanowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~200 to za dużo, są na forum osoby które nie wydają kosmicznych kwot na fajerwerki a też pewnie by z chęcią zakupiły taką wyrzutnię

Wszystkich nicków nie umieścisz na wyrzutni. Ja bym proponował jakąś nazwę wymyslić a pod nią dać adres do forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa: 2020

20 strzałów 30mm

Cena: 22$

Kolory złota i fioletu w postaci opadających palm i glitteringu.

Pełne dane dla chińskiego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...