Skocz do zawartości

"NO NAME" by ForumFajerwerki.pl - autorska wyrzutnia


wapster

wyrzutnia ForumFajerwerki.pl  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kupił byś autorską wyrzutnie ForumFajerwerki.pl

    • Tak, kupił bym.
    • Nie.
    • Nie wiem, zależy od ceny.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

:-( XD . A jaką nazwę proponujesz . Wszystkie propozycje sobie zapisze i później będziemy robić ankietę co do nazwy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z forumową wyrzutnią jest super.

Cena jak dla mnie do 300 zł byłaby ok.

Skupiłbym się na dwóch układach: prosty i FAN.

Kaliber 30 i 50 mm. Z tym że tego drugiego nie więcej niż 15 strzałów

Fajnie gdyby wyrzutnia kończyła się gęstym cracklingiem i salutami :D

Na pewno przydała by się ankieta co do ceny żeby sprostać wymaganiom forumowiczów.
Warto też dokładnie omówić efekt, kaliber i układ.
Proponuje stworzyć komisję składającą się z 5/6 forumowiczów, którzy mają największą wiedzę i doświadczenie w temacie.
Ich zadaniem będzie stworzenie kilku koncepcji i podjęcie ostatecznych decyzji związanych z wyrzutnią.
Co o tym myślicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pomysł z forumową wyrzutnią jest super.

Cena jak dla mnie do 300 zł byłaby ok.

Skupiłbym się na dwóch układach: prosty i FAN.

Kaliber 30 i 50 mm. Z tym że tego drugiego nie więcej niż 15 strzałów

Fajnie gdyby wyrzutnia kończyła się gęstym cracklingiem i salutami :D

Na pewno przydała by się ankieta co do ceny żeby sprostać wymaganiom forumowiczów.
Warto też dokładnie omówić efekt, kaliber i układ.
Proponuje stworzyć komisję składającą się z 5/6 forumowiczów, którzy mają największą wiedzę i doświadczenie w temacie.
Ich zadaniem będzie stworzenie kilku koncepcji i podjęcie ostatecznych decyzji związanych z wyrzutnią.
Co o tym myślicie??

 

Twój pomysł mi się jak najbardziej podoba . Lecz 300zł to trochę za dużo . Dla mnie nasza kostka ,,forumowa" powinna być taka jak ty powiedziałeś czyli bogata , a najlepiej jakby miała już wbudowany finał co mogłoby dać osobom , które posiadają mniej pieniędzy gotowy pokaz z kozackim finałem (np tak jak zaproponowałem czyli wachlarz i kilka strzałów większego kalibru ) .Z komisją ok tylko ja bym brał po uwagę pomysł każdego , a później pod ocenę do komisji . Mam nadzieję że kiedyś będziemy mieli naszą wymarzoną kostkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę bardzo wdzięczny za niepisanie meili(a wiem że zostały wysłane) do importerów w sprawie tego projektu...

Gdybym nie miał już pomysłu i wstępnych rozmów nawet bym nie zakładał takiego tematu.

 

Z góry dziękuje!

 

 

To jest temat tylko aby sprawdzić zainteresowanie i Wasze zaangażowanie... Jeśli projekt miał by wejść w życie, to cała otoczka będzie dużo bardziej rozbudowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę bardzo wdzięczny za niepisanie meili do importerów w sprawie tego projektu...

Gdybym nie miał już pomysłu i wstępnych rozmów nawet bym nie zakładał takiego tematu.

 

Z góry dziękuje!

 

 

To jest temat tylko aby sprawdzić zainteresowanie i Wasze zaangażowanie... Jeśli projekt miał by wejść w życie, to cała otoczka będzie dużo bardziej rozbudowana.

Możesz coś więcej powiedzieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadgorliwosc gorsza od faszyzmu.. co za kretynem trzeba być nie majac żadnych kontaktów pisać do importerów z takim tematem..przecież kogoś takiego oleja cieplym moczem..Póki co pytanie jest proste "Czy kupilbyś wyrzutnie" i tak bardzo skomplikowane bo tylko 30 osób potrafiło odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę niepoważne pisać do importerów... wap to organizuje i to jego zmartwienie dogadać się z którymś importerem a nie nasze... ja wolałbym aby kostka kosztowała pomiędzy 50 a 100zł :) Trzeba wziąć pod uwagę sporą część forumowiczów która nie wydaje na fajerwerki kosmicznych pieniędzy i najczęściej kupują kostki w tym zakresie cenowym :)

 

Czytając niektóre posty widzę, że co niektóre osoby chciałyby kostkę za 200zł ale z efektami które prezentują kostki za 300zł :D

 

Najlepiej jakby kostka była dostępna wszędzie a nie tylko w wybranych sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co za typ pisał do importera.Jest to naprawdę egoistyczne.Dużo myślałem i uważam,że kostka powinna mieć nazwę forumfajerwerki i szatę graficzną z forum.Najlepiej,żeby można było ją kupić wszędzie nawet na bazarku :D .Pomyślcie nasze forum stało by się dużo bardziej popularne :) Można było by też potraktować tę kostkę jako reklamę forum :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomity pomysł :)

Butterfly'e byłyby dobrym pomysłem ale czy wykonalnym w tej cenie? - wątpię, 1,2" wyglądałoby jak kopa

Więc myślę że kostka z efektem kamuro byłaby tu strzałem w dziesiątkę, znaleźć kostkę o takim efekcie jest bardzo trudno + różnokolorowe (niebieskie, zielone,aqua ...) dahlie ze strobo

Można również pomyśleć coś o wirach

No i oczywiście nie obyłoby się bez podbicia zdania HL'a o mocnym tytanowym finale, czy to fan czy to układ prosty - choć skłaniałbym się ku temu drugiemu, oczywiście 50mm mile widziane

Nie orientuję się jaki wyszedł by koszt takiej wyrzutni, ale pamiętajcie - lepiej mniej strzałów a konkretniej

Co do nazwy - może klasyczna Lubelska "Bomba klasa" lub po prostu forumfajerwerki a w grafice proponowałbym rozsianie nazw użytkowników którzy zgłosiliby się być na kostce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kostka powinna mieć 40sh/30mm i mieć normalny układ I (tak 25sh w 5 różnych efektach) + 15sh w układzie \|/ w 3 salwach po 3 strzały i finałem z 6 strzałami :P

 

Takie coś kosztowałoby koło 140zł. Cena w miarę myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nazwy - może klasyczna Lubelska "Bomba klasa" lub po prostu forumfajerwerki a w grafice proponowałbym rozsianie nazw użytkowników którzy zgłosiliby się być na kostce

Może jakieś fragmenty postów, albo rozmów ze ShoutBox'a, takie jakie wrzuca Mpiwowski na swoim profilu facebookowym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł.

Według mnie do 100 strzałów wyrzutnia kątowa po 10 strzałów na raz i efekt taki jak jw7003 - ktoś już podawał link na pierwszej stronie.

Zawsze mi się marzyła taka wyrzutnia z takim efektem ponieważ wywiera na mnie bardzo duże wrażenie :) a przy okazji by była inna niż wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się pojawia zasadniczy problem że każdy ma inne gusta, a o nich nie powinno się dyskutować. Na pewno minimum 36sh 30mm+, a co do efektów tu sie zacznie wojna, natomiast ja chętnie zobaczyłbym white kamuro with blue pistil ewentualnie fioletowy, coś innego niż brokat a równie ciekawego. Układ znów wprowadza cene. Tu też wszyscy podają 100 strzałów fun etc. Przecież to ma być dla ludzi, czym będzie tańsza, tym będą większe szanse na to że ktoś to kupi, też nie mówie do przesady, ale jeśli to gdzieś trafi na bazary, targowiska, może nawet kiedyś do sklepów to ludzie dowiedzą się przez to o forum, a to będzie duży plus. Swoją drogą, a gdyby tak w Tesco albo Kauflandzie pojawiła się cała kolekcja produktów FF, to dopiero by było coś, koniec z dziadostwem i dużymi cenami. Wszystko jest w naszych rękach więc nie można przesadzić na początek, bo trzeba brać pod uwagę że zrobienie takiej kostki to jest nie 30-40 sztuk tylko o wiele więcej a później ktoś to musi kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...