Skocz do zawartości

"NO NAME" by ForumFajerwerki.pl - autorska wyrzutnia


wapster

wyrzutnia ForumFajerwerki.pl  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kupił byś autorską wyrzutnie ForumFajerwerki.pl

    • Tak, kupił bym.
    • Nie.
    • Nie wiem, zależy od ceny.


Rekomendowane odpowiedzi

Jest pomysł i możliwość abyśmy My, społeczność ForumFajerwerki.pl stworzyli naszą własną wyrzutnie, "IDEALNĄ".

Jest to wstępny pomysł i temat do rzucania luźnych opinii i sugestii.

Moglibyśmy zrobić poligrafie(grafikę etykiety), wybrać nazwę, kaliber(mógł by być MIX), ilość strzałów, rodzaj efektów i czy była by to pionowa, kątówka, mix.

No i cena.

Możliwości jest wiele.

Wyrzutnia była by dostępna tylko w wybranych sklepach Internetowych i na forum. Niebyła by sprzedawana w hurcie.

Niema potrzeby deklaracji zakupu takiej wyrzutni.

 

Czekam na Wasze opinie, sugestie no i dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Koniecznie w układzie mix.

Efekty:

wszelkie "rozgwiazdowce" -(wave ,brokat, itp),

piwonie multikolorowe,

glitering złoty, czerwony

kaliber 30mm minimum 49 strzałów

 

Pionowe strzały: po 3 do 5 ładunków w jednej serii w odstępie 0,3 sek. między wystrzałami.
Kątowe - wszystkie ładunki (3-5) w serii wylatują jednocześnie
Każda seria inny efekt. Pionowe na przemian z kątowymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonały plan stworzenia czegoś ekskluzywnego :) Uważam,że wyrzutnia powinna mieć kaliber 1,2 i 1,0,mieć ok 80s.Wizualnie powinna być dopasowana do rzeczywistych efektów.Kostka musi mieć układ prosty,kątowy i strzelający seriami.Sądzę,że powinna strzelać na przemian różnymi układami.Kostka musi zawierać efekt brokatu,złotych wierzb,złotych palm,trzeszczących palm,trzeszczących wierzb,niebieskich gwiazd,wielobarwnych piwonii,zielonych dalii z trzaskiem i oczywiście crakling.Taka chmura craklingu w finale w układzie strzelającym seriami która wbiła by w ziemię publikę.Bateryjka ma być bardzo dynamiczna.Jak tworzyć coś to z rozmachem,coś wyjątkowego,odmiennego i niezwykłego czyli dużo różnych efektów w różnych układach strzelania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bomba klasa!!!

Co do efektu to coś naprawdę rzadkiego w amatorce ale zarazem spektakularnego

przydalo by się miała finał obstawiam szybka salwa w fan lub W 50mm salut z bogatym tytanem

W 49s ciężko zmeścić bedzie mix efektów, kalibrow i układów

Co do tępa nie może strzelać 3 dni bo będzie nudna

Ma być epicka czhy szara jak 150 innych artykółow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszanka efektów i układów. Kaliber 30mm + 50mm. Ilość strzałów 50-100. Cena 150-300zł.

 

Proponowana nazwa: "Apokalipsa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena gra role... niestety. - jak dla mnie cena ostateczna nie powinna przekroczyć 250PLN. Wtedy jest szansa że będzie kupowana.

Kamuro piękny efekt, ale saluty tez fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli multikaliber powyżej 50sh i chcemy czegoś wyjątkowego, niespotykanego w oklepanej amatorce to proponuję wmieszać tam w prostym układzie 2" farfalle takie jak są w JW7003 :) W finale krótka dynamiczna salwa Z - corolle i saluty

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli ma się sprzedawać w większych ilościach to cena nie powinna przekroczyć 200zł, gdyż trzeba pamiętać jeszcze o kosztach przesyłki. Ja mógłbym wydać więcej na wyrzutnię, ale nie wiem jak Inni. Najlepiej zrobić ankietę odnośnie ceny. Jeśli nie ustalimy kosztu kostki to dalej nie ruszymy z tematem. Żeby ustalić efekty, ilość strzałów i kaliber musimy wiedzieć w jakim przedziale cenowym się poruszać. Niech wtedy użytkownicy głosują rzetelnie ile faktycznie mogliby wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosomak masz 100% racji najpierw warto ustalić cenę ale fajnie jakby też na 86 osób co dzień logujących się na forum w pierwszej kolejności oddało głos ws zakupu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to tak 49 sh. i cena max 200zł . Efekty to na przykład trzy salwy po trzy strzały w kalibrze np. 25mm-30mm , efekt np. Golden wave i później strzały tak jak w kostkach z seri americans colection tylko że jeszcze z cracklingiem następnie jakiś wachlarz i kilka strzałów 2" na finał . Może cena i ilość strzałów się zwiększy ale efekt będzie napewno ciekawy . :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za ankietą w sprawie ceny a potem można myśleć na kalibrem i efektami.Ja za to mam pytanie która firma by się podjęła produkcji.

Miałem to napisać, fajnie by było jak by Piromax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za ankietą w sprawie ceny a potem można myśleć na kalibrem i efektami.Ja za to mam pytanie która firma by się podjęła produkcji.

I czy w ogóle by się chciała tego podjąć . Myślę że jakby plan wypalił to będziemy mieć naszą forumową kostkę . Ja jeszcze proponuję zebrać nazwy kostki , a później zrobić ankietę co do nazwy ja proponuję nazwę ,,ideal" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...