Skocz do zawartości

Fajerwerki na sylwestra 2017/2018 matikoksu


matikoksu

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczynam temat z moimi fajerwerkami na nadchodzącego sylwestra. Dziś przyszła mi paczka ze strony "www.fajerwerkitanio.pl". To dopiero początek i mam w planach aby doszło do tego jeszcze sporo pirotechniki no ale zobaczymy jak to wyjdzie.

9a3265ac0082e580med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kupiłeś drogie wyrzutnie, sam zeppelin kosztuje 337zł. a terminator 170zl a skull 180zl razem 680zl za 3 wyrzutnie trwajace razem 3 minuty i zero zabawy, dla mnie to szok 680zl za 3 minuty.

 

Nie każdy lubi samą zabawe :) zobacz na mój stuff same 100sh kostki i ponad 2 tys wydałem a bedzie to strzelało 5min.. co do stuffu to fajnie konkretne kostki bez dziadostwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek bardzo grubo widzę...Dwie super kosteczki w tym kultowy song + do tego prestiżowy ZEPPELIN, jest tez również 2". Nie zabrakło też petar i mniejszy kostek oraz drobnicy. Bardzo fajnie to widzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś drogie wyrzutnie, sam zeppelin kosztuje 337zł. a terminator 170zl a skull 180zl razem 680zl za 3 wyrzutnie trwajace razem 3 minuty i zero zabawy, 680zl za 3 minuty. Nie podoba mi się ten stuff.

Chyba nikt cie nie rozumie na tym forum :P .Wyrzutnie traktujesz jak niepotrzebny wyrób pirotechniczny natomiast petardy jak jakieś bóstwo a tak naprawdę wyrzutnie nokautują pod każdym względem petardy mimo,że są dużo droższe.

 

 

Stuff bardzo widowiskowy z przepięknymi wyrzutniami.Efekty na pewno ci zaimponują.Również zakupiłem jw7436 zobaczymy jak się spiszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba stuffik właśnie ze względu na konkrety :D Każdy ma własny gust, jedni wolą kostki, drudzy petardy i nie ma się co z tym spierać. Tylko nie wjeżdżajmy sobie na ambicje mówiąc słaby, nikt Cię nie rozumie bo to nie o to chodzi. Można powiedzieć super kostki lecz to nie moja bajka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś drogie wyrzutnie, sam zeppelin kosztuje 337zł. a terminator 170zl a skull 180zl razem 680zl za 3 wyrzutnie trwajace razem 3 minuty i zero zabawy, 680zl za 3 minuty. Nie podoba mi się ten stuff.

Pierdoły do zabawy jeszcze będą. To co jest na zdjęciu to dopiero początek a zależało mi żeby kupić jakieś w miare duże wyrzutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wszystkie z tych co posiadasz i powiem Ci, że:

 

Na Skullu się zawiedziesz

Zeppelin zrobi robotę

Terminator, mniejszy kaliber ale bardzo dużo szumu :)

 

Song jak song.

 

Możesz u mnie na kanale każdą z kostek obejrzeć bo nagrywałem :)

Właśnie u Ciebie na kanale oglądałem filmiki bo są na prawdę fajnie nagrane. Co do skulla to nie liczę na nie wiadomo jak wielkie rozpryski. Kupowałem go z myślą że chciałbym aby coś miało chociaż troche większy rozprysk niż wyrzutnie 30mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i elegancko widzę aktualizacja u ciebie...:) Tak jak piszesz ze jesteś zadowolony i to jest najważniejsze we własnym stuffie. Będzie coś jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i elegancko widzę aktualizacja u ciebie... :) Tak jak piszesz ze jesteś zadowolony i to jest najważniejsze we własnym stuffie. Będzie coś jeszcze ?

Na pewno jeszcze dojdzie. Póki co mam na to odłożone jeszcze 700zł więc tyle na pewno wydam, ale nie wiem czy będę robił jeszcze jakieś zamówienia czy tylko z marketów już. Zależy od tego czy dojdzie mi na to jeszcze sporo kasy czy już nie bo mogę jeszcze wydać 700zł a mogę nawet i 2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!Muszę Cię znowu pochwalić za zakupy.Kostki wielkiej jakości i ta 2 calówka.Na graffiti miałem też chrapkę w tym roku,ale ostatecznie odłożyłem ją na następny rok.Świetnie się prezentuje na filmiku u naszego kamerzysty Bartosza :) .Te rakiety mistrzowie ognia są nawet dobre.Postawiłeś na efekt,ale mega rozgrzewki przed 0.00 nie zabraknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak przyjdzie paczka to wstawie zdjecie wszystkiego co mam do tej pory. Nie bedzie to jeszcze całość ponieważ mam w planach jeszcze jakieś zamówienie w przyszłym tygodniu+markety po świętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie całość.Chciałbym to zobaczyć na żywo :xmas_tongue: .Same widowiskowe wyrzutnie.Ciekawy jestem co zamówiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...