Skocz do zawartości

[adis1322] Stuff 2017/2018


adis1322

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Na forum jestem już kilka lat ale zawsze tylko obserwowałem forum :D W tym roku jednak i ja postanowiłem pokazać swoje zakupy na tegorocznego sylwka. Postawiłem głównie na zabawę a nie na jakość i mega efekty,także wielkiego szał u mnie nie będzie :D Do tego co jest dojdą drobne zakupy z marketów. Wszystkie fajerwerki były zamawiane na fajerwerkimarket.

 

Petardy:

-P7 Delova Rana

-TXP067 Super Bangs

-JC05 FP3 Small(dwa opakowania z zeszłego roku i jedno tegoroczne)

- FP3 Orginal(ok.30 sztuk z zeszłego roku i jedno opakowanie tegoroczne)

-TP2

-P5A Bomb

-P0003A Żuki x4

-KCE201 Salut x4

 

Single shot:

-JB-1/H Thunder King

 

Rzymskie ognie:

-T6236 Multicolour

 

Zestawy:

-JA002 Tiger

 

Wyrzutnie:

-P7203 Irak

-PXB2010 Bloom

-JW06 Kasjopeja x2

-JW07 Mars

-TXB245 Mojito

-PXB2108 X-Type

-TXB022 Spektrum

 

Art.Różne:

-Lont 1cm/1sek 10m

-Lont 10cm/1sek 5m

-P1105 Big Football Cracker

-PXG101 Latające skrzydła

-W504 Mały Kamikaze

 

06452afbc55186a9.jpg

Póki co to by było na tyle jak coś dojdzie to zrobię aktualizacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze to zorganizowałeś.Jest,,wszystkiego po troszku''Masz trochę rakiet,rzymskich ogni,petard i wreszcie kostek.Spektrum na pewno ci się spodoba ze względu na różne efekty i piękny finał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, widzę fajny stuff. Wszystko co potrzeba jest, masz dobre nielegalne fp3 :P, fajne małe kostki i konkretne spektrum i x-type na których się nie zawiedziesz na pewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę zabawy, jest kilka mniejszych wyrzutni i jeden konkret. Seria Big Bang już nigdy nie będzie tak dobra jak kiedyś, jednak widzę, że poszedłeś w klasyki :) Jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi panie, co ja tu widzę? Jest wyrzutnia, która zachwyciła mnie dwa lata temu (Spektrum), o potężnych i wspaniale zróżnicowanych efektach i finałem, którego pozazdrościć jej może niejedna "setka", wyrzutnię która zachwyciła mnie w ubiegłym roku (Mojito), robiącą fantastyczną siekę na niebie i wyrzutnię, która - mam nadzieję - zachwyci mnie w tym roku - X-Type :) Prócz tego widzę sporo ciekawych małych kostek, których nie musisz się obawiać, i wystarczająco dużą dawkę zabawy na dzień i wczesny wieczór w postaci sprawdzonych petard. Jak dla mnie stuff ułożony w punkt :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stawiasz na mega efekty a jednak masz wyrzutnie z ładnymi efektami. Bardzo fajnie to wygląda i w dodatku za nie wielką cenę. Podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi panie, co ja tu widzę? Jest wyrzutnia, która zachwyciła mnie dwa lata temu (Spektrum), o potężnych i wspaniale zróżnicowanych efektach i finałem, którego pozazdrościć jej może niejedna "setka", wyrzutnię która zachwyciła mnie w ubiegłym roku (Mojito), robiącą fantastyczną siekę na niebie i wyrzutnię, która - mam nadzieję - zachwyci mnie w tym roku - X-Type :) Prócz tego widzę sporo ciekawych małych kostek, których nie musisz się obawiać, i wystarczająco dużą dawkę zabawy na dzień i wczesny wieczór w postaci sprawdzonych petard. Jak dla mnie stuff ułożony w punkt :) Pozdrawiam.

Starałem się jak najlepiej wydać te 3stówki :D

 

Nie stawiasz na mega efekty a jednak masz wyrzutnie z ładnymi efektami. Bardzo fajnie to wygląda i w dodatku za nie wielką cenę. Podoba mi się.

Dzięki wielkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...