Skocz do zawartości

<Farasz> Stuff 2017/2018


Farasz

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety bardzo słabo. Z tego nie będzie jednego efektu na niebie, niczego co będzie można podziwiać. Cały stuff to trzy rodzaje petard, które będą wyrzucane z okna (bardzo mądrze swoją drogą). Każdy ma swój gust, ale dla mnie, przez wzgląd na brak efektów wizualnych, ten zestaw jest totalnie słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pewnie omijają ten blok z daleka,bo wiedzą,że mieszka tam niebezpieczny człowiek.

 

Dziwne, że go jeszcze nie zamknęli w kiciu. Kolega Farasz nie rozumie, że emiterami dźwięku można teoretycznie strzelać cały rok. Wyrzutnie podziwia się od święta i kiedy przychodzi czas na nie, woli mieć cały stuff emiterów. Boże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff moim zdaniem slaby jesli to wgl mozna nazwac stuffem.Mamy 3 rodzaje petard/emiterow i na tym sie konczy.Sam huk brak efektu no ale wiadomo sa gusta i gusciki.Byle bys nikomu krzywdy nie zrobil rzucajac bezmyslnie petardy/emitery z okna/balkonu.No i jak wiemy to one maja ponoc potezna moc to zebys przypadkiem nic nie rozwalil albo nie zburzyl :P A gdzie u cb mozna zobaczyc petardy od funke ktore ponoc masz/miales i testowales i porownywales i sie chowaja przy emiterach?Chyba ze cos przeoczylem i gdzies je u Cb ujrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem z pewnego źródła, że jeżeli powyciągasz wszystkie przepotężne emitery Crazy Robots z kartoników i poukładasz ładnie na podłodze obok siebie tak jak Gorille Bomb, to ponoć stają się jeszcze głośniejsze, Dzieje się tak, gdyż w oryginalnych kartonikach emitery są ściśnięte, a po wyjęciu proch w środku petardy ma więcej "luzu" przez co szybciej się spala i huk jest głośniejszy. Ja sam w to nie wierzyłem ale dzisiaj poszedłem na testy polowe i po odpaleniu emitera Crazy Robots który był ściśnięty w oryginalnym kartoniku odrzuciło mnie na 1,5 metra. Natomiast po odpaleniu emitera Crazy Robots który tydzień wcześniej wyciągnąłem z kartonika i leżał sobie luźno na szafie huk był dwa jak nie trzy razy głośniejszy od ściśniętego Crazy Robota i odrzuciło mnie na 5 metrów. Byłem z kolegą który zmierzył miarką odległość od miejsca w którym stałem i w którym leżałem na ziemi po wybuchu obu emiterów.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem z pewnego źródła, że jeżeli powyciągasz wszystkie przepotężne emitery Crazy Robots z kartoników i poukładasz ładnie na podłodze obok siebie tak jak Gorille Bomb, to ponoć stają się jeszcze głośniejsze, Dzieje się tak, gdyż w oryginalnych kartonikach emitery są ściśnięte, a po wyjęciu proch w środku petardy ma więcej "luzu" przez co szybciej się spala i huk jest głośniejszy. Ja sam w to nie wierzyłem ale dzisiaj poszedłem na testy polowe i po odpaleniu emitera Crazy Robots który był ściśnięty w oryginalnym kartoniku odrzuciło mnie na 1,5 metra. Natomiast po odpaleniu emitera Crazy Robots który tydzień wcześniej wyciągnąłem z kartonika i leżał sobie luźno na szafie huk był dwa jak nie trzy razy głośniejszy od ściśniętego Crazy Robota i odrzuciło mnie na 5 metrów. Byłem z kolegą który zmierzył miarką odległość od miejsca w którym stałem i w którym leżałem na ziemi po wybuchu obu emiterów.

 

 

 

Dobry jesteś :D

Farasz ma plan.Chce z tych wszystkich petard stworzyć jedną niewiarygodnie potężną i zdegradować całe miasto jej wybuchem :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Dobry jesteś :D

Farasz ma plan.Chce z tych wszystkich petard stworzyć jedną niewiarygodnie potężną i zdegradować całe miasto jej wybuchem :D:D

To by się zgadzało. Farasz sam napisał że jak idzie strzelać petardami czuje się jak by szedł na wojne :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abuk ma rację! Ja osobiście nie wytrzymałem i zrobiłem słoneczko z jednej paczki Crazy Robotsów którą kupiłem. Przed odpaleniem emitery poleżały sobie trochę luzem, i w konsekwencji po odpaleniu, proch spalił się błyskawicznie. Nie byłem nawet przygotowany na wybuch i odbyłem lot jak Janne Ahonen w Planicy w 2005 roku. Podejrzewam, że dostałbym jeszcze niższe noty za styl i miałbym odjęte dużo punktów za wiatr, bo podmuch fali uderzeniowej był jeszcze potężniejszy od derecho na Dolnym Śląsku w lipcu 2009. Te petardy (przepraszam, emitery), zdeklasowały nawet 300-decybelowe Super Crackery, bo ich korpusu nie da się zgiąć nawet przy waleniu po nich młotkiem, przez co bas rozchodzi się bardziej równomiernie.

Świetny stuff!!!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wami z młodszym pokoleniem jest coraz gorzej, nie macie zamiłowania do petard- nie czujecie tego klimatu- tylko aby jeden lont podpalić i koniec na tym i aby o tym zapomnieć- nie lubicie się bawić petardami, mówicie tylko o efektach na niebie a o huku nie mówicie w ogóle a potęga huku w fajerwerkach to podstawa- niedługo to będziecie woleli podziwiać pokaz laserów na niebie bez żadnego huku a o petardach i fajerwerkach zapomnicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wami z młodszym pokoleniem jest coraz gorzej, nie macie zamiłowania do petard- nie czujecie tego klimatu- tylko aby jeden lont podpalić i koniec na tym i aby o tym zapomnieć- nie lubicie się bawić petardami, mówicie tylko o efektach na niebie a o huku nie mówicie w ogóle a potęga huku w fajerwerkach to podstawa- niedługo to będziecie woleli podziwiać pokaz laserów na niebie bez żadnego huku a o petardach i fajerwerkach zapomnicie.

Gdzie kupujesz taki towar? Też chće tak odpłynąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha.. Farasz.. Zadziwiasz nas coraz bardziej xD

 

Po co wymyślono wyrzutnie,rakiety itd.? Mamy żyć jak zacofani? Pirotechnika się rozwija, pirotechnika to nie lasery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj na straganie 1 Signalos 2.0 za 2.50zł. bardzo ciekawi mnie ta petarda gdyż jest grubsza od Crazy Robots, jutro w południe porównam Signalos 2.0 do Crazy Robots, a o to jak prezentuje się Signalos 2.0 przy innych moich petardach, widać grubszy korpus.

 

d068132d97657c6b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem dziś Signalos 2.0 i Crazy Robots xp1011 i są praktycznie na równi- dużej różnicy w huku nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...