Skocz do zawartości

FC8004 Cracling


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Był lekki wiatr , ale wątpie , żeby tam było 5m.
Ładny wulkan , za cene 8,50zł można się na niego skusić.
Osobiście lepszym wyborem będzie FC4001-4 , ponieważ tu mamy 4 fontanny, 4 różne efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za upload filmu :wink:

Fontanna bardzo ładna, dość długi czas trwania efektu oraz świetne zakończenie w postaci kilkunastu eksplozji. Jedyne do czego się przyczepie, to do "katalogowej" wysokości efektu, która w rzeczywistości wynosiła około 2 metrów. Jak za tą cenę nawet się opłaca, choć ja raczej kupiłbym wersję Colorfull.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ładna tylko troche za mało kolorowa tylko cały czas taka srebrna :) I tak jak poprzednicy, tam na pewno nie było 5 metrów, nawet 3 nie było wg mnie, fajny pod koniec był taki jakby crackling :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem po tej fontannie na coś lepszego. Wysokość efektu bardzo niska. Firma Jorge coś zawyża te dane. Mi się wydaje, że to sypało iskrami zaledwie na 2m. :???: Co do efektu też niezbyt fajny (przynajmniej mi się nie podoba)

Moja ocena 5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety fontanny nie da się za bardzo filmować ponieważ robi się jasno wokół niej i nie widać zbyt efektu. Ale z tego co zaobserwowałem to bardzo ładna.... i wg mnie mogła osiągnąć nawet te 4-5 m zauważcie, że niektóre iskry latały wyżej niż stał dach. A dach miał parę dobrych metrów. 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą fontannę przed Sylwkiem 2005/06. Szła na bazarku za 12zł. Efekt na prawdę bardzo rozłożysty, zdecydowanie najlepsza fontanna jaką miałem. Szkoda, tylko, że nie kupiona po hurtowej cenie. Na filmie Damiana, wulkan wypadł raczej średnio.

Moje Foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta fontanna to coś w rodzaju tej z biedronki za 24.99? :shock:

Nie :razz: Można to stwierdzić chociażby po czasie działania oraz wysokości efektu. Tutaj miałem odniesienie do domu, a tą z biedronki widziałem na żywo i była znacznie lepsza.
Wracając do tematu to po filmie trudno oceniać bo wydzielany dym podświetlany przez światło efektu trochę zepsuł ten efekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

Fontanna badziewna tu jest efekt 2 m (2,5 max)
nie że wiatr ale widać na wysokości ogrodzenia z
tyłu jest ogrodzenie i nie ma ono chyba 5 m
ma około 1,70 - 2 m
po tym filmie według mnie nie warto
Green Dragon
ta jest ładna ;) ale nie pokaże filmu
bo zostawią ją sobie do sylwka :D
ocena 2/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie taka zła, kiedyś ją widziałem w myszce (taki sklep mały) za 15 zł kumpel dziewczynie kupił
(urodziła się dzień przed sylwkiem) no i świetowaliśmy, wg. mnie to max. było 4 m. ale zakończenie było super :) ta malutka "seria karabinkowa" wymiata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Fajna fontanna jak na mnie ale raczej tam nie było 5 m :lol: to tak tylko w celach reklamowych napisali na koniec fajnie zrobione ale cena trochę niższa mogła by być... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Fajna fontanna nie narzekajcie że nie było 5m :razz: U mnie była srebrna + Złote iskierki na bok leciały.Ogólnie fajna 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą fontannę na Sylwestra 2007/2008 i przyznam, że była super. Snop iskier miał około 4-4,5m. Wiem ponieważ odpalałem ją przy takiej drabinie, a znam jej wysokość. Polecam 9/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 10 miesięcy temu...

Mam ten produkt w tegorocznym stuffie , Jako pierwszy raz w życiu to moja największa fontanna , z wyglądu jest no nie powiem że powalająca .....Najbardziej ciekawi mnie efekt na żywo xmas_happy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 lata później...
  • 1 rok później...

Widziałem ją na żywo u brata w nowy rok i ta fontanna zrobiła na mnie tak pozytywne wrażenie że musiałem ją mieć w tym roku i tak też się stało :) Jak na niepozorną wielkość sypała iskrami bardzo rozłożyście bardzo jasna dobrze oświetlała teren.. przy samym końcu wypalenia towarzyszył konkretny głośny crackling miałem wrażenie że była to jedna wielka kula cracklingu ! coś ala finał.. lecz tego cracklingu mogłoby być nieco więcej lecz jak za 13 zł to i tak super fontanna i nie ma co wymagać cudów. :)po prostu godna polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...