Skocz do zawartości

Mój stuff na 2018 r za ponad 3000zł


ZADYMIACZ

Rekomendowane odpowiedzi

Nic dodać nic ująć wyśmienity zestaw.Wymarzone wyrzutnie.Masz dużo tego co robi chyba największą frajdę dla publiczności czyli wyrzutnie kątowe.Dostrzegam też mega liczbę eleganckich rakiet no i to czego ci zazdroszczę najbardziej czyli moździerzy w tak dużych ilościach których już nie można legalnie kupować ;)

Jeden z najlepszych stuffów na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten filmik na grupie na Fb byłem pod wrażeniem ilości dobrych kostek, do tego całkiem fajne rakiety JR29 i ciekawe moździerze [widzę tam chyba nawet cylindryki od Svea] :) Mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć wyśmienity zestaw.Wymarzone wyrzutnie.Masz dużo tego co robi chyba największą frajdę dla publiczności czyli wyrzutnie kątowe.Dostrzegam też mega liczbę eleganckich rakiet no i to czego ci zazdroszczę najbardziej czyli moździerzy w tak dużych ilościach których już nie można legalnie kupować ;)

Jeden z najlepszych stuffów na forum :)

 

Bardzo mi miło stuff kompletowany był już od maja dlatego jeszcze kupiłem to co już nie można kupić ;) idą jeszcze do mnie dwie paczki i to już ostatnie na ten rok jak dojdą to fotki wstawię ;) całość odpalane radiowo pokaz przewidziany na 3min :P kamerka go pro 5 juz zakupiona do nagrania film już w styczniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilosc robi wrazenie jest efekt jak i huk co mi sie bardzo podoba o rakietach nie mowie bo nie jestem ich zwolennikiem (gdy jest duza ilosc) ale wiadomo kazdy ma swoj gust i kupuje co uwaza :) No i mozdzierze dopelnieniem :) Pokazik pewnie wyjdzie zacny.Nudzic sie tez pewnie nie bedziesz :) Ale jedna rzecz mnie zastanawia albo moze czegos nie widze ale zastanawia mnie troche ze tego jest az za 3k :) Wiadomo nie sprzeczam sie bo nie ja placilem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dobre wybory.Nie ma tu jakieś badziewnej kostki,no może jedna,zwie się URAN :P.Senta w dużych ilościach super.Miałem ją,efekty naprawdę duże jak na 0,8.Udanego pokazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff przeogromny, ale dobrze przemyślany. Wszystko jest u ciebie, są wulkany, ogrom fajnych kostek i kosteczek, moździerze,rakiety, cyrko i dobre petardy. Ta ściana z kostek robi wrażenie :) Sylwester będziesz miał mega :D Czekam na fotkę całości oraz film z pokazu. Czym będziesz odpalał (jaki system)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie nie lubie petard kupiłem z tego wzgledu że są głośne nudzi mi się rzucanie pojedyńczych sztuk będe robił z tego jakiś karabinek :D a wyrzutnie są do pokazu około 3,5-4min rakiety i moxdzierz tak do wystrzeenia przed 24 aby się nie nudziło w oczekiwaniu :P system robiony przez kolege testowany na mniejszej wersji 4 kanałowej teraz rozbudowany na 16 kanałów działa mam filmik z testów jak ktoś chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...