Skocz do zawartości

[AdrianoGKW] Stuff 2017/2018


AdrianoGKW

Rekomendowane odpowiedzi

Cudnie się prezentuje twój stuff.Zakupy mega udane.Kostki wspaniałej jakości,na pewno dadzą mnóstwo wrażeń.Widze dołączyłeś do grona osób testujących tegoroczne nowości.Ja osobiście zamiast 2 spektrum kupiłbym coś innego,bo wybór zacnych kostek w podobnej cenie nie jest mały np P-42 od piromaxa.Jestem ciekawy z którego roku masz x-smart,bo ponoć zmienili efekty i wyrzutnia już tak nie powala?Planujesz jeszcze zakupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Aktualizacja (zakup na BF)

TXB084 EQUALIZER x2

TXB083 DAY BREAK x2

TXB061 FINAL CAKE 6

TXB021 TOURBILLON

TXB074 VISERION

PXB2213 FIRE x2

TXB400 SAMUM

PXR215 Aurora

YHW100 New eyeshot

 

 

Zdjęcie nie najlepszej jakości ponieważ nie ma mnie w domu i prosiłem kogoś o sprawdzenie zawartości zamówienia;)

fe35e686947f.jpg

cf1a7f307017.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu CUDOWNIE.Spektakularne wyrzutnie które z pewnością nie zawiodą i dadzą dużo przyjemności w Sylwestra.Widze wszystkie 37tki 2017 będą wytestowane :D.Ja akurat nie jestem zwolennikiem testowania świeżo upieczonych nowości.Osobiście wole jak inni forumowicze wytestują a ja sobie ten rok poczekam :D Wróce do stuffu...Same konkretne wyrzutnie i to mi się podoba.A ta setka absolutnie wywoła okrzyki wśród ludzi ją oglądających.Miałem ją 2 lata temu i do tej pory pamiętam jak strzelała i jak wielkie efekty miała.Jedna z 2-3 najlepszych wyrzutni jakie w życiu miałem.Pamiętam jak w pewnym momencie nacisnęła na gaz i gdzieś tak między 30 a 40 sekundami wywaliło z 40 strzałów. :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu CUDOWNIE.Spektakularne wyrzutnie które z pewnością nie zawiodą i dadzą dużo przyjemności w Sylwestra.Widze wszystkie 37tki 2017 będą wytestowane :D.Ja akurat nie jestem zwolennikiem testowania świeżo upieczonych nowości.Osobiście wole jak inni forumowicze wytestują a ja sobie ten rok poczekam :D Wróce do stuffu...Same konkretne wyrzutnie i to mi się podoba.A ta setka absolutnie wywoła okrzyki wśród ludzi ją oglądających.Miałem ją 2 lata temu i do tej pory pamiętam jak strzelała i jak wielkie efekty miała.Jedna z 2-3 najlepszych wyrzutni jakie w życiu miałem.Pamiętam jak w pewnym momencie nacisnęła na gaz i gdzieś tak między 30 a 40 sekundami wywaliło z 40 strzałów. :D .

Brałem te nowości Triplexa 37sh bo były w dobrej cenie, przetestuje zobaczymy co z tego będzie;) Co do tej seteczki pierwszy raz testuje coś takiego ale skoro mówisz że nie ma obaw to będę spał spokojnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem tego na oczy tylko prosiłem brata o wypakowanie i foto.Ale obawiam się że to jest nowe na CE i na filmikach widać między nimi przepaść :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem tego na oczy tylko prosiłem brata o wypakowanie i foto.Ale obawiam się że to jest nowe na CE i na filmikach widać między nimi przepaść :/

Miałem okazję strzelać ze starej wersji i była świetna, chyba moja najlepsza setka :) Ciekawe jak wypadnie po CE :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję strzelać ze starej wersji i była świetna, chyba moja najlepsza setka :) Ciekawe jak wypadnie po CE :/

Widzę taką samą opinię masz co Damian więc liczę że to będzie ta wersja o której piszecie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudnie się prezentuje twój stuff.Zakupy mega udane.Kostki wspaniałej jakości,na pewno dadzą mnóstwo wrażeń.Widze dołączyłeś do grona osób testujących tegoroczne nowości.Ja osobiście zamiast 2 spektrum kupiłbym coś innego,bo wybór zacnych kostek w podobnej cenie nie jest mały np P-42 od piromaxa.Jestem ciekawy z którego roku masz x-smart,bo ponoć zmienili efekty i wyrzutnia już tak nie powala?Planujesz jeszcze zakupy?

Co do tego X-smarta to wyszedł tak:

już poszedł z dymem ale fajna kostka.Coś tam się bawiłem w łączenie ale wyszło tak że nałożyło się z TXB022:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie specjalnie wygląda txb022 jeśli chodzi o rozpiętość.Z którego roku ją miałeś?

TXB022 było kupione na początku 2017 roku z FM na wyprzedaży. Mam wrażenie że na żywo jak byłem blisko był lepszy efekt (nagrywane było z odległości ok 100 metrów) ale w połączeniu te dwie dały spoko efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wspaniałe zakupy! Naprawdę wiem co piszę, bo aż trzy z Twoich wyrzutni miałem w przeszłości. Spektrum i Viserion to klasa sama w sobie, natomiast Tourbillon również jest godny polecenia, lecz rozmiar efektów bywa w tych wyrzutniach różny; i tak jest jednak w porządku. Z kolei Equalizer i Samum, to nasze "wspólne" fajerwerki na nadchodzącego Sylwestra. Trzymajmy kciuki za to, aby pokazały się nam z jak najlepszej strony. Całość jak dla mnie zasługuje na najwyższą ocenę. Pozdrawiam i życzę udanego Sylwestra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...