Skocz do zawartości

Capodanno przedstawia swój stuff na Sylwestra 2017


capodanno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Choć mija kolejny rok, pirotechniczna pasja nie ustaje. Pomimo wielu zajęć, fajerwerki cały czas pozostawały w moich myślach, przez co tegoroczny sezon zakupowy już teraz mogę uznać za naprawdę wyjątkowy. W pierwsze produkty zaopatrzyłem się wyjątkowo wcześnie, bo już na początku marca, kiedy to z pomocą piropiotra223 pozostawiłem jakieś 50 zł w sklepie stacjonarnym INS Fireworks. Tuż przed wejściem w życie przepisów wycofujących z wolnego obiegu moździerze, zakupiłem także dwa zestawy, z których jeden poczeka na następnego Sylwestra, który najprawdopodobniej będzie skromny. W ostatnim czasie niemalże niespodziewanie spełniłem też jedno ze swoich pirotechnicznych marzeń, jakim było wejście w posiadanie szelek 2''. Tak, wiem, skoro nie ma ich na zdjęciu, to znaczy że nie musicie mi wierzyć,ale na zdjęciu całości z pewnością się pojawią, dzięki czemu moja wiarygodność wzrośnie :) Oto zdjęcie tego, co mam do tej pory:

 

1196znt.jpg

 

Co dalej? Punktem kulminacyjnym w kompletowaniu mojego stuffu będzie zamówienie na piroart, które złożę najprawdopodobniej na przełomie listopada i grudnia. To będzie moje trzecie zamówienie w tym sklepie, który jak do tej pory zaskakiwał mnie tylko pozytywnie. Jako, że ilość drobniejszych petard i rzeczy do zabawy do 24 jest dla mnie satysfakcjonująca, w paczce znajdą się najprawdopodobniej tylko 2-3 wyrzutnie i jakieś mocne petardy. Więcej szczegółów wkrótce :) Pozdrawiam.

 

W tym miejscu chcę jeszcze bardzo serdecznie podziękować koledze piropiotr223, który niejednokrotnie pomógł mi w zdobywaniu poszczególnych produktów, cierpliwie znosił moje wymysły i nieraz szalone propozycje oraz zawsze służył dobrą radą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada. Stuff zaczyna się ładnie budować :) znakomite moździerze wybrałeś z pewnością będziesz zadowolony, i czekam na fotki z kolejnej paczki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zestaw kompletujesz :D Moździerze i kostki bardzo dobre szczególnie x-type bardo mi się podoba :) Czekam na aktualizację z PiroArta bo coś mi się zdaje, że pisząc mocne petardy miałeś na myśli coś z funke lub jakieś emitery :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jeden z nielicznych zaopatrzyłeś się w moździerz przed wejściem nowych przepisów ;) .Stuff na razie skromniutki.Czekam na więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pewnie już o mnie zapomnieliście, ale ja o niczym nie zapomniałem :) Za mną największe do tej pory zbrojenia i w ten sposób biję swój pirotechniczny rekord największą ilością fajerwerków, jaką kiedykolwiek miałem. Przyznam się Wam, że kiedy robiłem zdjęcie całości stuffu, musiałem poczynić kilka prób, bo z wrażenia fotografie wychodziły rozmazane :D

Na początek więc zdjęcie mojego ostatniego zamówienia, zrealizowanego na Bigfunie w Czarny Piątek. Wartość po uwzględnieniu promocji to 198,55 zł (bez niej byłoby zatem ok. 306 zł).

294555z.jpg

Pora na całość. Już nie jest skromniutko ;)

25zqhkx.jpg

1zxbfys.jpg

znu58n.jpg

Wartość stuffu opiewa na 400-450 zł. Widoczne single shoty pochodzą z wyrzutni Anarchy 16sh 25mm.

Proszę o opinie i sugestie :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by było pisać wiele, ale po co się rozwodzić gdy wystarczy jedno słowo, CUDNIE! Oby udało się w sylwestrowy dzień ustawić na jakieś strzelanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość prezentuje się okazale.Naprawdę dobry zestaw piro.Samum powinna zrobić największe wrażenie.Pamiętam jak ją miałem po raz pierwszy 3 lata temu i mając tyle wyrzutni w swoim stuffie myślałem więcej o niej niż o wszystkich innych razem wziętych.Udanego Sylwka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę postarałeś się :) Trzy porządne kostki, dobre moździerze+szeleczki, mocne petardy i inne drobiazgi do zabawy. Wszystko jest, stuff bardzo fajny, a jak za te ok. 450 to mega dobrze przemyślane i zorganizowane zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capo (danno) di tutti capi urozmaiconego stuffu. Jest u Ciebie wszystko co lubię (moździerz,Samum,Crazy Robots i nowość Triplexa). Pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff nieźle dobrany. Nie brakuje dwóch konkretów, moździerzy, mniejszych wyrzutni i całkiem niezłych petard, choć do JC05 i FP3 mam zastrzeżenia. Chyba kupione z sentymentu :) Samum na pewno odwali kawał dobrej roboty (wiem, bo w tamtym roku miałem), Equlizer zapewne też (zdaj z niego relację). Kilka paczek emiterów dźwięku dla postraszenia sąsiadów, kilka paczek słabszych i tańszych petard do pokazania, że się nie śpi :D Wyrzutnia rozebrana (chyba też z jedną w tym roku tak zrobię). Ogólnie podoba mi się stuff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff nieźle dobrany. Nie brakuje dwóch konkretów, moździerzy, mniejszych wyrzutni i całkiem niezłych petard, choć do JC05 i FP3 mam zastrzeżenia. Chyba kupione z sentymentu :) Samum na pewno odwali kawał dobrej roboty (wiem, bo w tamtym roku miałem), Equlizer zapewne też (zdaj z niego relację). Kilka paczek emiterów dźwięku dla postraszenia sąsiadów, kilka paczek słabszych i tańszych petard do pokazania, że się nie śpi :D Wyrzutnia rozebrana (chyba też z jedną w tym roku tak zrobię). Ogólnie podoba mi się stuff

FP3 Small pochodzą z 2015 roku. Mam jeszcze z poprzedniego Sylwestra, bo w ubiegłym roku jakoś o nich zapomniałem i nawet nie otworzyłem paczki ;) FP3 które kupiłem nie mają CE, więc może jeszcze nie będzie tak tragicznie, zresztą - tak jak piszesz - do wszystkiego dochodzi sentyment ;) Na pewno zdam ze wszystkiego relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...